روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

اولین همایش مدیران روابط عمومی و مدیر مسئولان نشریات و جراید شهرستان ساوه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار گردید .

بمناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و ورابط عمومی با حمایت ریاست واحد و با همت مدیر روابط عمومی واحد ساوه همایش یکروزه با حضور بیش از 30 نفر از ارباب جراید و مدیران روابط عمومی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار گردید در این همایش  پس از تلاوت قرآن مجید استاد حیدری ریاست واحد طی سخنان مبسوطی به نقش روابط عمومی و ارتباطات در دنیای امروز پرداختند و بیان داشتند درک متقابل  انسانها بعنوان یک اصل شالوده همکاری را تشکیل می دهد و ریشه در سرشت و نهاد انسان دارد و همدلی و همزبانی موجب تقویت انگیزه می گردد و روابط عمومی ضمن ایفای این نقش مهم پلی است ارتباطی بین درون سازمان و مخاطبان  سازمان ، در بیرون از سازمان وکیل مدافع  و در درون سازمان مدعی العموم هستند و به دنبال شفاف سازی و بیان حقیقت است .

ایشان بیان داشتند امریکائیها روابط عمومی را علم و فرانسویها هنر و انگلیسها تجربه می دانند به نظر می رسد مدیران روابط عمومی می باید تلفیقی از علم و هنر و تجربه داشته باشند تا به توفیقات لازم نائل گردند.

ایشان در بخشی از سخنان خود رسالت رسانه ای و ارتباطات و مدیران روابط عمومی را در این برهه از زمان بسیار با اهمیت دانسته و اعلام داشتند تلاش آنان باید بر حضور گسترده مردم در انتخابات متمرکز گردد زیرا مهمترین رویداد کشورمان  می باشد که جامه عمل پوشاندن به آرمان امام ( ره) و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری است .

در ادامه همایش  با توجه به دعوت از استاد محسن شریفی عضو هیات علمی و از مشاوران و مدیران ارزشمند دانشگاه بمدت یکساعت بصورت کلاسیک به نقش روابط عمومی و حیطه عملکرد آنان پرداختند و اصل صداقت و صمیمیت را بعنوان اصول پایدار یادآور شدند و بیان داشتند ارتباطات را اگر خوب و بموقع مهندسی نماییم موجب تلطیف فضای جامعه و  سازمان می گردد.ایشان در بخشی از بیاناتشان تعاریف مختلفی برای ارتباطات و روابط عمومی ارائه نمودند و نتیجه اینکه فعالیت روابط عمومی را تلاشی آگاهانه با قصد و غرض خاص و مستمر ترسیم نمودند که بدنبال ایجاد تفاهم و بهرهمندی سازمان و نهاد از حمایت مخاطب بر شمردند.

در ادامه پس از پذیرایی از مدعوین بحث و تبادل نظر صورت گرفت و هر یک از مدعوین مطالب مختلفی پیرامون مشکلات و موانع بیان نمودند و سئوالاتی را نیز مطرح کردند که استاد شریفی پاسخ لازم را ارائه نمودند.

در پایان با اهداء هدیه و تجلیل از تمامی مدعوین مراسم با صرف نهار پایان یافت.

لازم بذکر است چون این حرکت برای اولین بار توسط روابط عمومی واحد ساوه صورت گرفت طی نظرسنجی بعمل آمده حاضرین نهایت رضایت خود را از این همایش اعلام نمودند و باتفاق استمرار این جلسات را با تولیت دانشگاه خواستار شدند که مقرر گردید با در نظر گرفتن شرایط کلاسهای آموزشی ویژه ارتباطات و روابط عمومی با بهره گیری از اساتید در طول سال برگزار گردد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه

جهان اسلام بار دیگر در غمی جانسوز به سوگ نشست  ، عالم ربانی ، بزرگ مرجع عالم تشیع حضرت آیت ا... بهجت مظهر تقوا و پرهیزگاری به ملکوت اعلی پیوست و در جوار رحمت حق آرمید.

دوستداران ولایت ، شیفتگان نبوت و امامت با چشمی اشکبار و دلی شکسته این ضایعه عظیم را به محضر شریف امام زمان (عج) تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال عالیترین درجات بهشت را در جوار رسول خدا و ائمه هدی برای آن عارف الهی مسئلت دارد.

