روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

دانشگاه آزاد اسلامی اولین پدیده ای است که در مسیر حرکت خود  به بن بست نرسیده و آن هم بواسطه فکر صحیح و منطق درستی است که آنرا هدایت می کند.

اسلامی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همزمان با  بازدید جناب آقای دکتر زارع  معاونت پارلمانی و مشاور ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ، ‌طی سخنان مبسوطی با برشمردن خدمات و فعالیتهای دانشگاه آزاد اسلامی اعلام داشتند هر پدیده ای که با سرعت شکل گرفته و رشد نموده است معمولاً به بن بست رسیده است و در این میان تنها دانشگاه آزاد اسلامی است که به بن بست نرسیده و آن بواسطه فکر صحیح و منطق درستی است که آنرا هدایت می کند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۳٠ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٩:۳٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه در روز پنجشنبه 28/8/88 معاونت محترم پارلمانی و مشاور ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر زارع از واحد ساوه بازدید بعمل آوردند در این بازدید نشست صمیمانه ای با حضور ایشان و هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی و جمعی از اساتید جامعه دانشگاهیان و دانشجویان در سالن کنفرانس دانشگاه صورت گرفته و حضور جناب آقای اسلامی نماینده محترم مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی به عظمت این نشست افزود .

در این نشست صمیمانه استاد حیدری ریاست واحد ساوه طی سخنانی شرایط این واحد دانشگاهی را بر شمردند و از حضور میهمانان بویژه  جناب آقای دکتر زارع ،  جناب آقای اسلامی و جناب آقای مهندس کیا مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر نمودند و در پایان درخواست واحد ساوه مبنی بر تسریع و مساعدت در رابطه با موافقت با رشته های تحصیلات تکمیلی و نیز اختصاص سایت مرکزی واحد ساوه بعنوان علوم و تحقیقات مطرح شد و جناب آقای دکتر زارع نیز قول مساعدت و همکاری را اعلام داشتند در ادامه جناب آقای دکتر زارع با نام و یاد خداوند متعال طی سخنان مبسوطی شکل گیری دانشگاه آزاد اسلامی  را بیان نمودند و با بهره گیری از سخنان حضرت امام (ره) مبنی بر اینکه آن بزرگوار سه محور اصلی را برای دانشگاه آزاد اسلامی ترسیم نمودند ابتدا کمک به توسعه این دانشگاه و دیگر اینکه فزرندانمان برای تحصیل به بیرون از کشور نروند و سوم دانشجویان از دیگر کشورها برای تحصیل علم به این کشور عزیمت نمایندو به لطف خداوند امروز سیاست دانشگاه آزاد اسلامی تحقق آرمانهای حضرت امام (ره) است.

در ادامه جناب آقای اسلامی نماینده محترم مردم شریف ساوه و زرندیه با بیان خدمات دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش خالصانه و مستمر استاد حیدری ریاست واحد ساوه تشکر نمودند و با بیان شرایط ویژه ساوه از جهت علمی ، تاریخی و دینی ،‌ وجود دانشگاه آزاد اسلامی و تعداد دانشجویان را بسیار عالی توصیف نمودند و در بخشی از سخنان خود اعلام داشتند که دانشگاه آزاد اسلامی تنها پدیده ای است که در حرکت 30 ساله خود به بن بست نرسیده و هنوز هم به حرکت خود ادامه می دهد و آن هم بواسطه فکر صحیح و منطق درستی است که آنرا هدایت می کند زیرا نهادهایی که شکل گیری آنها سریع و رشد پر سرعتی دارند معمولاً به بن بست می رسند .

