روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مقاله ای تحت عنوان «یک تاکسونومی جدید برای الگوریتم pso» توسط آقای دکتر داود صدیقی زاده عضو هیئت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در کنفرانس بین المللی

" International conference on Automation technology"

در کشور یونان پذیرفته شده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

جلسه توجیهی جهت عوامل اجرایی امتحانات پایان ترم در واحد ساوه برگزار گردید.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به اهمیت امتحانات پایان ترم جلسه توجیهی رأس ساعت 14 روز سه شنبه 26/3/88 در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گردید . در این جلسه پیرامون برگزاری امتحانات با نهایت دقت و رعایت احترام دانشجویان و لحاظ نمودن دستورالعملها از طرف استاد حیدری ریاست محترم دانشگاه تاکیدات فراوان گردید و معاونین آموزشی و دانشجویی دانشگاه نیز ضمن تقدیر از همکاری عوامل اجرایی دقت در امر برگزاری امتحانات را بر اساس رهنمودهای ریاست محترم درخواست نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٩:۱٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

جشن میلاد کوثر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت خجسته میلاد فرخنده نبی اکرم (ص) حضرت زهرا(س) جشن کوثر با شکوه هرچه بیشتر در روز دوشنبه 25/3/1388 در واحد ساوه برگزار شد . در این مراسم بیش از 3000نفر از خواهران از پایگاههای مختلف بسیج حضور داشتند و برنامه هایی بشرح ذیل اجرا گردید که مورد توجه حاضران قرار گرفت:

تلاوت قرآن مجید ، پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ، خیرمقدم ریاست دانشگاه ، سخنرانی خطیب ارجمند جناب حاج آقای دارستانی ، مداحی حاج آقا اخباری ، قرائت شعر توسط یکی از خواهران بسیجی ، مسابقه فرهنگی ، تجلیل از فرماندهان پایگاهها و بسیجیان فعال با اهداء لوح تقدیر و هدیه

لازم به توضیح است این مراسم با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ سه‌شنبه ٢٦ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٩:٥٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

موفقیت دانش آموزان دبستانهای پسرانه و دخترانه سما واحد ساوه در مسابقات فرهنگی و هنری مدارس ابتدائی شهرستان

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه دانش آموزان دبستانهای پسرانه و دخترانه سما در مسابقات فرهنگی و هنری مدارس ابتدائی شهرستان  موفق به کسب مقام شدند که بشرح ذیل می باشد:

·        کسب رتبه سوم توسط آقای طاها مجیدی دانش آموز پایه چهارم در رشته قرائت قرآن

·        کسب رتبه سوم توسط آقای مهدی حاج امینی دانش آموز پایه پنجم در رشته حفظ قرآن

·        کسب رتبه سوم توسط آقای محمد شریفلو دانش آموز پایه سوم در رشته خط تحریری

·        کسب رتبه دوم توسط آقای طاها مجیدی دانش آموز پایه چهارم در رشته خط تحریری

·        کسب رتبه دوم توسط آقای امیرحسین علی میرزائی دانش آموز پایه پنجم در رشته خوشنویسی

·        کسب رتبه اول توسط آقای امیررضا احمدی دانش آموز پایه چهارم در رشته نقاشی

·        کسب رتبه اول توسط آقای امیرحسین کریمی دانش آموز پایه سوم در رشته طراحی

·        کسب رتبه دوم توسط آقای مهدی عزیزی دانش آموز پایه چهارم در رشته نقاشی

·        کسب رتبه سوم توسط گروه سرود دبستان پسرانه سما در سطح شهرستان

·        کسب رتبه اول توسط خانم عاطفه رضائی دانش آموز پایه چهارم در رشته نقاشی

·        کسب رتبه سوم توسط خانم فاطمه مرادی دانش آموز پایه پنجم در رشته نقاشی

·        کسب رتبه سوم توسط گروه سرود دبستان دخترانه سما در سطح شهرستان

 

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ دوشنبه ٢٥ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه دو مقاله توسط دو تن از دانشجویان عضو باشگاه پژوهشگران جوان درمجله بین المللی ISI به چاپ رسیده و همچنین یک مقاله توسط یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در کنفرانس بین المللی کشور کانادا پذیرفته شده است که بشرح ذیل می باشد:

مقاله ای تحت عنوان

  Microstructhural and Mechanical characteric terization of high energyball milled and sintered wc-lowt % co – Xtac nano powders توسط آقای مرتضی محمودان عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد ساوه در مجله  بین المللی «Refractory metals & Hard Materials» دارای شاخص ISI  به چاپ رسیده است