امید است در قیامت به پاس فضل و کرامتش در کنار مولایش علی (ع) از شفاعتش بهره مند گردیم.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

همایش علمی روانشناسی و هنر در شهرک دانشگاهی

سمینار علمی با عنوان (روانشناسی و هنر) در شهرک دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد

صبح روز چهارشنبه مورخه 23/2/88 با حضور اساتید محترم گروه روانشناسی وجمع کثیری از دانشجویان رشته رونشناسی  برگزار شد.

سخنران سمینار،  استاد نامور ، بیاناتشان را با قطعه شعری درباره هنر آغاز نمودند و ضمن ارائه تعریفی  ازروانشناسی و بیان نقش و جایگاه هنر به زیبا شناسی حواس اشاره نموده و ارتباط هنر و زندگی را تبیین نمودند سپس در ادامه جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی برگزار شد و به تمامی سوالات کتبی دانشجویان پاسخ لازم داده شد . در پایان سمینار با اهداء لوح به استاد نامور از زحمات ایشان تقدیر به عمل آمد

 

 

بعدازظهر همان روز همایشی با عنوان مدلسازی و بهینه سازی مسائل مهندسی به کمک الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی با سخنران استاد آدینه و با حضور حیدری رئیس دانشگاه ،ارادتمند معاونت پژوهشی ، ریاست دانشکده فنی و مهندسی ، معاون عمران و مدیر گروه مکانیک و با حضور فعال دانشجویان رشته های مکانیک و سایر رشته ها برگزار شد . استاد آدینه ضمن تعریف هوش مصنوعی به الگوریتم ژنتیک و الگوریتم مبنی بر هوش مصنوعی پرداختند در پایان مراسم ریاست محترم دانشگاه ضمن تشکر از سخنران جلسه به تشریح بودجه پژوهشی دانشگاه پرداختند و افزودند 5% بودجه دانشگاه اختصاص به فعالیت های پژوهشی دانشگاه دارد ایشان در ادامه صحبتهایشان خواستار تلاش مستمر و بیش از پیش دانشجویان و اختصاص وقت بیشتر به امر پژوهش شدند .  این مراسم با اهداء لوح تقدیر به سخنران مراسم پایان یافت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ٢:۳٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

گردهم آیی مدیران نشریات و جراید و مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان ساوه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار می گردد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت 27 اردیبهشت ماه ، روز ارتباطات و روابط عمومی به همت مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همایش مدیران و ارباب جراید  و روابط عمومیها روز یکشنبه 27/2/1388 در سالن کنفرانس  این دانشگاه برگزار می گردد.

در این رابطه احمد پیمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی این واحد گفت : هدف از این گردهم آیی تقویت بنیانهای علمی و وحدت رویه و ایجاد دوستی و همکاری بین این قشر فرهیخته
 می باشد ، فضای فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و ارتباطی با تلاش این عزیزان تلطیف می گردد. ایجاد اعتماد برای تقویت ارتباط یکی از کارکردهای این نهاد می باشد.و در نظر است با عنایت الهی در انجام رسالت عظیم خود از پتانسیل موجود بهتر بهره برداری شود . مشروح گزارش این همایش پس از برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد.

لازم بذکر است در این گردهم آیی بیش از 30 نفر از نمایندگان خبری ، مدیر مسئولان نشریات ، مدیران روابط عمومی مسئولین ادارات حضور خواهند داشت که در بخشی از آن کارکردهای آن مورد نظر قرار می گیرد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۱٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

در سوگ بزرگ مردی از عرصه مقدس علم و دانش به سوگ نشسته ایم انسانی وارسته و با ایمان ، مدیری شایسته و پر توان که عمر شریف خود را صرف علم و دانش نمود و خدمات ارزنده ای به دانشگاه آزاد اسلامی نمود

مرحوم مغفور حاج محمد متّقی

ریاست اسبق دانشگاههای آزاد اسلامی واحد های  ساوه همدان و سمنان در روز پنجشنبه 24/2/1388 جان به جان آفرین تسلیم نمود و خدمات عاشقانه اش به جامعه دانشگاهی موجب گردید در غم فقدانش خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی با چشمی اشکبار به سوگ بنشیند این ضایعه تأسف بار و جانسوز را به ریاست عالیه دانشگاه و همه جویندگان دانش و فضیلت تسلیت عرض می نمائیم بهمین مناسبت مراسم ختمی از طرف دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار می گردد:

زمان : سه شنبه مورخه 29/2/1388 ساعت 11 صبح

مکان : سایت مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه واقع در میدان فلسطین مسجد حضرت زهرا (س)

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ٩:٥۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

بسمه تعالی

 

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به منظور گرامیداشت هفته معلم ، آقای مهندس آقامیری رئیس آموزشکده  سما ساوه به اتفاق معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده با حضور در کلاسهای درسی مدارس از اساتید آموزشکده با اهداء گل و شیرینی تجلیل نمودند .

