روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بمناسبت فرخنده میلاد باسعادت مظهر صبر و استقامت و تقوا حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار جشن با شکوهی در شهرک دانشگاهی واحد ساوه برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی استاد حیدری ریاست واحد سخنانی در فضایل حضرت زینب (س) بیان نموده و روز پرستار را گرامی داشتند و خاطره ای شیرین از یکی از رزمندگان بیان نمودند که مورد توجه حاضرین واقع گردید در ادامه دکتر سقراطی مدیر گروه پرستاری  با گرامیداشت روز پرستار میلاد حضرت زینب (س) را تبریک گفته و از گروه پرستاری و دانشجویان پر تلاش این گروه تقدیر نمودند و از آنان خواستند در کسوت پرستاری که شغل بسیار شریف و ارزشمندی است محبت به بیماران داشته باشند که مرضی خداوند متعال می باشد ؛‌ در این مراسم میهمان ویژه جناب آقای دکتر اسدی بودند که با سخنان ارزشمند خود شغل پرستاری و پزشکی را کاری معنوی معرفی نموده و ارزش کار آنان را تبیین نمودند .

در پایان مراسم با اهداء لوح و شاخه گل از تعدادی از اساتید گروه پرستاری و انجمن علمی این رشته تقدیر بعمل آمد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ٢:٤٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه اولین همایش دانش آموزان دختر سال سوم مقطع متوسطه و پیش دانشگاهی با همت دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری مدیریت آموزش و پرورش در روز دوشنبه 30/1/89 در واحد ساوه برگزار گردید.

در این همایش پس از تلاوت قرآن و اجرای سرود جمهوری اسلامی ،‌ استاد حیدری  ریاست واحد ضمن تقدیر از حضور حاضرین میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفته و هدف از برگزاری این همایش را آشنایی دانش آموزان با قابلیتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و ایجاد راهکارهای مناسب برای جذب دانشجویان و بیان جایگاه واحد ساوه بیان نمودند و طی سخنان مبسوطی موقعیت دانشگاه را تبیین نموده و اعلام داشتند با توجه به تنوع رشته  و بهره مندی از اساتید مبرز ،‌وجود کارگاهها و آزمایشگاهها و نیز فضاهای بسیار مطلوب آموزش و دیگر امکانات این واحد دانشگاهی آمادگی همکاری همه جانبه با آموزش و پرورش بالاخص مقطع متوسطه را دارد .

در ادامه آقای سروش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه حرکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را بسیار ارزشمند توصیف نمودو برگزاری این همایش را حاصل تدبیر و اندیشه والای مدیریت بیان کردند .

محمد فخاریان معاونت آموزشی واحد ساوه نیز ضمن برشمردن ویژگیهای آموزشی دانشگاه فضای آموزشی برای ارتقاء سطح علمی را برای دانشجویان بسیار عالی توصیف نمودند و برگزاری  این همایش را بیانگر دور اندیشی مدیریت آموزش و پرورش ساوه برای توسعه آموزش و ایجاد مهارتهای انسانی در سطح شهرستان دانستند.

در پایان دانش آموزان سئوالات مختلفی پیرامون مسائل مختلف علمی و تسهیلات آموزشی و... مطرح نمودند که پاسخهای لازم توسط هیأت رئیسه داده شد .

این مراسم پس از پذیرایی ساعت 30/11 با ذکر شریف صلوات پایان یافت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ۳٠ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۳:۱۳ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه به همت دفتر آموزش نیروی انسانی واحد ساوه یکدوره کارگاه آموزشی با عنوان مدیریت موثر جلسات در روز پنجشنبه 20/1/89 با حضور مدیران و کارشناسان آموزشی نیروی انسانی منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی در سالن کنفرانس شهرک دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار گردید . در این کارگاه پس از تلاوت قران مجید استاد شریفی مدرس این کارگاه پس از تبیین و تعریف مدیریت موثر به راهکارهای عدم اتلاف وقت و برگزاری جلسات موثر و اثر بخش پرداختند.

وی با اشاره به عوامل برگزاری جلسات اهداف اصلی و اساسی اینگونه کارگاه ها را  تبادل اطلاعات و نظرات  و طراحی و تدوین تقویم آموزشی سالجاری عنوان نمودند.