 

مقاله ای تحت عنوان

  Analysis of The effect of reinforcement particles on the compressibility of AL – sic Composite powders using a neural network model    توسط آقای حمیدرضا حفیظ پور دانشجوی عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد ساوه در مجله بین المللی «Material and Design»دارای شاخص ISI  به چاپ رسیده است

 

مقاله ای تحت عنوان

  « تاثیر شرایط آسیا بر روی تشکیل نانو کامپوزیت AL203 – Fe – AL با روش آلیاژسازی مکانیکی» توسط آقای محمد ذاکری عضو هیأت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در کنفرانس بین المللی «Fundemental of Mechanochemical Technogies» در کشور کانادا پذیرفته شده است.

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

 

 

 

 

 

 

[ دوشنبه ٢٥ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:۳۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

جشن کوثر بمناسبت میلاد با سعادت دخت نبی اکرم (ص) در واحد ساوه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن جشن با شکوهی توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران ساوه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز دوشنبه 25/3/88 در سالن شهدای دانشجویی این واحد دانشگاهی برگزار می گردد.

این مراسم با بهره گیری از مجری توانمند صداوسیمای مرکز قم اجرا خواهد شد و برنامه های شاد و متنوع و مسابقه فرهنگی و مولودی خوانی از موارد پیش بینی شده در این برنامه می باشد . لازم بذکر است سخنران ویژه آقای دارستانی و مداحی توسط برادر حاج آقا اخباری خواهد بود .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢٠ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱:٠۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مقام اول مسابقات تنیس روی میز دانشگاههای آزاد اسلامی منطقه 5 را کسب نمود.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه دوازدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید دانشگاههای آزاد اسلامی منطقه 5 با شرکت 11 تیم در واحد ملایر از تاریخ 16/3/1388 لغایت 18/3/1388 برگزار گردید که در پایان تیم ساوه موفق به کسب مقام نخست و تیمهای ملایر و اراک به ترتیب دوم و سوم را از آن خود نمودند.

در قسمت انفرادی نیز آقای محمود محمدپور از واحد ملایر مقام اول و آقای سید جلال رستگار فاطمی از واحد ساوه مقام دوم و آقای رضا شجاعی از واحد آشتیان مقام سوم را کسب نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

دومین جلسه شورای معاونین عمران منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی در واحد ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه رأس ساعت 30/9 روز شنبه مورخه 16/3/1388 دومین جلسه شورای معاونین عمران منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی تشکیل شد.

در این جلسه ریاست واحد ضمن ادای احترام به روح بلند حضرت امام (ره) هدف از تشکیل جلسه را بیان نموده و موقعیت حوزه عمران را بعنوان یکی از مهمترین ارکان دانشگاه تبیین نمودند ، ایشان بیان داشتند نظر ریاست عالیه دانشگاه بر استفاده از بهترین مصالح و طراحی مناسب و مهندسی شده می باشد که باید تمامی واحدها بر این مهم تاکید داشته باشند . درادامه مهندس هورفر ریاست شورای معاونین منطقه 5 ضمن تقدیر از تلاش همکاران نظرات و سیاستهای ریاست عالیه دانشگاه را برشمردند و اعلام نمودند ساخت بیمارستان در واحدهای بسیار بزرگ و جامع  ، دریافت اسناد مالکیت اراضی واگذاری ، محصور نمودن اراضی ، رعایت کلیه مفاد بخشنامه ها با استفاده از مشاوران حقوقی ، بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و مصالح و ساخت و سازها ، ایجاد بانک اطلاعاتی بمنظور استفاده دیگر واحدها ، تهیه گزارش از امور جاری و ارائه بصورت ماهیانه به شورای منطقه باید در روند کاری لحاظ گردد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٥٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

برگزاری کلاسهای ضمن خدمت EXCEL  و ACCESS در آموزشکده سما ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تعداد 33 نفر از معلمان و کارکنان آموزشکده سما این واحد به منظور ارتقاء سطح علمی ، کلاسهای آموزشی ضمن خدمت EXCEL  و ACCESS جمعاً به مدت 36 ساعت را در ماه های فروردین و  اردیبهشت ماه سال جاری در محل سایت اینترنت این آموزشکده طی نمودند.