ایشان در ادامه حمایت مجلس از دانشگاه آزاد اسلامی و امضاء سندی ماندگار که 255 نماینده حمایت خود را از دانشگاه  آزاد اسلامی یادآور شدند و آنرا بعنوان پشتوانه ای بزرگ برای دانشگاه بر شمردند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۳٠ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٩:٢٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 سیزدهمین دوره مسابقات شطرنج دانشجویان پسر منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی  با شرکت تیمهای ساوه ،‌اراک ،‌خرم آباد ، بروجرد ، ملایر ، تفرش ، الیگودرز ، تویسرکان ، خمین ،‌محلات ، آشتیان دورود و دلیجان از تاریخ 23/8/88 لغایت 26/8/88 در واحد محلات برگزار گردید که پس از 7 دور بازی به روش سوئیسی نتایج بشرح ذیل بدست آمد:

تیم اول و قهرمان مسابقات واحد ساوه متشکل از آقایان پیمان یاغلی ، بابک ابطحی ، سیاوش هاشمی ،‌علیرضا اهلی ، محمدرضا چاووشی به مربیگری آقای محمدرضا برجی

تیم دوم واحد اراک

تیم سوم واحد خرم آباد

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۳٠ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٦:٥۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه با توجه به کسب مقام اول تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در جشنواره خوارزمی مراسم تجلیل از این دانشجویان با حضور ریاست و معاونین واحد و جمع کثیری از دانشجویان برگزار شد ؛ در این مراسم از تلاش دانشجویان با اهداء حلقه گل و تشویق بسیار خوب دانشجویان و پذیرایی با شیرینی تقدیر بعمل آمد و حیدری ریاست واحد ساوه اعلام نمودند دانشجویان پژوهشگر مورد حمایت همه جانبه دانشگاه می باشند . لازم بذکر است  دانشجویان رضا سخاوتی ، جلال الدین کوشا ، بهراد سلطانیان و معبد دهقانپور به سرپرستی آقای دکتر مجید گندمکار از اعضاء هیأت علمی این واحد این افتخار بزرگ را آفریدند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

دومین جلسه دو ماهیانه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در ترم جاری در روز دوشنبه 25/8/88 در سالن اجتماعات دانشگاه با حضور هیات رئیسه دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران استاد حیدری ریاست واحد با نام و یاد خداوند متعال از تلاش بی وقفه کلیه همکاران تشکر نمودن و اعلام داشتند در سایه این همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به توفیقات چشمگیری دست یافته است.

ایشان از حوزه های آموزش ، پژوهش ،‌ اداری و مالی ، دانشجویی ، سما ،‌ عمران و دفتر فرهنگ اسلامی و روسای دانشکده های علوم انسانی کشاورزی و فنی و مهندسی تقدیر نمودندو با برشمردن خدمات آنان از حسن اخلاق و تسریع امور و به روز رساندن کارها تقدیر کردند.

استاد حیدری تغییر و تحول در حوزه های مختلف را امری طبیعی و لازم دانستند و اعلام نمودند افراد دارای قابلیتهای مختلف هستند و بکارگیری آنان ضمن ایجاد تنوع موجب نشاط در حوزه های کاری خواهد شد.

استاد حیدری در بخشی از سخنان خود توصیه هایی به کلیه بخشهای مختلف داشتند از جمله تکریم ارباب رجوع عدم تبعیض در پاسخ به دانشجویان و رعایت انصاف در برخورد آنان ، حفظ اسرار دانشگاه ، عدم ارائه بعضی از اطلاعات از طریق تلفن ، عدم مشاجره با دانشجویان ، سعی در وارد نشدن به مباحث سیاسی در دانشگاه ،‌در سال اصلاح الگوی مصرف رعایت صرفه جویی ،‌انضباط کاری ، حفظ اموال دانشگاه و ... را یادآور شدند و اعلام نمودند به لطف خداوند و همکاری کارکنان واحد در بازرسیهای بعمل آمده مشکل حادی در این واحد دانشگاهی وجود ندارد .

در بخش دوم برنامه ضمن پذیرایی از همکاران پرسش و پاسخ نیز صورت گرفت که ضمن پاسخ تصمیمات لازم نیز اتخاذ گردید.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٢:٤٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه پانزدهمین دوره مسابقات آموزشی قرآن و عترت در رشته قرائت و حفظ قرآن کریم در روز سه شنبه 25/8/88 در مسجد حضرت زهرا (س) واحد ساوه برگزار شد .