 ایشان سپس در معیت آقای حیدری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ضمن بازدید از مدارس سما با حضور کلاسهای درس دانش آموزان در حضور آنان از آموزگاران با اهداء گل تجلیل نمودند  و از دانش آموزان با شیرینی پذیرایی بعمل آمد ؛ دانش آموزان مدارس نیز با اجرای سرود در مقام منزلت معلم در حضور ریاست محترم دانشگاه و  رئیس آموزشکده  سما ساوه هفته معلم را تبریک گفتند .

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ سه‌شنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

بنا به گزارش روابط عمومی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مسابقات بسکتبال دانشجویان دختر دانشگاههای آزاد اسلامی واحدهای منطقه 5 که از تاریخ 11 لغایت 15/2/1388 به میزبانی واحد همدان برگزار شد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در بین 9 تیم موفق به کسب مقام سوم گردید.

لازم بذکر است دانشگاههای آزاد اسلامی واحد همدان و آشتیان به ترتیب مقام اول و دوم را از آن خود نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ٢۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ٧:٥٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

مراسم سوگواری به مناسبت ایام فاطمیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد

بنا به گزارش روابط عمومی بمناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت  دخت نبی اکرم (ص) حضرت صدیقه کبری(س) مراسم سوگواری در روز دوشنبه  19/2/88 در مسجد حضرت زهرا (س)دانشگاه برگزار شد در این مراسم مرثیه سرایی توسط ذاکرین صورت گرفت . از آنجا که دانشجویان ارادتمند به ساحت مقدس معصومین (ع) بویژه حضرت زهرا (س) هستند این مراسم مورد استقبال خوب دانشجویان قرار گرفت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ یکشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

 

آموزشکده عالی سما بمناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم مراسم باشکوهی را برگزار نمود.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم مراسم باشکوهی در روز پنجشنبه مورخه 15/2/88 رأس ساعت 17 بعدازظهر در آموزشکده عالی سما واحد ساوه برگزار گردید.

در این مراسم ریاست واحد باتفاق معاونت سما ، آموزش ، دفتر فرهنگ اسلامی و جمع کثیری از مسئولین شهرستان و اساتید و دانشجویان حضور داشتند پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آقای مهندس آقامیری رئیس آموزشکده سما واحد ساوه ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر و تشکر از کلیه میهمانان روز معلم را تبریک گفتند در ادامه به ویژگیهای استاد شهید مرتضی مطهری اشاره و اعلام کردند روشنفکری در عین دیانت ، زمان شناسی همراه فقاهت ، سادگی توأم با ذکاوت ، دین شناسی و فراست ، سخنرانی و کتابت و آگاهی و طهارت روح از ویژگی های شهید مرتضی مطهری بود. وی در ادامه شهید مطهری را یادآور مقام بلند استادی برای اساتید و معلمان درجهت رسیدن به شکوفائی در جامعه اسلامی مطرح نمودند که دارای مسئولیت بزرگی می باشند و توسعه دانش و فرهنگ و درنوردیدن مرزهای علم و دانش و گسترش نورانیت و بندگی الهی و پیروی از سیره عملی و نظری شهید مطهری را از وظایف معلمین دانست و در پایان با قطعه شعری درخصوص مقام والای معلم سخنان خود را به پایان رساند . در ادامه مراسم حاج آقا حیدری نوری ریاست محترم دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر و تبریک هفته معلم به بیان مطالبی پیرامون مقام والای معلم پرداختند و با اشاره به روایاتی از ائمه (ع) و پیامبراکرم (ص) شغل معلمی را شغل انبیاء ذکر کردند و متذکر شدند معلمان به دلیل ارتباط با فطرت و روح انسانها دارای جایگاه ویژه ای می باشند . ایشان در ادامه به عرفا اشاره و با تمثیلی از عطار نیشابوری به صفات انسان پرداختند و او را دارای روح پاک و خدائی دانست وی همچنین به نقش و اهمیت معلمان و اساتید در پرورش روح و فطرت انسانها اشاره و آن را از مهمترین وظایف معلمان ذکر کردند و ایشان سخنان خود را با قطعه شعری در وصف معلم به پایان رساندند . پس از آن آقای خراطی یکی از شاعران شهرستان ساوه و آقای بیضاء از پیشکسوتان معلم و پدر شهید به شعرخوانی پرداختند و در پایان از کلیه معلمان و اساتید هیئت علمی با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ یکشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۸:۳٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