 

برگزاری کلاسهای آموزشی طرح قدس در آموزشکده سما ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برای اولین بار و همزمان در آموزشکده های سما سراسر کشور در سال تحصیلی 88-87 کلاسهای آموزشی طرح قدس به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با قرآن کریم در واحد ساوه نیز برگزار گردید. در این دوره آموزشی تعداد 19 نفر از دانشجویان در رشته روخوانی و روانخوانی شرکت کردند و ارزشیابی نهائی در مورخه 3/3/1388 با حضور ناظرین محترم منطقه 5 سما برگزار شد و کلیه شرکت کنندگان امتیاز لازم راکسب نمودند.

 

شرکت تیم والبیال دانشجویان دختر آموزشکده سما ساوه در جشنواره مسابقات ورزشی سراسری آموزشکده های سما

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در دومین جشنواره مسابقات ورزشی آموزشکده های سما که از موخه 31/2/1388 لغایت 2/3/1388 در واحد زنجان برگزار گردید ، تیم منطقه 5 سما با تعداد 12 نفر از دانشجویان دختر با سرپرستی واحد ساوه در رشته والیبال شرکت نمودند. در این مسابقات مناطق یازده گانه سما شرکت داشتندکه تیم منطقه 5 در نهایت موفق به کسب مقام ششم گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٥۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

همایش آشنایی با جشنواره خوارزمی و ارائه طرح (طراحی و ساخت آب بند ، لانه زنبوری برای موتور جت هواپیما) توسط انجمن علمی و پژوهشی رشته مکانیک برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمینار با عنوان آشنایی با جشنواره خوارزمی ، آب بند لانه زنبوری برای موتورهای جت هواپیما توسط انجمن علمی رشته مکانیک در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی واحد ساوه برگزار شد در این همایش پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی مجری برنامه با نام و یاد شهدا و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قرار داشتن در ایام سالگرد ارتحال آن امام همام مطالبی را بیان نمودند و سپس ریاست واحد با نام و یاد خداوند و ادای احترام به روح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران برگزاری همایشهای علمی در سطح واحد را بسیار خوب ارزیابی نمودند و آنرا منشاء حرکتهای علمی پژوهشی دانسته و حمایت همه جانبه خود را از ابتکار ، خلاقیت پژوهشگران اعلام نمودند در ادامه آقای مهندس حسین پور از اساتید دانشگاه که در جشنواره خوارزمی مقام سوم را کسب نموده اند پیرامون مراحل ثبت اختراعات بصورت پاورپوینت مطالب ارزشمندی را  بیان کردند و در بخش دوم در رابطه با  جشنواره خوارزمی و شرایط پذیرفته شدن و حمایتهای معنوی و مادی این نهاد مطالبی را ارائه نمودند و در پایان  پس از پذیرایی به سئوالات دانشجویان پاسخ لازم را ارائه کردند.

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٥۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

سخنرانی با عنوان پاکسازی محیط زیست  در شهرک دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه سخنرانی با عنوان پاکسازی محیط زیست در روز چهارشنبه مورخه 13/3/1388 از سوی هسته پژوهشی بانوان در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیا(ص) برگزار گردید .

در این جلسه خانم دکتر فرزامی سخنرانی نمودند، ایشان در رابطه با پاکسازی محیط زیست توسط گیاهان عنوان نمودند: پاکسازی محیط زیست توسط گیاهان PITOREMEDIATION یکی از انواع علوم نوین کاربردی است که با تکیه بر مکانیزم های پیشرفته گیاهی جهت برداشت انواع آلافیده ها ( فلزی و آلی) از محیط زیست امروزه در کشورهای صنعتی و توسعه یافته انجام می گیردکه گیاهان با داشتن توانایی لازم می توانند در بهبود محیط زیست و داشتن محیطی عاری از انواع آلودگی ها مفید فایده قرار گیرند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٥٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

سمینار ارزیابی عملکرد تحلیل پوششی داده ها و بررسی معضلات صنعت در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه سمیناری پیرامون ارزیابی عملکرد تحلیل پوششی داده ها و بررسی معضلات صنعت در روز چهارشنبه 13/3/1388 در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی خاتم الانبیا(ص) برگزار شد. در آغاز این مراسم استاد هاشمی مدیر گروه صنایع این واحد دانشگاهی در مورد ارزیابی عملکرد به کمک تحلیل پوششی داده ها مطالب ارزشمندی را بیان نمودند و مدل های CCRو BCC و مدل با داده های بازه ای و مدل با داده های فازی را مطرح کردند. سپس استاد نبوتی در مورد EFGM مدل سرآمد تعالی سازمان (جایزه مدیریت کیفیت اروپا) به تفصیل صحبت نمودند و معیارهای مختلف برای مدل سرآمد تعالی سازمان و رسیدن به شاخص مورد نظر و چگونگی خود ارزیابی را به خوبی تشریح کردند.