در رشته های فوق در این دوره از مسابقات بیش از 26 نفر شرکت نمودند که نتایج بشرح ذیل بدست آمد:

در رشته قرائت ( تحقیق) دانشجویانیکه بیش از 70 امتیاز کسب نموده اند:

1-    سید محمد علی احمدی

2-    محمدرضا بهاری

3-    حسن صیاد خانلو

4-    محمد خدادادی

در رشته ترتیل دانشجویانیکه بیش از 70 امتیاز کسب نموده اند :

1-    مرتضی علیخانی

2-    سید ایمان زعفرانچی

در بخش اساتید رشته قرائت آقای وحید رضا عباسیان حائز رتبه برتر گردید.

  

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٢:٤٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

اولین همایش بین المللی روابط عمومی 2 باحضور اساتید معتبر داخل وخارج کشور و شرکت بیش از 800 نفر از کارشناسان و مدیران روابط عمومی های سراسر کشور از طرف انجمن کارگزاران روابط عمومی کشور به مدیریت دکترباقریان در سالن مرکز همایشهای صدا و سیمای تهران برگزارشد . دراین همایش یکروزه دکتر پیمان نوری بامقاله نقش روابط عمومی دراستقرارمدل های تعالی در سازمان های امروزی ، ‌دکتر یونس شکرخواه با مقاله روابط عمومی مدرن :‌ رسانه ای تروگلوبال تر ،‌ پروفسور محمد ناجی بوستانچی با مقاله بررسی عوامل تاثیرگذار فناوری نوین بر روابط عمومی ،‌ دکتر حسین افخمی با مقاله روابط عمومی2،‌ حسین امامی بامقاله راهبردهای عملی روابط عمومی2، ‌دکتر حسن بشیر بامقاله ارتباط تصویری ، ‌خانم حنیفه گوژ با مقاله روابط عمومی 2 مجرایی جدید در روابط عمومی ،‌ خانم درید بریکنریچ باروابط عمومی2 : بازگرداندن عموم به روابط عمومی ،‌ دکتر سید وحید عقیلی بامقاله همگرایی رسانه و ارتباطات و تاثیر آن بر روابط عمومی جدید و... به ارائه مقالات خود پرداختند. در مراسم اختتامیه اهدای جوایز و تقدیرنامه ، ‌اجرای لیزرگرافیک ، ‌پخش کلیپ دکترعلی اکبرجلالی ، ‌رونمایی تمبر جایزه بین المللی دکتر حمید نطقی ،‌ اهداء جایزه بین المللی حمید نطقی به پدرفناوری اطلاعات ایران برگزارگردید . دراین همایش احمد پیمان مدیر روابط عمومی و محمدحسین واثقی مسئول سایت خبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه شرکت کردند . در پایان این همایش به کلیه شرکت کنندگان گواهینامه معتبر بین المللی اعطا گردید .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

دومین جشنواره علمی ،‌مهارتی دانشجویان سما سراسر کشور در واحد ساوه  از تاریخ 19/8/88 الی 21/8/88 برگزار گردید . در این جشنواره نمایندگان 11 منطقه دانشگاهی حضور داشتند که هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد شرایط مناسب برای فعالیتهای علمی ، مهارتی و شناسایی توانمندی و قابلیتهای دانشجویان بوده است.

این جشنواره در دو رشته الکترونیک و الکتروتکنیک با حضور 78 نفر دانشجوی دختر و پسر برگزار شد در مراسم اختتامیه  که صبح روز پنجشنبه 21/8/88 در شهرک دانشگاهی واحد ساوه برگزار گردید استاد حیدری رئیس واحد ساوه طی سخنان مبسوطی رسالت واقعی دانشجویان را تبین نمودند ایشان با گذری بر زندگینامه پروفسور حسابی اعلام نمودند باید با الگو قرار دادن این مردان بزرگ سهم خود را در تولید علم ایفا نمائیم و خدمت به میهن اسلامی را افتخار بدانیم.

