روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جمعیتی بالغ بر 4281 نفر از دانشجویان این واحد دانشگاهی و دیگر واحدها که بصورت میهمان در ترم تابستان ثبت نام نموده و تا سقف 6 واحد درسی اخذ نموده اند امتحانات خود را از روز شنبه 31/5/1388 آغاز و بمدت یک هفته به پایان خواهند رساند. لازم بذکر است کلیه کلاسهای ترم تابستان در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیا(ص) تشکیل گردید و دانشجویان استقبال کننده از ترم تابستان از واحدهای تهران یزد کرج می باشند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢٩ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان شورای فرهنگی واحد ساوه در روز سه شنبه 28/5/1388 تشکیل شد که در این جلسه پیرامون استقبال از ماه مبارک رمضان و تمهید مقدمات برای بهره گیری هر چه بیشتر  از این ماه پرخیر و برکت صورت گرفت که برگزاری جلسات قرائت قرآن ، آموزش احکام ، ضیافت افطار ، جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) ، برگزاری مسابقه فرهنگی و سخنرانی پیرامون فضایل این ماه از مصوبات این جلسه بوده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٠٢ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  آزمون منطقه ای دومین جشنواره رشته های الکترونیک و الکتروتکنیک در مورخه 24/5/88 با حضور دانشجویان از واحدهای اراک ، خمین ، ملایر ، همدان و ساوه در محل آموزشکده سما واحد ساوه برگزار شد .

در این آزمون که در دو نوبت صبح وعصر برگزار گردید . دانشجویان در رشته های الکترونیک و الکتروتکنیک به رقابت پرداختند و در نهایت نتایجی بشرح ذیل حاصل گردید:

در رشته الکتروتکنیک :

1- حمیدرضا صدقی               از واحد اراک              نفر اول

2- علیرضا شادکام                 از واحد اراک              نفر دوم

3- سعید رنجبر                    از واحد ملایر              نفر سوم

4- محمدرضا بیات                 از واحدخمین             نفر چهارم

5- محمد طاهری                   از واحدخمین             نفر پنجم

در رشته الکترونیک :

1- محمدامیر اعتمادی             از واحد اراک              نفر اول

2- حسین مومیوند                 از واحد ساوه              نفر دوم

3- محمود کردی                   از واحد اراک              نفر دوم

4- پرویزهاشمی                    از واحد ملایر              نفر چهارم

5- حسین حسنی                  از واحد اراک              نفر پنجم

6- محمدسجادنعمتی              از واحد همدان            نفر ششم

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ سه‌شنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بیست و یکمین و بیست و دومین شماره نشریه منشور به صاحب امتیازی مرکز مشاوره حوزه معاونت دانشجویی واحد ساوه منتشر شد در این نشریه مطالبی همچون مصاحبه با آقای دکتر آقاجانی مدیر کل محترم دفتر خدمات اجتماعی و رفاهی دانشجویی ، آموزش مهارتهای زندگی ، تأثیر روابط اجتماعی در شاد زیستن ، تربیت فرزند ، خود را دوست بدارید و دهها مطالب ارزشمند و علمی دیگر درج گردیده است.

لازم بذکر است این نشریه که بصورت گاهنامه منتشر می شود در بین اساتید ، دانشجویان و کارکنان از طرفداران زیادی برخوردار می باشد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ چهارشنبه ٢۱ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

واحد ساوه نماینده منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی مقام اول مسابقات سراسری تنیس روی میز پنجمین المپیاد ورزشی غیر متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی را از آن خود نمود.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه پنجمین المپیاد ورزشی غیر متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی در رشته تنیس روی میز به میزبانی واحد تبریز با شرکت 12 تیم  از تاریخ 15/5/1388 بمدت 5 روز برگزار گردید که پس از پایان این مسابقات تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نماینده منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب مقام اول گردید ؛ که نتایج بشرح ذیل می باشد:

*نتایج قسمت تیمی :

- منطقه 5 مقام اول

منطقه 3 مقام دوم

منطقه 9و2 مشترکاً مقام سوم

*نتایج قسمت دوبل:

- آقایان حمیدرضا ثمری خلج (منطقه 5 ) و فرهنگ مقام اول

- آقایان پیمان عبری فام و علیرضا پورمحک مقام دوم

- آقایان سید محم جلال رستگار فاطمی و رضا شجاعی (منطقه 5 ) مقام سوم

آقایان مویریان و نخچیان مشترکاً مقام سوم

*نتایج قسمت انفرادی:

- آقای حمیدرضا ثمری خلج (منطقه 5) مقام اول

- آقای علیرضا پورمحک مقام دوم

- آقایان سید محمد جلال  رستگار فاطمی(منطقه5) و مویریان مشترکاً مقام سوم

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ سه‌شنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بنا به پیشنهاد مدیر کل محترم تسهیلات اعتباری و مالی و موافقت هیأت امنای صندوق رفاه ، ریاست عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر جاسبی با توجه به اینکه صندوق رفاه دانشجویان واحد ساوه در سال مالی 1387 در اعطای تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان مستعد و کم بضاعت در مقایسه با سایر واحدها فعالیت بسیار چشمگیری داشته اند تقدیر نمودند لازم بذکر است با حمایت ریاست واحد ساوه صندوق رفاه این واحد دانشگاهی به تمامی درخواستهای دانشجویان رسیدگی و اقدام بموقع نموده است.

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ سه‌شنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۸:۱٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آزمون کاردانی پیوسته سال 1388 در صبح روز جمعه 23/5/1388 رأس ساعت 8 برگزار خواهد شد داطلبان این آزمون از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 20/5/1388 می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org   و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند . داوطلبان می باید راهنمای آزمون  را نیز از همان پایگاه دریافت و مندرجات آنرا بطور دقیق مطالعه نمایند.

داوطلبان در صورت مشاهده  هرنوع مغایرت فردی اعم از دین ، زبان خارجه ، عکس به حوزه امتحان این واحد واقع در میدان فلسطین سایت مرکزی مراجعه نمایند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ۱٩ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ٧:٤٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به انتصاب جناب سرهنگ رجبی به فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوه ، روز شنبه 17/5/1388 ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه باتفاق معاونین و روابط عمومی دانشگاه با ایشان دیدار و گفتگو نمودند و از آنجا که همکاری این دو نهاد بسیار نزدیک بوده و در فعالیتهای فرهنگی در کنار هم بوده اند هر دو طرف خواستار گسترش فعالیتهای فرهنگی و ایجاد فضای مناسب که مسائل معنوی را تعمیق بخشد بودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ یکشنبه ۱۸ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ٩:٠۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مقاله آقای دکتر کیوان کرکودی عضو هیئت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تحت عنوان " تعیین ارزش غذایی ضایعات میوه و تره بار فصل پاییز ایران به روش  invtro و invivo  " در کنفرانس بین المللی " 60th Annual Meeting of European federation of Animal Science" در کشور اسپانیا پذیرفته شده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٧ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ٤:٠٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت خجسته میلاد با سعادت حجت حق حضرت مهدی (عج) در روز پنجشنبه 15/5/1388 مراسم جشن و مولودی خوانی در نمازخانه دانشگاه برگزار گردید در این مراسم با فضاسازی مناسب و نصب پلاکاردها و چراغانی محوطه ضمن بیان فضائل اهلبیت (ع) و بهره گیری از ذاکرین و قرائت شعر از کارکنان و دانشجویان پذیرایی بعمل آمد و برای کسانی که در صفوف نمازجماعت نام زیبای مهدی را داشتند هدیه ای نیز در نظر گرفته شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٧ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۸:۳۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل و روز جانباز و میلاد مسعود حضرت سجاد (ع) مراسم باشکوهی در روزهای چهارم و پنجم و ششم مردادماه در مسجد دانشگاه برگزار گردید که در این مراسم ضمن بیان فضایل اهلبیت (ع) ذاکرین و مادحین با قرائت شعر و سرود موجبات انبساط خاطر جمع را فراهم نمودند و ضمن پذیرایی از حاضرین مسابقه فرهنگی برگزار گردید و طبق سنوات گذشته برای همکارانیکه نام زیبای حسین و ابوالفضل و سجاد داشتند هدایایی در نظر گرفته شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ چهارشنبه ۱٤ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، مراسم جشنی در مورخه5/5/88 در محل نمازخانه آموزشکده سما این واحد برگزار شد .  در این مراسم پس از اقامه نمازظهر حاج آقای امیرزاده امام جماعت آموزشکده به بیان فضایل و مقام والای حضرت ابوالفضل العباس (ع) بزرگ پرچمدار کربلا پرداختند و در ادامه یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت به مدیحه سرائی و مولودی خوانی پرداختند که موجب شادی و نشاط محبان اهلبیت(ع) گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ چهارشنبه ۱٤ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٥۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه پنجمین المپیاد ورزشی غیرمتمرکز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته شطرنج به میزبانی واحد رشت از تاریخ 31/4/1388 بمدت 7 روز با شرکت 11 تیم  برگزیده مناطق دوازدهگانه دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید ؛ که تیم شطرنج پسران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه (متشکل از آقایان بابک ابطحی ، سامان فرشادی فر ، پیمان یاغلی ، امین پاپی ، حمیدرضا محمدی فرد ، و با مربیگری محمد رضا برجی و سرپرستی آقای حسن کاردان ) قهرمان منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی ، به نمایندگی از این منطقه در مسابقات شرکت نمود و موفق به کسب مقام دوم گردید؛ لازم بذکر است تیم منطقه 3 مقام اول و تیم منطقه 4 مقام سوم را کسب نمودند.