در پایان به پاس قدردانی از زحمات اساتید هدایایی توسط ریاست محترم دانشکده فنی و مهندسی شهرک دانشگاهی تقدیم آنان گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٥٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

جلسه توجیهی دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جلسه توجیهی دانشجویان فارغ التحصیل این واحد دانشگاهی در روز دوشنبه مورخه 11/3/1388 رأس ساعت 30/10 در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی خاتم الانبیا (ص) برگزارشد در این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران مجری برنامه هدف از تشکیل جلسه توجیهی را تبیین نمود و سپس ریاست محترم دانشگاه و معاونین و رؤسای دانشکده ها در جایگاه حضور یافته ،  ابتدا ریاست واحد با نام ویاد خداوند متعال دو موضوع پیش رو در هفته آینده یعنی سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و همچنین انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری را یاد آور شدند و همگان را جهت شرکت در این امر سرنوشت ساز فراخواندند و طی سخنان مبسوطی مسائل آموزشی و دانشجویی را تشریح نمودند و اظهار داشتند برگزاری چنین جلساتی در ابتدا و انتهای دوره تحصیلات  موجب مرتفع شدن مشکلات آموزشی و دانشجویی خواهد گردید و در بخشی به خدمات ارزشمند دانشگاه طی 27 سال گذشته اشاره داشتند.

سپس  معاونین آموزشی و دانشجویی نیز مقررات و دستورالعمل فارغ التحصیلی را برای دانشجویان بیان نمودند و برگه راهنما در همین رابطه توزیع گردید و در ادامه پس از پذیرایی جلسه پرسش و پاسخ نیز صورت گرفت و مسئولین ضمن پاسخ به سئوالات راهنمائیهای لازم را نمودند.

جلسه رأس ساعت 12 به پایان رسید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۸:٢٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تشکیل شد.

در آستانه سالروز ارتحال حضرت امام (ره) و ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی روز  سه شنبه 5/3/1388 در سالن کنفرانس دانشگاه تشکیل شد  که پیرامون حضور هر چه بیشتر جمعیت دانشجویی و کارکنان در مراسم ارتحال حضرت امام (ره) و نیز دست یابی به راهکارهای عملی برای حضور پرشور مردم بویژه دانشجویان در انتخابات ریاست جمهوری و نیز ادای احترام به آستان مقدس حضرت زهرا (س) بحث و تبادل نظر بعمل آمد و نتایج مطلوبی حاصل شد.

شرکت دانشگاهیان در مراسم ارتحال در مرقد مطهر و برگزاری مراسم سوگواری بمناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و نیز نصب پلاکارها و تراکتهای تبلیغاتی برای دعوت حضور هر چه بیشتر در انتخابات از جمله مصوبات این شورا بوده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

[ یکشنبه ۱٠ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۳:٢٥ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

برگزاری جلسه توجیهی کارکنان جدید الاستخدام در واحد ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به آغاز بکار بیش از 40 نفر از افراد جدید الاستخدام که پس از شرکت در آزمون ادواری و مصاحبه گزینش شده اند جلسه توجیهی آنان با حضور ریاست واحد و معاونت اداری مالی و دیگر دوایر ذیربط رأس ساعت 9 صبح روز شنبه 2/3/1388 در سالن اجتماعات برگزار شد . در این جلسه علاوه بر تبیین شئونات دانشگاه که تمامی پرسنل محترم ملزم به رعایت آن هستند شرح وظایف کلی نیز بیان گردید . موارد مورد تأکید ریاست رعایت نظم و قانون گرایی امانت داری و حفظ بیت المال رعایت اصول اخلاقی رعایت سلسله مراتب اجرای دستورات مافوق دقت لازم در ارائه مدارک و ... و معاونت اداری مالی نیز بر تقوای کاری تلاش برای ایجاد جوی دوستانه با اتکا بر قانون را مورد تاکید قرار دادند .

این جلسه با پاسخ به بعضی از سئوالات رأس ساعت 30/10 به پایان رسید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

[ یکشنبه ۱٠ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۳:٢٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

همایش« گام دهم » با حضور دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد .

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گردهم آیی دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی با عنوان گام دهم در روز چهارشنبه 6/3/1388 در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی برگزار شد در این همایش که بیش از 200 تن از اعضای فعال بسیج حضور داشتند رأس ساعت 30/9 صبح پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی آغاز شد ابتدا جناب سرهنگ اعتمادی فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه ضمن عرض خوش آمد به حاضرین یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته با تقدیم دعاو صلوات به روح پرفتوح آنان رسالت بسیج را در این برهه از زمان بیان نمودند .

در ادامه در رثای حضرت زهرا (س) مرثیه خوانی صورت گرفت و سپس مهمان ویژه این مراسم جناب سرهنگ مرادی جانشین محترم سازمان بسیج دانشجویی کشور طی سخنان مبسوطی به نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اشاره نمودند و اظهار داشتند این نهاد مقدس و برآمده از بطن انقلاب رسالت عظیمی را برعهده دارد و ارتقاء سطح دانش و بینش لازم و ضروری است و از طرفی امواج مخربی که جامعه اسلامی و انقلاب را تهدید می کند تبیین نمودند و نقش استکبار جهانی را در رأس آن آمریکا را برای حاضرین ترسیم نمودند.

ایشان در بخشی از سخنان خود به مهمترین رویداد کشور اسلامیمان یعنی انتخابات ریاست جمهوری اشاره کردند و حضور یکپارچه آحاد ملت را خواستار شدند و انتخاب اصلح را براساس ملاکهای ارائه شده بیان کردند.

این مراسم رأس ساعت 30/12 با پذیرایی و ذکر دعاو صلوات به پایان رسید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٩ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

پذیرش دو مقاله در کنفرانسهای  بین المللی چین و رومانی

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه :  براساس گزارش آقای دکتر ارادتمند معاونت پژوهشی این واحد ، مقاله دوتن از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بشرح ذیل در کنفرانسهای بین المللی پذیرفته شده است:

* مقاله ای تحت عنوان «بررسی روند بروز خودکشی و عوامل موثر بر آن در مناطق روستایی شهرستان کرمانشاه در طی سالهای 1379-1385 » توسط استاد خانم پریوش صفایی عضو هیأت علمی تمام وقت دانشگاه در کنفرانس بین المللی Environmental Pollution and public Health   در کشور چین

* مقاله ای تحت عنوان  « بررسی نوای رسای دموکراسی و فرد گرایی در آثار والت ویتمن» توسط استاد آقای مهدی قاسمی عضو هیأت علمی تمام وقت دانشگاه در کنفرانس بین المللی «British and American Studies» در کشور رومانی

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٩ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٥۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

مجوز نشر رسمی فصلنامه علمی و پژوهشی علوم اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه صادر گردید.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به نقل از آقای دکتر ارادتمند معاونت محترم پژوهشی این واحد مجوز انتشار رسمی فصلنامه علمی و پژوهشی علوم اسلامی با صاحب امتیازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و سردبیری آقای دکتر قیوم زاده از سوی وزارت ارشاد اسلامی صادر و به واحد ابلاغ گردید لازم به ذکر است که تاکنون 10 شماره فصلنامه مذکور منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

 

************************************

عملکرد صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تشریح شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و به نقل از آقای قربانحسینی معاونت محترم اداری مالی این واحد ،  صندوق رفاه دانشجویی در سال 1387 به تعداد 7145نفر و به مبلغ 000/310/267/21 ریال وام به دانشجویان بصورت کوتاه مدت بلند مدت و میان مدت در زمینه های تحصیلی مسکن ازدواج و ضروری اعطاء نموده است.

 

************************************

فعالیت دفتر مشاوره و راهنمایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تشریح شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به نقل از آقای مهندس عزیزی معاونت محترم دانشجویی این واحد تعداد 5 همایش و جلسات سخنرانی در خوابگاههای دانشجویی تحت عناوین مهارت تصمیم گیری و حل مساله مقابله با هیجان های منفی آسیب های روانی اجتماعی اعتیاد ایدز برنامه ریزی و مدیریت زمان برگزار شد که دانشجویان از اینگونه همایش ها و سخنرانی ها استقبال خوبی بعمل آوردند.