در ادامه گزارش روند کار توسط آقای دکتر آقامیری معاونت سما واحد ساوه ارائه گردید و سپس آقای آربایی نژاد سرپرست منطقه 5 سما طی سخنانی با بهره گیری از قرآن و فرمایشات معصومین (ع) دانشجویان را دعوت به زینت علم و اخلاق نمودند و در پایان جلسه نتیجه نهایی این جشنواره بشرح ذیل اعلام گردید:

در رشته الکترونیک

1-    نفر اول آقای علیرضا رویین تن از واحد کرمان( منطقه 7 )

2-    نفر دوم آقای حسین مومیوند از واحد ساوه ( منطقه 5)

3-    نفر سوم آقای فضائیل همرنگ از واحد کرج ( منطقه 8)

در رشته الکتروتکنیک

1-    آقای سعید رنجبردار از واحد ملایر ( منطقه 5)

2-    آقای مرتضی مسعود هروان از واحد خوی ( منطقه 2 )

3-    آقای حامد شریفی از واحد اسلامشهر ( منطقه  8 )

نفر برتر طراحی و پروژه آقای مجتبی چوپانیان طبری

لازم بذکر ات به نفرات اول هر رشته لوح تقدیر ، تمبر یادبود جشنواره و جایزه نقدی بمبلغ 2500000ریال و به نفرات دوم هر رشته لوح تقدیر ، تمبر یادبود جشنواره و جایزه نقدی بمبلغ 2000000ریال و به نفرات سوم هر رشته لوح تقدیر ، تمبر یادبود جشنواره و جایزه نقدی بمبلغ 1500000ریال و به دیگر شرکت کنندگان جشنواره گواهی حضور ، کیف منقوش به لوگوی جشنواره و سوغات شهر ساوه اهداء گردید.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢۱ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱:٤٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه هجدهمین شماره نشریه یاقوت سرخ بصورت تمام رنگی در 28 صفحه منتشر شد. در این شماره آخرین اخبار و رویدادهای علمی ،‌فرهنگی ،‌پژوهشی واحد ساوه درج گردیده است.

تلاش روابط عمومی واحد ساوه بر این است تا با ایجاد ارتباط و تعامل با دانشجویان و دیگر نهادهای شهری خدمات و فعالیتهای دانشگاه را تبیین نماید و در این راستا با بهره گیری از توانمندی دانشجویان در زمینه های علمی ، فرهنگی ،‌انتشارات و جمع آوری اخبار گاهنامه مذکور را با مؤلفه های علمی همراه سازد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

 

 

 

[ پنجشنبه ٢۱ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به دعوت معاونت دانشجویی و همکاری رابط عمومی همایش علمی با عنوان کنترل هیجانها ( مهارتهای زندگی ) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور خانم دکتر فردوسی از چهره های ارزشمند علمی که شاهد برنامه های بسیار پربیننده ایشان از صدا و سیما هستیم برگزار شد.

این همایش با استقبال پرشور دانشجویان مواجه گردید و خانم دکتر فردوسی پیرامون هیجانها ، استرس ،‌ اضطراب ، ترس و ... مطالب بسیار خوبی را ایراد نمودند که در بخش دوم بیش از صد سئوال از طرف دانشجویان مطرح گردید که ایشان ضمن ارائه پاسخهای علمی با بهره گیری از تجربیات ارزشمندشان راهکارهای عملی خوبی نیز ارائه نمودند در پایان ضمن پذیرایی از حاضرین با لوح تقدیر و شاخه گل از خانم دکتر فردوسی تقدیر بعمل آمد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٢:٤٥ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه با توجه به موفقیت در برگزاری اولین جشنواره علمی مهارتی رشته های الکترونیک و الکتروتکنیک آموزشکده سما سراسر کشور در واحد ساوه ، دومین جشنواره نیز در واحد ساوه در حال برگزاری است ؛ در مراسم افتتاحیه این جشنواره حیدری ریاست واحد ساوه اعلام داشتند دانشگاه آزاد اسلامی پرچمدار حرکت بزرگ علمی در سراسر کشور است و سهم بزرگی در تولید علم ایفا نموده است ایشان در بخشی از سخنان خود دستاوردهای علمی دانشگاه را در زمینه های آموزشی ،‌پژوهشی و خدمات عمرانی بیان نموده و اعلام داشتند در هیچ جای دنیا دانشگاهها مکلف به ایجاد اشتغال نیستند و رسالت دانشگاه  تولید علم و دانش است .