حوزه های برگزاری  آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  توسط فرماندار و همراهان وی مورد بازدید قرار گرفت.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه در روز پنجشنبه 17/2/1388 با توجه به برگزاری  آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز پذیرای جمع کثیری از داوطلبان در رشته های شیمی آلی ، شیمی تجزیه ، مدیریت آموزشی و زبان و ادبیات فارسی بود با توجه به دعوت از مسئولین شهرستان حوزه های آزمون مورد بازدید جناب آقای مهندس گلستانی فرد معاونت محترم استاندار و فرماندار شهرستان ساوه قرار گرفت که ایشان از تلاش خوب و چشمگیر ریاست و عوامل اجرایی آزمون تقدیر نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ پنجشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ٦:٥٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

گــــــزارش

مراسم بزرگداشت مقام معلم در آموزشکده سما ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مراسم گرامیداشت مقام معلم در روز سه شنبه 15/2/1388 در سالن اجتماعات آموزشکده سما برگزار گردید در این مراسم که رأس ساعت 17 با تلاوت قرآن مجید آغاز شد مهندس آقامیری معاونت سما طی سخنانی ضمن خیرمقدم به حاضرین و عرض تبریک بمناسبت بزرگداشت مقام معلم در فضیلت استاد شهید مطهری و نقش ایشان در پیروزی انقلاب اسلامی بیاناتی را ایراد نمودند سپس حیدری ریاست دانشگاه طی سخنان مبسوط و ارزشمندی به نقش معلم پرداختند.

ایشان بیان داشتند رسالت انبیا هدایت جامعه بسوی الله و آشنا کردن انسان با خویشتن خویش است و معلمین نیز چنین رسالتی را بعهده دارند و حضرت امام (ره) نیز فرمودند که شغل معلمی شغل انبیاست.در ادامه قطعه شعر زیبایی نیز قرائت نمودند که مورد  استقبال بسیار خوب میهمانان و اساتید قرار گرفت .

در ادامه با توجه به دعوت از استاد خراط شاعر بزرگ شهر ، اشعار زیبایی در شأن معلم قرائت گردید و طی دو مرحله لوح تقدیر و هدایا به اساتید ، کارکنان مدارس سما و پژوهشگران تقدیم گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ چهارشنبه ۱٦ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ٧:٥٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

بمناسبت بزرگداشت مقام معلم ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور در سر کلاسهای درس به اساتید تبریک گفتند.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در دومین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم ، حیدری ریاست محترم دانشگاه باتفاق معاونین با شاخه  های گل و شیرینی در سر کلاسها حضور یافته و ضمن تجلیل از مقام والای معلم با تقدیم شاخه گلی از اساتید تقدیر نمودند و در این حرکت ارزشمند ، استقبال و تشویق بسیارخوب دانشجویان را شاهد بودیم که آنان مراتب تقدیر و سپاس خود را به اساتید محترم ابراز داشتند.

لازم بذکر است مراسم ویژه بزرگداشت مقام معلم روز چهارشنبه 16/2/1388 در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی خاتم الانبیا (ص) برگزار خواهد شد و به رسم یادبود لوح تقدیر و هدیه تقدیم اساتید محترم خواهد شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۳:۳۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

آزمون کارشناسی ارشد سال 1388دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار خواهد شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در ده رشته تحصیلی در روزهای پنجشنبه 17/02/1388 و جمعه 18/02/1388 و شنبه 19/02/1388 برگزار می گردد.

توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان از روز یکشنبه 13/02/1388 در سایت مرکزی واقع در میدان فلسطین از ساعت 8 صبح آغاز و تا روز چهارشنبه 16/02/1388 ادامه خواهد یافت داوطلبان شرکت کننده 2467 نفر می باشد که 611 نفر خواهر و مابقی برادران می باشند در این سال تحصیلی دو رشته زیست شناسی و زبان و ادبیات فارسی به رشته های موجود در این دانشگاه افزوده شده است که انتظار می رود در صورت اعلام تکمیل ظرفیت جمعیتی بالغ بر 500 نفر در ده رشته مورد پذیرش قرار گیرند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ٤:٤٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

برای اولین بار دستگاه سند بلاست صنعتی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ساخته شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  دستگاه سند بلاست پرتابل جهت ایجاد کیفیت سطح مورد نیاز ، تمیزکاری پرداخت سطح قطعات صنعتی در پروسه تولید توسط دو تن از دانشجویان رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آقایان عطا زند و سیامک رشیدی به راهنمایی استاد سید محمد حسینی منصف طراحی و ساخته شد .

لازم بذکر است این دستگاه بدلیل ابعاد متناسب دستگاه جهت استفاده در واحدهای صنعتی کوچک، آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی  مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد این دستگاه جهت انجام امور زبری مورد نیاز طبق استاندارد ، پرداخت ، تمیزکاری ، رفع زنگ زدگی و چربی و برطرف کردن پلیسه و دیگر مواد زائد روی سطوح بکار برده می شود و هزینه ساخت آن یک سوم ارزانتر از مشابه خارجی آن است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

بسمه تعالی

موفقیت دانش آموزان مدرسه راهنمایی سما واحد ساوه در پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی منطقه 5 سما

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی سما که در اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان اراک برگزار گردید تعداد 5 اثر از دانش آموزان مدرسه راهنمایی سما با عناوین ذیل به مرحله کشوری راه یافتند.

-         کسب رتبه دوم تیمی توسط دانشآموزان مدرسه راهنمایی پسرانه سما در مسابقات ورزشی تنیس روی میز دانش آموزان مقطع راهنمایی منطقه 5 سما ( توسط دانش آموزان : آقایان علی ترقی حمیدرضا رضایی و علیرضا غیور (پایه سوم ) و آقای محمد صادق نبئی (پایه اول)

-         کسب رتبه سوم انفرادی توسط آقای علی ترقی دانش آموز پایه سوم مدرسه راهنمایی پسرانه سما در مسابقات ورزشی تنیس روی میز دانش آموزان مقطع راهنمایی منطقه 5 سما

-         کسب مقام اول توسط تیم فوتسال دانش آموزان مدرسه راهنمایی پسرانه سما در مسابقات ورزشی فوتسال دانش اموزان مقطع راهنمایی منطقه 5 سما ( توسط دانش آموزان : آقایان حامد رمضانی محمد حسین صالحی علی ترقی سجاد سلگی و میلاد درافشان ( پایه سوم) و آقایان امیر مسعود آشنا ، یاسر زهره و عارف کریمی ( پایه سوم)

-         کسب مقام دوم رشته شطرنج در مسابقات ورزشی مدارس ابتدایی استان توسط خانم مائده نوری دانش آموز پایه پنجم دبستان دخترانه سما

-         کسب مقام دوم رشته ورزشی نیو کونگ فو در مسابقات قهرمانی کشور توسط خانم عاطفه رضایی دانش آموز پایه چهارم دبستان دخترانه سما

-         کسب رتبه سوم رشته شطرنج در مسابقات ورزشی مدارس ابتدایی شهرستان توسط خانم سیده گلاره مقدسی دانش آموز پایه پنجم دبستان دخترانه سما

-         کسب رتبه اول شهرستان در جشنواره الگوهای مناسب تدریس پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی 88-1387 توسط خانم فاطمه نجفی آموزگار دبستان پسرانه سما و راهیابی به مرحله استانی جشنواره

 احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

 
[ شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

جلسه شورای معاونین دانشجویی منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه شورای معاونین دانشجویی و رؤسای مراکز دانشگاهی منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی در روز پنجشنبه 10/2/1388 در دبیرخانه منطقه برگزار می گردد ؛ در این نشست جناب آقای دکتر ظفرنوایی معاونت محترم دانشجویی سازمان، جناب آقای مهندس صامت مدیر کل محترم امور فارغ التحصیلان ، جناب آقای مهندس یحیی دبیر محترم منطقه 5 ، معاونین دانشجویی دانشگاههای منطقه 5 و رؤسای مراکز دانشگاهی منطقه حضور خواهند داشت ؛ دستور کار جلسه پرداختن به امور فارغ التحصیلان و مسائل مربوط به حوزه دانشجویی می باشد.