ایشان در بخش پایانی تدریس خود دستور جلسه را همانند نقشه راه دانسته و افزودند آگاهی ، شناخت و داشتن ادله و اسناد و مدارک از جمله عوامل بهبود روند جلسات موثر و تاثیرگذار است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ۳٠ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۳:۱۱ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

این جشنواره بمدت 4 روز با شرکت تیمهای ورزشی مدارس سما مناطق یازده گانه سراسر کشور در سالن تربیت بدنی شهرک دانشگاهی دانشگاه آزاداسلامی واحد ساوه برگزارمی می گردد . در ابتدای این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی آقای مهندی آقا میری معاونت سما واحد ساوه ضمن عرض خیرمقدم به میمانان و حضار روند اجرایی برگزاری این المپیاد را تبیین نمودند سپس حیدری نوری رئیس واحد ساوه با نام و یاد خداوند و عرض خیرمقدم به محضر حاضرین بویژه آقای مهندس میر شمسی ریاست محترم سازمان سما ،  پیام ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی را برای شرکت کنندگان و حاضرین در مراسم قرائت نمودند که متن پیام بشرح ذیل می باشد :

 پیام دکترجاسبی به مناسبت برگزاری پنجمین جشنواره دانش آموزان مدارس سما (ساوه) اردیبهشت ماه 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس بی کران خداوند سبحان را که گوهر وجود انسان را به نور هدایت و تعلیم وتربیت آراسته است تا در سایه لطف و کرامت او و در پناه رحمت و هدایت رسولان و اولیا ء خاص خود ، بویژه رسول گرامی اسلام ، حضرت ختمی محمد مصطفی(ص) طریق رشت و کمال حقیقی را پیش گیرد و در عروج به مرتبه والای انسانی ، همنشین ملائک خدا و ناظر جمال و زیبا و بی همتای حضرت دوست شود.

ورزش به عنوان یک عامل بسیار مهم ، در تربیت روح وجسم انسان موثراست و در صورتی که برنامه ریزان و مسئولین ورزشی کشور نگاهی علمی و هدفمند به مقوله ورزش داشته باشند ، بی شک موجب سلامت جسمی و نشاط روحی در جامعه واطمینان و اعتماد به نفس درافراد می شود و این دستاوردی بسیار ارزشمند برای توسعه همه جانبه کشور، بویژه توسعه فرهنگی جامعه می باشد. از جمله وظایف مهم واساسی مدیران و مربیان تلاشگر و متعهد تربیت بدنی در دانشگاه ها ومدارس کشور، آموزش عملی ارزش های دینی و اخلاق اسلامی در کنار تمرین های ورزشی می باشد ، تا نوجوانان وجوانان بااستعداد و فرهیخته ما در حین آموختن مهارت های ورزشی ، خلق وخوی خود را با روح پهلوانی و جوانمردی بیامیزند و همواره فضایی معنوی بر جامعه ورزشی و ورزش دوستان کشور حاکم شود .

از فرزندان عزیزم انتظار می رود تا در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال "همت مضاعف و کار مضاعف"می باشد ، با تلاش شبانه روزی در تحصیل علم  و دانش و ارتقاء سطح توانمندی های جسمی و فکری خود ، برای پیوستن به کاروان سازندگی کشور  و انجام رسالت تاریخی جوانان در این برهه حساس ، اقدام نموده و دین خود را در کنار شهدای گرانقدر، به این کشور ومردم شریف و بزرگوار آن ادا کنند.

در خاتمه ، با تشکر از برنامه ریزان و برگزار کنندگان این جشنواره ، از مربیان و معلمان عزیز در سراسر کشور اسلامی می خواهم تا با آشنا شدن به علوم و فنون روز تهذیب نفس و ارتباط هرچه بیشتر با نسل جوان و با استعداد کشور، میدان رقابت را به عرصه رفاقت و همدلی نزدیک تر کنند ، تا در آینده نزدیک قهرمانان ورزشی ما در کنار سایر الگو های موفق جامعه مورد احترام و تکریم همگان قرار گرفته و در مسیر رشد و توسعه کشور موفق باشند.توفیق همه عزیزان را از درگاه خداوندمنان خواهانم.

دکتر عبدالله جاسبی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

لازم به ذکر است این مسابقات به مدت سه روز ادامه خواهد داشت و سومین المپیاد ورزشی دختران آموزشکده سما از روز یکشنبه  5/2/89 آغاز خواهد گردید.