همچنین تعداد 40 نفر از دانشجویان در دو ماهه اخیر جهت امور مشاوره ای در زمینه های تحصیلی ازدواج خانوادگی سبک زندگی غلط برنامه ریزی درسی اعتیاد افسردگی خود شناسی مشکل خواب وسواس مراجعه نموده و بصورت رایگان مشاوره شده اند.

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

 

[ شنبه ٩ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٧:٥٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

پذیرش سه مقاله در کنفرانس های بین المللی از سه عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و به نقل از آقای دکتر ارادتمند معاونت محترم پژوهشی این دانشگاه مقاله سه تن از اعضای هیأت علمی این واحد در کنفرانسهای بین المللی پذیرفته شده که بشرح ذیل می باشد:

* پذیرش مقاله آقای دکتر خلج زاده عضو هیأت علمی واحد با عنوان

 Genetic  Variation Of rectal temperature in Holstein Dairy Cows and its relationship to milk production

به صورت پوستر در کنفرانس بین المللی British society of Animal science Annual conference  در کشور انگلستان

  • پذیرش مقاله خانم سمیه نامدار طجری عضو هیأت علمی واحد با عنوان « بررسی نقش تمرینات تعادلی با تکیه بر تقویت گیرنده های پراپریوسپتو بر عملکرد تعادل دینامیکی و روند بیماری اسکولیوسیز ایدپوپاتیک خفیف» بصورت پوستر در کنفرانس Rehabilitation:mobility.Exercise&sports در کشور هلند
  • پذیرش مقاله آقای دکتر علی قاضی خانی عضو هیأت علمی واحد با عنوان

Analysis of Inbreeding,Effective population size and In breeding depression in Iranian Native Fowls در کنفرانس بین المللی     British society of Animal science annual conference

کشور انگلستان

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٩ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٧:٥۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

خاطره ای کوتاه از زبان دکتر جاسبی ریاست عالیه دانشگاه

آرم دانشگاه آزاد اسلامی شاید گویای تعریف اصلی این دانشگاه در ابعاد فرهنگی ، علمی و اجتماعی است که در سال 1365 طی برگزاری یک مسابقه ، مجموعه طرح های ارائه شده توسط هنرمندان کشور مورد بررسی قرار گرفت و از میان آنها تعدادی برای تصمیم گیری در هیات موسس انتخاب شد.

دکتر جاسبی با ذکر خاطره ای در این باره می گوید: مجموعه آرم های پیشنهادی را به هیات موسس بردیم.

این آرمی که شما می بینید ( آرم فعلی دانشگاه آزاد اسلامی ) انتخاب مقام معظم رهبری است ، چون ایشان خیلی اهل ذوق و هنر هستند ، با نگاه اول دست گذاشتند روی همین آرم و فرمودند : فقط این آرم زیباست و به این ترتیب دیگران مانند آقای هاشمی و من اظهار نظر نکردیم . ایشان بودند که در حقیقت این آرم را انتخاب کردند.

آرم فعلی دانشگاه آزاد اسلامی کار هنرمندی به نام حسین خسروجردی است که از هفت قسمت تشکیل شده است:

1-     محراب نشانه عبودیت نسبت به باری تعالی و اینکه دانشگاه باید معبود باشد.

2-     حرف (لا) مخفف « لا اله الا الله» است و به معنی نفی همه معبودها به جز خداوند تبارک و تعالی.

3-     سرقلم اشارتی است به آیه شریفه « ن والقلم و ما یستطرون» و تحصیل علم.

4-     بال پرنده به مفهوم آزاد بودن دانشگاه است و ترکیب دو بال پرنده نشان دهنده علم و تقوی .

5-     رحل قرآن مجید که مبین اسلامی بودن دانشگاه و الهام از تعالیم کتاب آسمانی قرآنی است.

6-     کلیت طرح تلفیقی است از در ورودی دانشگاه تهران و حوزه علمیه که نشان دهنده پیوند حوزه و دانشگاه است .

7-     کلمه « دانشگاه آزاد اسلامی » که با خط نستعلیق نوشته شده است جزو آرم بوده و حتماً باید در جای خودش به همان صورت درج شود.

 

برگرفته از روزنامه فرهیختگان

تهیه و تنظیم روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٩:٥۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

مراسم بزرگداشت سالروز آزادی خرمشهر در واحد ساوه برگزار شد .