 گزارش مشروح آن متعاقباً ارسال خواهد شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ چهارشنبه ٩ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱:۳٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی هفتهمین دوره مسابقات دو میدانی دانشجویان پسر منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت 13 تیم 1- ساوه 2- اراک 3- آشتیان  4- تویسرکان 5- خرم آباد 6- ملایر 7- محلات 8- نراق 9- تفرش 10- خمین 11- بروجرد 12- اسد آباد 13- همدان ، از تاریخ 4 لغایت 6/2/87 در واحد ساوه برگزار گردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد :

 

400 متر مانع : 1- قاسم دادگر( اراک ) 2- مهرداد رئوفی (اراک) 3- حسین راشدی (همدان)

1500 متر : 1- یاسین رجبی (اراک) 2- حمید کاوه ای (اراک) 3- محمد جواد جوادی (ملایر)

110 متر مانع : 1- شاهو سلیمان پور (همدان) 2- سیاوش سپهوند (بروجرد ) 3- محمد گودرزی ( بروجرد)

200 متر: 1- قاسم دادگر (اراک ) 2- محمد خاصه (بروجرد ) 3- محمد رضا رحیمی ( خرم آباد )

5000 متر : 1- حمید کاوه ای (اراک ) 2- یاسین رجبی (اراک ) 3- حمید رضا زورآوند (اسد آباد )

800 متر : 1- یاسین رجبی (اراک ) 2- مهدی رفیعی (اراک) 3- امیر فیروزی نیا (ساوه)

100 متر : 1- محمد رضا رحیمی ( خرم آباد ) 2- شهرام زیرکی (همدان ) 3- محمد امین منوچهری (همدان)

400 متر : 1- محمد خاصه (بروجرد ) 2- شهرام زیرکی (همدان ) 3- حامد حبیبی ( آشتیان )

10000 متر  1- حمید کاوه ای (اراک ) 2- یاسین رجبی (اراک ) 3- حمید رضا زور آوند (اسد آباد )

پیاده روی : 1- حمید رضا زور آوند (اسد آباد )‌2- جعفر اسدی (همدان) 3- حمید سخاوتی (ساوه )

100*4 متر امدادی

مقام اول بروجرد ( 1- سیاوش سپهوند 2- میثاق بلوریان 3- محمد گودرزی 4- آرمین دیناروند )

مقام دوم ساوه ( 1- مهدی کرمی 2- امیر فیروزی نیا 3- مرتضی رضایی 4- حبیب فیروزی نیا )

مقام سوم خرم آباد ( 1- محمد رضا رحیمی 2- محمد علی بلواسی 3- محسن دالوند 4- احمد امیری )

400*4 متر امدادی

مقام اول ساوه ( 1- امیر فیروزی نیا 2- مرتضی رضایی 3- مهدی کرمی 4- حبیب فیروزی نیا )

مقام دوم بروجرد ( 1- سیاوش سپهوند 2- شهاب زندی 3- صابر کماسی 4- علی بحیرایی )

مقام سوم خرم آباد ( 1- محمد زالی 2- احمد امیری 3- اسحاق کوشکی 4- فرزاد کوشکی )

پرتاب دیسک : 1- داریوش ولی نیا جو (اسد آباد)‌2- روزبه خضری (بروجرد ) 3- هومن فتاحی (همدان )

پرتاب وزنه : 1- داریوش ولی نیاحو (اسد آباد ) 2- روزبه خضری ( بروجرد ) 3- هومن فتاحی  ( همدان)

پرتاب نیزه : 1- ظفر بهرامی (خرم آباد ) 2- علیرضا القاصی (خرم‌آباد ) 3- حسین امیری( ساوه )

پرتاب چکش : 1- مهدی اسدی (اراک ) 2- حسین اسدی (ساوه) 3- اکبر مقدری (ساوه)

پرش سه گام : 1- میثاق بلوریان (بروجرد ) 2- مازیار جعفری ( اراک) 3- شهرام زیرکی (همدان)

پرش طول : 1- میثاق بلوریان ( بروجرد‌) 2- محسن حاتمی ( ملایر ) 3- مازیار جعفری (اراک )

پرش ارتفاع : 1- سعید میرزایی تبار ( ملایر ) 2- محسن حاتمی ( ملایر ) 3- محسن احمدی ( اراک )

سوم مشترک : مازیار جعفری (اراک ) ، حسین راشدی ( همدان )

نتایج تیمی :

مقام اول: اراک ( 106 امتیاز )

مقام دوم : بروجرد ( 77 امتیاز )

مقام سوم : همدان ( 57 امتیاز )

مقام چهارم : خرم آباد ( 49 امتیاز )

مقام پنجم : ساوه (46 امتیاز )

مقام ششم : اسدآباد ( 31 امتیاز )

مقام هفتم : تفرش ( 25 امتیاز )

تیم اخلاق : تیم تفرش

احمد پیمانی

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ساوه

 

[ سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

جلسه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار گردید

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، جلسه ای در روز سه شنبه8/2/88 با حضور ریاست محترم دانشگاه ، معاونت پژوهشی و روسای دانشکده ها تشکیل شد.