در این مراسم با توجه به حضور مهندس یزدان پناه معاونت آموزش و پژوهش سازمان سما اعلام نمودند سما فرزند برومند دانشگاه آزاد اسلامی است و مدارک آن هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان ندارد ، ایشان ضمن ابراز خشنودی از برگزاری دومین جشنواره علمی - مهارتی در واحد ساوه از هماهنگی و وحدت نظر بین مسئولین واحد ساوه تشکر نمودند و بیان داشتند هفت جشنواره در سما برگزار می گردد که هر سال شاهد ارتقاء کیفیت این جشنواره ها هستیم.

لازم بذکر است این جشنواره از تاریخ 19/8/88 آغاز و بمدت 3 روز ادامه خواهد داشت و نتیجه نهایی در روز پنجشنبه 21/8/88 اعلام خواهد شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۱٩ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه تیم تنیس روی میز دانشجویان دختر واحد ساوه در هجدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی که در واحد آشتیان با شرکت 11 تیم برگزار گردید موفق به کسب مقام سوم گردیدند.

در این مسابقات که از تاریخ 16/8/88 لغایت 18/8/88 برگزار گردید تیم واحدهای محلات و همدان به ترتیب موفق به کسب مقامهای اول و دوم و تیم واحد های ساوه و اراک مشترکاً مقام سوم را کسب نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۱٩ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نمایشگاه نرم افزارهای رایانه ای با عنوان داده های البرز در رشته های مختلف فنی و مهندسی و همچنین محصولات فرهنگی از روز شنبه مورخه 16/8/88 بمدت یکهفته در شهرک دانشگاهی این واحد دانشگاهی برگزار گردیده است و محصولات این نمایشگاه با 50درصد تخفیف ویژه به دانشجویان عرضه می شود که با استقبال خوب دانشجویان همراه بوده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٧:٤٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه در جلسه انجمن اولیاء و مربیان دبستان پسرانه سما واحد ساوه که در روز سه شنبه 12/8/88 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد مهندس آقامیری معاونت سما واحد ساوه ضمن ایراد سخنان پیرامون اهمیت همکاری خانه و مدرسه در ارتقاء سطح آموزش و تربیت دانش آموزان اعلام نمودند مدارس سما از بهترین معلمین برای تدریس استفاده نموده است که کتابهای کار تالیف شده توسط همین معلمین با استقبال بسیار خوب دیگر بخشها مواجه گردیده است و این بعنوان امتیاز ویژه محسوب می شود.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱٦ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱:٠۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت 13  آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز با هماهنگی شورای هماهنگی سازمان تبلیغات جمعی از کارکنان ،‌دانشجویان و اساتید بهمراه هیأت رئیسه دانشگاه با تجمع در میدان انقلاب شهرستان ساوه با دیگر راهپیمایان همراه شده و با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق نموده و یاد شهدای گرانقدر را گرامی داشتند.

لازم بذکر است راهپیمایان رأس ساعت 10 صبح در جلو مسجد انقلاب تجمع نموده  و پس از طی مسیر از قبل تعیین شده  در خیابان امام (ره) جلوی دبیرستان امام باقر (ع) تجمع نمودند و مراسم بشرح ذیل اجرا شد:

قرائت قطعنامه ، اجرای سخنرانی توسط فرماندار محترم شهرستان ساوه ، سرود توسط بسیج دانش آموزی و بیانیه انجمن اسلامی دانش آموزان