احمد پیمانی مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ٢:۳٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش گروه دانشگاه  باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز" ، یازدهمین جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور بیش از 160 زوج و  اولیاء آنان و دیگر میهمانان بالغ بر 2000 نفر در سالن شهدای دانشجو سایت مرکزی واحد ساوه در روز چهارشنبه 25/1/89 برگزار گردید .

در این مراسم که مسئولین ادارات شهرستان نیز حضور داشتند برنامه های متنوعی بشرح ذیل اجرا گردید:

پس از تلاوت قرآن توسط جناب آقای پوراحمدی از قاریان برجسته بین المللی ،‌ سرود جمهوری اسلامی ایران پخش گردید در ادامه استاد حیدری ریاست واحد ضمن عرض تبریک به مزدوجین و تقدیر از حضور میهمانان ، ازدواج را بعنوان سنت رسول خدا (ص) ارج نهاده و آنرا اتفاقی بسیار ارزشمند در زندگی هر فرد یاد نمود و در بخشی از سخنان خود شرایط بسیار مطلوب واحد ساوه را تبیین نموده و اخذ موافقت اصولی واحد علوم و تحقیقات را در ساوه بعنوان رویدادی مهم  در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ذکر کردند در ادامه جناب آقای هاشمی مدیر کل دانشجویی سازمان مرکزی طی سخنانی ضمن تبریک به مزدوجین محترم از تلاش بی وقفه ریاست و کارکنان واحد ساوه تقدیر نمودند و برگزاری چنین جشنی را با این وسعت بیانگر پتانسیل بالای این واحد ذکر نمودند. مزید اطلاع اینکه آقای پورمحمدیان مدیر کل سنجش و نظارت معاونت دانشجویی و آقای زندی مدیر دانشجویی منطقه 5  نیز حضور داشتند

در ادامه موسیقی اصیل ایرانی با حضور هنرمندان صدا و سیمای مرکز قم اجرا شد ،  تکنوازی موسیقی با بهره گیری از استاد امامی از برنامه های بسیار زیبای این جشن بود.

سایر برنامه های این جشن مسابقه شاد ،‌کیک بری ، عقد سمبلیک  شعبده بازی ،‌قرائت شعر توسط استاد خراطی و... اجرا شد ، لازم بذکر است جمعی از میهمانان با ارسال نامه مراتب تقدیر خود را از برگزاری جشن اعلام نموده و بر جلوه منحصر به فرد آن تاکید داشتند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ٢۸ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه دومین مرحله از چهارمین جشن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور جمع کثیری از دانش آموختگان این واحد دانشگاهی باتفاق اولیاء‌ آنان برگزار گردید.

استاد حیدری ریاست محترم واحد ضمن تقدیر از حضور آنان برپایی این مراسم را بهانه ای ارزنده برای دیدار مجدد و نیز تبیین خدمات صورت گرفته برای فارغ التحصیلان ذکر نمود.

وی تاسیس آموزشگاه ماندگار ویژه فارغ التحصیلان برای ارتقاء به مقاطع بالاتر را در این واحد دانشگاهی بعنوان  گامی بسیار موثر توصیف نمودند. و اظهار داشتند جمعیت کثیری از فارغ التحصیلان خواهان ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج علمی بالاتر هستند و تاسیس علوم و تحقیقات در 15 استان تدبیری است که ریاست عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر جاسبی اندیشیده اند تا این واحد دانشگاهی با ظرفیت بالا پاسخگوی نیاز جامعه باشند.

حیدری در بخشی از سخنان خود را از عنایت ویژه ریاست عالیه دانشگاه در رابطه با موافقت اصولی برای تاسیس واحد علوم و تحقیقات در ساوه بعنوان اولین و تنها شهرستان کشور تقدیر نموده و تلاش مستمر بی وقفه نماینده محترم شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی را یادآور شدند که این توفیق حاصل بزرگواری و پی گیری ایشان بوده است در این مراسم برنامه های متنوعی بشرح ذیل اجرا شد:

تلاوت قرآن مجید ، سرود جمهوری اسلامی ،‌ سخنرانی ، ‌موسیقی اصیل ایرانی ،‌ موسیقی شاد ،  نمایش ورزش باستانی ،  اهداء هدایا ،  تجلیل از جمعی از فارغ التحصیلان ،‌ شعبده بازی ،‌ حرکات رزمی ،  که موجب انبساط خاطره حاضرین گردید و در پایان با میوه و شیرینی پذیرایی بعمل آمد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ٢٤ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه اولین مرحله جشن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز شنبه 21/1/89 برگزار گردید . این مراسم با حضور آقای دکتر انتظامی مشاور ریاست عالیه و رئیس کانون فارغ التحصیلان و جمعی دیگر از مسئولین کانون فارغ التحصیلان سازمان و منطقه با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد.