این جلسه با نام و یاد خداوند متعال آغاز گردید ؛ سپس با توجه به اهمیت امر پژوهش و تاکید ریاست عالیه دانشگاه و معاونت حوزه پژوهش سازمان مبنی بر تلاش در این عرصه ارزشمند بحث وتبادل نظر به عمل آمد . با توجه به قابلیت این واحد دانشگاهی و تنوع رشته ها و بهره مندی از اساتید توانمند مقرر گردید همایشهایی در سطح منطقه و ملی بر گزار گردد و با توجه به ضوابط و دستورالعمل سازمان در این خصوص ، با دعوت از اساتید هر گروه ، اولویت بندی صورت پذیرد و عنوان همایشها پیشنهاد گردد و در نهایت پس از تصویب مراحل اجرایی آن تبیین گردد . نهایی شدن زمان همایشها و عناوین به جلسه بعدی موکول گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٠٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مسابقات ورزشی مدارس ابتدایی استان مرکزی که در سال 88-87 در شهرستان اراک برگزار گردید خانم مائده نوری دانش آموز دبستان سما واحد ساوه با شرکت در رشته ورزشی شطرنج موفق به کسب مقام دوم مسابقات گردید و به مرحله کشوری راه یافت . همچنین خانم عاطفه رضائی با شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در رشته ورزشی نیو کونگ فو که در سال 87 در شهرستان کرج برگزار گردید در رده سنی نونهالان موفق به کسب مقام دوم کشوری گردید و آقای مهندس آقامیری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما از ایشان تجلیل نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ٧ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در دومین دوره مسابقات مهارتی رشته حسابداری منطقه 5 سما که در مورخه 30/1/1388 در شهرستان بروجرد برگزار گردید ، تعداد 3 نفر از دانشجویان آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد ساوه شرکت کردند که در نهایت آقای ابراهیم فرجی موفق به کسب مقام دوم گردید و به مرحله کشوری راه یافت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ٧ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٠٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

مراسم روحبخش زیارت عاشورا در مسجد حضرت زهرا (س) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بسیج دانشجویی این دانشگاه بنا به روال گذشته مراسم زیارت عاشورا را در روز دوشنبه 31/1/1388 پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار نمود در این مراسم پس از قرائت زیارت در فضیلت ائمه اطهار اشعاری قرائت و سپس ذکر مصیبت اهلبیت توسط ذاکرین صورت گرفت لازم به توضیح است بسیج دانشجویی این دانشگاه از حوزه های فعال فرهنگی می باشد که به مناسبتهای مختلف مراسم دینی برگزار می نماید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٥ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۸:٠٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

کاروان راهیان نور در دو گروه به تفکیک خواهر و برادر به کربلاهای ایران اعزام گردیدند.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بسیج دانشجویی  این واحد با ثبت نام از دانشجویان بسیجی جمع زیادی از بسیجیان را در اسفند ماه به مناطق جنوب اعزام نمود این سفر معنوی اثرات فراوان رفتاری را در دانشجویان ایجاد نمود با امید به اینکه با تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام  خمینی (ره) رهروان راستین آن امام همام باشیم.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه


 

 

 

[ شنبه ٥ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۸:٠٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

جناب آقای دکتر حسینچی معاونت محترم آموزشی باتفاق مدیران کل از واحد ساوه بازدید نمودند.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز پنجشنبه 3/2/1388 جناب آقای دکتر حسینچی  معاونت محترم آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی باتفاق  جناب آقای دکتر دیندار مدیر کل دفتر استخدام و جناب آقای دکتر گیوریان مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزش از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بازدید نمودند.

در این بازدید ریاست دانشگاه باتفاق معاونین از ایشان و همراهان استقبال نموده و سپس در سالن کنفرانس دانشگاه پیرامون مسائل جاری دانشگاه گفتگو نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ۳:٤٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com