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز دوشنبه 4/3/1388 مراسم ویژه سالروز آزادی خرمشهر برگزار گردید . این مراسم با همت بسیج دانشجویی دانشگاه و دعوت از معاونت محت رم استاندار و فرماندار شهرستان ساوه جناب آقای مهندس گلستانی فرد و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه جناب سرهنگ اعتمادی و جناب سرهنگ محمدی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و جناب آقای شریف و جمع کثیری از دانشجویان فعال عضو بسیج پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت زهرا(س) دانشگاه برگزار شد.

با توجه به دعوت از مجری توانمند صدا و سیمای مرکز قم آقای نعمت الهی پس از تلاوت قرآن مجید در عظمت این روز بزرگ دکلمه ای اجرا گردید سپس ریاست محترم دانشگاه جناب استاد حیدری ضمن عرض خیر مقدم به حضار گرامی یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و در رابطه با عملیات بیت المقدس که منجر به آزاد سازی خرمشهر گردید بیاناتی ایراد نمودند و بیان داشتند امدادهای الهی بودند که رزمندگان اسلام را یاری کرد و توانستند خرمشهر را پس از 19 ماه آزاد نمایند و جمعیتی بالغ بر 19000 سرباز عراقی  به اسارت دربیایند و تجهیزات زیادی از عراقیها به غنیمت گرفته و یا منهدم نمایند . در ادامه جناب آقای مهندس گلستانی فرد فرماندار محترم شهرستان ساوه با ادای احترام به شهدا ، واقعه بزرگ آزادسازی خرمشهر را یکی از معجزات الهی دانسته و  در عظمت سربازان اسلام و دلاوران بسیج مطالب مبسوطی را بیان نمودند ایشان همچنین در رابطه با رویداد بزرگ کشورمان که همان انتخابات ریاست جمهوری است تاکیدات فراوانی بر حضور نمودند . در ادامه ، سخنران ویژه این مراسم جناب سرهنگ محمدی از دلاوران دوران دفاع مقدس پیرامون عملیات بزرگ بیت المقدس خاطرات زیبایی را بیان نمودند.

 مراسم با توجه به در پیش بودن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با مداحی برادر حاج حسین آل حبیب به پایان رسید . خداوند ما را در تحقق آرمانهای امام (ره) و شهدا یاری فرماید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

[ سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٩:٠٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در کنفرانس بین المللی Biochemistry of Eezercise  در کشور کانادا پذیرفته شده است.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به گزارش معاونت محترم پژوهشی این دانشگاه مقاله ای تحت عنوان« اثر افزایش موجودیت اسید چرب آزاد بر متابولیسم کربوهیدرات هنگام فعالیت ورزشی » توسط آقای مجتبی ایزدی عضو هیأت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در کنفرانس بین المللی کشور کانادا پذیرفته شده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

[ دوشنبه ٤ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٥۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

بسمه تعالی

کارگاههای آموزشی روشهای نوین تدریس در آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد ساوه برگزار شد .

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه کارگاههای آموزشی روشهای نوین تدریس ویژه معلمان مدارس ابتدائی پسرانه و دخترانه سما با حضور مؤلف کتابهای درسی سرکارخانم جبلی برگزار شد .

این کارگاه آموزشی که از مورخه 13/12/87 لغایت 29/2/88 در آموزشکده سما با رویکرد آموزش های نوین برگزار گردید  طی جلسات متعددی روشهای کاربردی تدریس خلاق و همچنین تجزیه و تحلیل فعالیتهای کلاسی معلمان توسط استاد مربوطه سرکارخانم جبلی و معلمان مدارس سما واحد بررسی گردید .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ٤ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

مسابقات فوتسال دانشجویان منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اراک برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ششمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان برادر منطقه 5 از تاریخ 26/2/1388 لغایت 31/2/1388 به میزبانی واحد اراک با شرکت 16 تیم از دانشجویان منطقه برگزار گردید و واحد ساوه مقام سوم را کسب نمود و واحدهای اراک و خرم آباد به ترتیب مقامهای اول و دوم را کسب نمودند.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٠٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

 

بسمه تعالی

 

    به مناسبت فرا رسیدن 31 اردیبهشت ماه سالروز تأسیس دانشگاه  آزاد اسلامی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه فعالیت هایی بشرح ذیل را به انجام رسانیده است.