مراسم راهپیمایی در ساوه با عنایت الهی با شکوهتر از سالهای قبل برگزار گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱٦ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٧:٢۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه کارگاه تربیت مدرس کارآفرینی برای اعضاء هیأت علمی دانشگاههای آزاد اسلامی منطقه 5 به همت کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد ساوه از تاریخ چهارشنبه  6/8/1388 آغاز گردیده است که همه هفته روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بمدت یکماه برگزار می گردد. از مشخصه های این کارگاه بهره گیری از اساتید بنام همچون  جناب آقای دکتر احمد پور و دیگر اساتید مبرز این رشته می باشند که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفته است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٧:٠٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

پیمانی ، نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه - اولین جلسه فاز دوم کارگاههای آموزشی روشهای نوین تدریس با عنوان مشارکت و خلاقیت در مورخه 5/8/88 با حضور سرکارخانم جبلی از اساتید خلاقیت سازمان سما و معلمان مدارس سما برگزار شد. این جلسه با بازدید از کلاسهای درسی معلمان دبستان پسرانه سما آغاز گردید و در ادامه کارگاه آموزشی با حضور کلیه معلمان مدارس برگزار گردید که در این کارگاه معلمان با روش های بارش فکری به صورت تئوری و عملی آشنا شدند .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٧:٠٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) مراسم جشنی در مورخه 7/8/88 ساعت 11 صبح در دبستان پسرانه سما برگزار شد .

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام اله مجید ، دانش آموزان پیش دبستانی به اجرای سرود پرداختند . در ادامه یکی از دانش آموزان قطعه شعری در مدح حضرت امام رضا(ع) قرائت نموده سپس یکی از دانش آموزان مدرسه به همراه اعضای خانواده خود موسیقی سنتی اجرا کردند در ادامه دو تن از معلمان مدرسه به مدیحه سرائی پرداختند . اجرای حرکات رزمی ورزشی توسط دانش آموزان مدرسه از دیگر برنامه های این مراسم بود که مورد توجه دانش آموزان قرار گرفت و در پایان پس از پذیرایی به کلیه دانش آموزان هدایائی تقدیم شد.

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٧:٠۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

پیمانی (نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه ) - بنا به گزارش واصله از معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مقاله ای تحت عنوان    “QSRR- Based Evaluating and predicting of the Relative Retention Time of Polychlorinated Biphenyl congeners  on 18 Different High  Resolution  Ge  Columms”

توسط آقای فریدون صادقی  از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته شیمی این واحد دانشگاهی در مجله chromatigraphia  که دارای شاخص ISI   می باشد پذیرفته و به چاپ رسیده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۱٢ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

پیمانی نماینده خبرگزاری ایسکانیوز در واحد ساوه گزارش داد با همت معاونت دانشجویی دانشگاه و همکاری روابط عمومی و دفتر فرهنگ اسلامی اولین میزگرد هم اندیشی دانشجویی با عنوان علل گرایش جوانان به مواد مخدر در روز دوشنبه 11/8/88 در واحد ساوه برگزار گردید ؛ این میزگرد با حضور مددی کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان و دکتر کریم زادگان و خانم دکتر فرقدانی از اعضاء هیأت علمی و هیأت رئیسه دانشگاه برگزار شد که ابتدا مسئولین درباره این پدیده شوم  مطالبی را بیان نمودند و دانشجویان نیز نظرات و پیشنهادات را ارائه کردند و با توجه به ارزشمند بودن این نشست اکثریت دانشجویان درخواست استمرار برگزاری چنین جلساتی را نمودند.

 احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۳:٢٥ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه مانور امداد و نجات ( شامل امداد جاده ای اسکان ،‌اطفاء حریق و ... ) در روز یکشنبه مورخه 10/8/88 در شهرک دانشگاهی برگزار گردید. در این عملیات که جمعیت کثیری از دانشجویان شرکت داشتند و با توجه به گذراندن آموزشهای لازم در شرایط بسیار طبیعی این مانور را به انجام رساندند ؛ اتفاق جالب اینکه بهنگام برگزاری مانور رعد و برق و رگبار شدید موجب شد اجرای مانور  با سختی اما زیبا اجرا شود و نمایی از واقعیت به نمایش گذاشته شود.