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ شنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آزمون ورودی مدرسه راهنمایی سما این واحد  در مورخه 5/5/88 با حضور دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدرسه راهنمایی سما برگزار شد. در این آزمون که پس از اطلاع رسانی در سطح شهر برگزار شد تعداد 23 نفر از دانش آموزان به رقابت با یکدیگر پرداختند که پس از کسب امتیاز لازم می توانند در پایه اول راهنمائی ثبت نام نمایند . لازم به ذکر است در این آزمون آقای مهندس آقامیری

 

 

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه از نحوه برگزاری آزمون بازدید کردند .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ٧:٥۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع) جشن باشکوه روز جانباز در روز سه شنبه مورخه 6/5/1388با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه با حضور معاونت محترم فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن شهدای دانشجوی این واحد دانشگاهی برگزار گردید .

در ابتدا پس از تلاوت قرآن و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران حجه الاسلام و المسلمین هنرمند رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه ضمن خیرمقدم به حاضرین از کلیه دست اندرکاران برگزاری این مراسم تشکر نمود.

سپس حجه الاسلام والمسلمین تقوی امام جمعه محترم شهرستان  طی سخنان مبسوطی جایگاه ویژه جانبازان را در جامعه بسیار ارزشمند دانست .

در ادامه مولودی خوانی توسط آقای افشار پور صورت گرفت.

پس از آن آقای چنگیز حبیبیان از خوانندگان خوش صدای کشور  در جایگاه حضور یافته و برنامه های خود را اجرا نمودند.

مهمان ویژه جشن آقای حمید ماهی صفت بودند که در قسمت پایانی مراسم با  حضور  خود گرمای سالن را دو چندان نموده و با اجرای برنامه های خوب خود جمعیت 3000 نفری سالن را با لبانی خندان روانه منازلشان نمود.

لازم بذکر است این برنامه توسط آقای نعمت الهی  از مجریان توانمند صدا و سیمای استان قم اجرا گردید.

این مراسم هر ساله توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و با دعوت از خانواده های محترم شهدا و ایثارگران  برگزار می گردد که با استقبال چشمگیری روبرو می باشد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

 

[ چهارشنبه ٧ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٥٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه کارگاه امور مشمولین و معافیتهای تحصیلی واحدها و مراکز آموزشی منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی  در روز پنجشنبه 1/5/1388 با حضور مدیران و کارشناسان امور آموزشی دانشجویی واحدهای منطقه 5 در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء (ص) این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای مهندس عزیزی معاونت دانشجویی واحد ساوه به شرکت کنندگان در جلسه خیرمقدم عرض نمود پس از آن آقای تقوی ریاست دانشکده علوم انسانی واحد نیز به حاضرین خوشامد گفتند.

سپس آقای خواجه پور مدرس کارگاه مذکور با توجه به عنوان کارگاه ضمن تعریف کلی از مشمول و اینکه بخش قابل توجهی از دانشجویان دانشگاه را مشمولین تشکیل میدهند رعایت مقررات و قوانین نظام وظیفه عمومی از سوی مسئولین امر  را ضروری دانستند و وظیفه اصلی آنان را  اطلاع رسانی بموقع و آگاه سازی دانشجویان بر شمردند.

لازم به توضیح است که این کارگاه بمدت دو روز پیرامون فعالیتهای اداری ، دانشجویان مشمول انتقالی از خارج کشور ، ترک تحصیل و.... برگزار شد.

این دوره آموزشی عصر روز جمعه 2/5/1388 با جلسه پرسش و پاسخ حاضرین به اتمام رسید.

 

احمد پیمانی

مدبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ یکشنبه ٤ امرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com