1-  برگزاری همایش آسیبهای روانی اجتماعی و ازدواج با حضور چهره ماندگار ،  سر کار خانم  دکتر سیما فردوسی  در روز چهارشنبه  30/2/1388

2-  بر پایی ایستگاه صلواتی  در جلوی درب دانشگاه (سایت مرکزی- شهرک دانشگاهی و پذیرایی با شربت و شیرینی از دانشجویان)

3-    نصب پلاکارد و بنر در محوطه و جلوی درب دانشگاه و دانشکده ها

4-    جلسه سخنرانی ریاست در مسجد دانشگاه  و تبیین خدمات و عملکرد دانشگاه

5-    ارسال پیامک به دیگر واحد های دانشگاهی

6-     تهیه ویژه نامه و توزیع بین دانشجویان با محتوای عملکرد دانشگاه

7-    تهیه عکس خبر و ارسال به سایت های خبری

 

 

                                                          احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

[ شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٠٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

 

بسمه تعالی

 

بمناسبت 31 اردیبهشت ماه سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی ایستگاه صلواتی دانشگاه آزاد اسلامی بر پا شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن 31 اردیبهشت ماه سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی ، این واحد دانشگاهی با موافقت شورای فرهنگی در جلوی درب ورودی سایت مرکزی و شهرک دانشگاهی ایستگاه صلواتی برپا نمود و با شربت و کیک و شیرینی از دانشجویان پذیرایی نمودند ؛ لازم بذکر است نصب پلاکارد در سطح دانشگاه و شهر ساوه و نیز سخنرانی ریاست واحد در نمازخانه دانشگاه بهمین مناسبت صورت گرفت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بسمه تعالی

همایش آسیبهای روانی اجتماعی و ازدواج با حضور خانم دکتر فردوسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار گردید . بنا به گزارش روابط عمومی با همت حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همایش بزرگ  آسیبهای روانی و اجتماعی و ازدواج با حضور خانم  دکتر فردوسی از چهره های برجسته علمی کشور که  در برنامه های خانواده صدا و سیما حضور دارند برگزار شد.

این همایش با استقبال بسیار خوب دانشجویان ، اساتید و همکاران دانشگاهی در روز چهارشنبه 30/2/88 در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی برگزار شد که پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی  ، عزیزی معاونت دانشجویی واحد ضمن عرض خیر مقدم به حضور خانم  دکتر فردوسی ، اساتید و دانشجویان  بخشی از فعالیت های خانم دکتر را در حوزه مشاوره و روانشناسی و حضور فعال و مستمرشان در صدا و سیمای جمهوری اسلامی برای حاضرین بیان نمودند و هدف از برگزاری چنین همایش هایی را ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان و آمادگی برای زندگی با نشاط و بهتر اعلام نمودند.

در ادامه خانم دکتر فردوسی در جایگاه حضور یافته و طی سخنان بسیار ارزشمند پیرامون شکل گیری خانواده و انواع  شخصیت ،عوامل موثر در عدم تعادل رفتاری انسان و شیوه های برخورد با چنین مسائلی را بسیار زیبا بیان نمودند که بارها شاهد تشویق دانشجویان بودیم ، در ادامه پس از پذیرایی از حاضرین بیش از 300 سوال به صورت کتبی از طرف دانشجویان مطرح شد که به اقتضای فرصت به بیش از 50 مورد پاسخ داده شد .

لازم به ذکر است در پایان با اهداء دسته گل و لوح  از خانم دکترفردوسی تقدیر به عمل آمد و دانشجویان  متفقاً خواستار استمرار چنین جلساتی با حضور ایشان شدند .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

مراسم ختم بمناسبت در گذشت استاد محمد متقی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد .

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت در گذشت فقید سعید مرحوم حاج محمد متقی از رﺅسای سابق این دانشگاه مراسم سوگواری برگزار شد در این مراسم ضمن تلاوت قرآن و ذکر مصائب اهل بیت (ع) سخنرانی توسط حیدری ریاست واحد صورت گرفت .

استاد حیدری در بخشی از سخنانشان به فضائل و توانمندی استاد متقی اشاره نمودند و بیان داشتند تمامی رفتار و افکار ایشان برای ما و جمع دانشگاهیان درس بود آنمرحوم بهنگام مسئولیتشان در واحد های ساوه ، همدان و سمنان تلاش بسیار زیادی نمودند و بخش مهمی از توسعه دانشگاه های فوق مرهون زحمات ایشان می باشد .

در پایان ضمن آرزوی رحمت و مغفرت الهی برای آن فقید سعید از بازماندگان ایشان دلجویی نموده و مراتب تسلیت دانشگاهیان را تقدیم آنان نمودند .

 

روابط عمومی دانشگاه

[ شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com