پیمانی ،‌ مدیر روابط عمومی دانشگاه هدف از برگزاری این مانور را آمادگی هر چه بیشتر جوانان دانشجو و حضور بموقع در بروز حوادث بیان نموده واعلام داشتند جوانان بویژه دانشجویان را همواره پرچم دار حرکتهای بشردوستانه بوده و هستند.

 احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٠ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٤:۳٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

فرخنده میلاد مسعود علی بن موسی الرضا (ع) تبریک و تهنیت باد

بمناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) مراسم مولودی خوانی در واحد ساوه برگزار شد. در این مراسم ضمن ادای احترام به ساحت مقدس ائمه طاهرین (ع) در مناقب آن بزرگوار سخنانی ایراد گردید و پس از آن ذاکرین اهلبیت (ع) اشعاری در مدح آن حضرت قرائت نمودند و بنا به دستور ریاست دانشگاه مقرر گردید به همکارانیکه با نام مبارک رضا در مجلس حضور دارند هدیه ارزنده ای تقدیم گردد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

 

[ پنجشنبه ٧ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٥:٤٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

با عنایت الهی و تدابیر حکیمانه جناب آقای دکتر جاسبی ریاست عالیه دانشگاه هر روز شاهد توسعه دانشگاه در ابعاد کمی و کیفی هستیم و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به این تلاش جهاد گونه ارج نهاد و بر این سند ماندگار مباهات می کند، در پی افتتاح پروژه های واحد همدان در روز چهارشنبه 6/8/88 دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز شاهد حضور ریاست عالیه و فرزانه دانشگاه و همراهان بودند که آن بزرگوار در عزیمت به تهران توقفی در واحد ساوه جهت اقامه نماز داشتند که دانشگاهیان واحد ساوه به این حضور ارج نهاد و مراتب تقدیر خود را تقدیم آن استاد اندیشمند می نماید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٧ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۸:۳٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در راستای اهداف تربیتی و آموزشی و آشنائی با رهنمودهای مقام معظم رهبری ، نمایشگاه عکس همراه خورشید از مورخه ٨٨/٧/١٩ لغایت ٨٨/٨/٣ در مدرسه راهنمائی سما واحد ساوه برگزار شد .در این نمایشگاه عکسهائی از مقام معظم رهبری و حضرت امام خمینی (ره) به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال خوب دانش آموزان قرار گرفت .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٦ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۳:۳٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ، اولین جلسه انجمن اولیاء و مربیان هنرستان فنی و حرفه ای سما این واحد دانشگاهی در مورخه 28/7/88 با حضور اولیاء  محترم دانش آموزان در محل هنرستان برگزار گردید . در این جلسه ابتدا پس از تلاوت آیاتی از کلام اله مجید ، آقای احمدی دستجردی مدیر هنرستان ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور کلیه اولیاء محترم با بیان مطالبی به برخی از مسائل اجتماعی و فرهنگی اشاره و خواستار تعامل بیشتر اولیاء با مدارس و فرزندان خود گردید .

ایشان در بخشی از سخنان خود به دوران بلوغ نوجوانان اشاره و این دوران را از حساس ترین مراحل زندگی انسان ذکر کردند و توجه بیشتر مسئولین و خانواده ها را یادآور شدند . وی همچنین ارتباط بیشتر اولیاء با مسئولین هنرستان را در حل مسائل روحی و روانی هنرجویان و پیشرفت تحصیلی آنان مؤثر دانستند . آقای احمدی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی موارد آموزشی از قبیل برنامه ریزی درسی هنرجویان و درسهای نظری و عملی اشاره کردند و استفاده هرچه بیشتر هنرجویان از کلاسهای عملی را متذکر شدند و در پایان به سئوالات والدین در زمینه های مختلف آموزشی ، فرهنگی پاسخ داده شد و جلسه با ذکر شریف صلوات به پایان رسید .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٦ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۳:٢٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

با توجه به بهره برداری از خوابگاه جدید الاحداث در شهرک دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به ظرفیت 424 نفر در ترم جاری و استقرار دانشجویان در این خوابگاه و براساس هماهنگی روابط عمومی و معاونت دانشجویی نشست صمیمانه ای در تاریخ 5/8/88 در سالن تربیت بدنی خوابگاه برگزار شد که در این نشست حیدری ریاست واحد ساوه ضمن بیان شرح مبسوطی از کارهای انجام شده شرایط ویژه حضور در خوابگاه را به دانشجویان متذکر شدند و تاکید فراوان به رعایت شئونات دانشگاهی داشتند.

در این مراسم سئوالات متعددی از طرف دانشجویان بصورت شفاهی و کتبی مطرح گردید که پاسخ لازم داده شد ؛‌ درخواست دانشجویان در تجهیز موارد مختلف از جمله سرویس دهی بیشتر بوفه دانشجویی ،‌ باجه های تلفن ، فعالیتهای ورزشی در سوله ،‌ سرویس ایاب و ذهاب ،‌تجهیز بیشتر خوابگاهها ،‌سالن مطالعه ، تجهیز نمازخانه و ... را داشتند که قول پیگیری و انجام موارد خواسته شده را صادر نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٦ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٩:٠۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه ، اولین کارگروه تخصصی تربیت بدنی متشکل از رؤسای شورای معاونین مناطق چهار، پنج ، هشت و دوازده و مدیر دانشجویی و مسئول تربیت بدنی منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی با حضور آقای مهندس سهرابیان مدیر کل محترم تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در روز دوشنبه 4/8/88 در واحد ساوه تشکیل شد . در این نشست پیرامون مسائل مختلف که به پویایی هرچه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی کمک کند ، بحث و تبادل نظر گردید.

اهم مسائلی که مدیر کل محترم تربیت بدنی بر آن تاکید داشتند ، ابتدا تأکیدات جناب آقای دکتر جاسبی ریاست عالیه دانشگاه جهت توسعه کمّی و کیفی تربیت بدنی بود سپس اشاره به تغییر ساختار ورزش کشور ، ساخت و ساز اماکن ورزشی ، تجهیز اماکن ورزشی بصورت استاندارد جهانی ،‌ پرداختن به ورزش همگانی و ورزش خوابگاهی ، عمومی کردن ورزش ، الگوسازی جدید در تربیت بدنی ، ‌برگزاری المپیادها ، رعایت مسایل ایمنی در اماکن ورزشی ، استفاده از قابلیتهای روابط عمومی در واحدها جهت اطلاع رسانی فعالیتهای ورزشی در سایتهای خبری در رسانه های استانی و ملی بود و نمایندگان مناطق چهاردهگانه
شرکت کننده در کارگروه نظرات و پیشنهادات مختلفی را بیان نمودند و مقرر گردید که با تدوام اینگونه جلسات ، توسعه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی هرچه بیشتر موجب سلامت جسم و روح جوانان فرهیخته ایران اسلامی را فراهم آورد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

 

[ دوشنبه ٤ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

خودروی الکتریکی ساخته شده توسط دانشجویان واحد ساوه به نام اکسیژن در مسابقات خودروهای الکتریکی که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید به مرحله نهایی راه یافته و به همراه تیم های دیگر در حال تلاش برای قهرمانی این دوره از مسابقات شرکت می باشد.

خودروی ساخته شده اکسیژن با وزن تقریبی 450 کیلوگرم و با بدنه کامپوزیتی بالغ بر 110.000.000ریال هزینه داشته که از محل حمایتهای دانشگاه تامین گردیده است.

این خودرو توسط 5 دانشجوی نخبه از رشته های مکانیک و برق به همراه یکی از اعضاء هیات علمی رشته مکانیک طراحی و ساخته شد که این موفقیت را صمیمانه تبریک عرض می نمائیم.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ٢ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٤:٠٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com