در این مراسم با بهره گیری از هنرمندان صدا وسیمای مرکز استان قم برنامه هایی بشرح ذیل اجرا گردید: تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ،‌ خیرمقدم و سخنرانی ریاست محترم دانشگاه ، تجلیل در دو مرحله از بیش از صد نفر از فارغ التحصیلان که در مقاطع بالا پذیرفته شده اند ، همچنین سخنرانی آقای دکتر انتظامی ، اجرای موسیقی اصیل و ورزش باستانی و اجرای نمایش ورزش رزمی ، شعبده بازی  و تقدیم بیش از هزار شاخه گل توسط هیأت رئیسه و میهمانان ویژه به فارغ التحصیلان

لازم بذکر است قبل از اجرای مراسم آموزشگاه کنکور ماندگار و کانون فارغ التحصیلان واحد ساوه با حضور آقای دکتر انتظامی و هیأت رئیسه دانشگاه افتتاح گردید که در این افتتاحیه ریاست واحد هدف از تاسیس این آموزشگاه را ارتقاء سطح علمی فارغ التحصیلان و آماده نمودن آنان برای مقاطع بالاتر ذکر نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ٩:۱٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت آغاز سال نو براساس سنت دیرینه استاد حیدری ریاست واحد باتفاق جمعی از معاونین با جناب آقای دکتر اسلامی نماینده محترم مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند .

در این دیدار استاد حیدری ضمن عرض تبریک سال نو از همکاری و عنایت ویژه جناب آقای دکتر اسلامی با دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر نمودند . بالاخص در اخذ موافقت اصولی واحد علوم و تحقیقات ساوه که این توفیق ارزنده حاصل پی گیری مجدّانه ایشان بوده است.

آقای دکتر اسلامی متقابلاً ضمن عرض تبریک آغاز سال نو به ریاست و معاونین و دانشگاهیان در رابطه با آغاز سال نو توسعه همه جانبه دانشگاه را حاصل مدیریت و تلاش  استاد حیدری و دیگر همکاران دانشگاه بیان نمودند و ارتقاء و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان را در اولویت کارهای خود اعلام داشتند .

در پایان این دیدار  استاد حیدری با اهداء لوح تقدیر از بزرگواری و مساعدت جناب آقای اسلامی تقدیر نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ٢۱ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ٩:٤۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت آغاز سال نو گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در معیت ریاست واحد با حجه الاسلام و المسلمین آقای حاج سید حسین تقوی امام جمعه محترم شهرستان ساوه دیدار نمودند که در این دیدار ریاست واحد ضمن تبریک سال نو و تقدیر از عنایت ویژه امام جمعه محترم نسبت به این واحد دانشگاهی ، موافقت اصولی برای تاسیس واحد علوم و تحقیقات ساوه را بعنوان یک موفقیت بزرگ اعلام نمودند . امام جمعه محترم نیز ضمن ابراز خشنودی از خبر مذکور آمادگی هرچه بیشتر خود را برای ترویج علم و دانش و تعمیق ارزشهای دینی اعلام نمودند. لازم به ذکر است امام جمعه محترم ساوه از اعضاء هیأت علمی این واحد دانشگاهی است که از برنامه های فرهنگی و دینی حمایتهای لازم را داشته اند.

 

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۱:۱۳ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

با آغاز سال جدید اولین جلسه شورای اداری با حضور ریاست و معاونین و روسای دانشکده ها و دیگر اعضاء در واحد ساوه تشکیل شد که ریاست واحد ضمن تقدیر از تلاش بی وقفه اعضاء محترم شورا ، موافقت تاسیس واحد علوم و تحقیقات  را در ساوه بعنوان اثری ماندگار و ارزشمند اعلام نمودند و این موفقیت را مرهون تلاش جمعی هیأت رئیسه و کلیه کارکنان دانستند در ادامه بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل جاری صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۸:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت آغاز سال نو ریاست دانشگاه واحد ساوه با اتفاق معاونین با جمعی از  رؤسای ادارات شهرستان ساوه دیدار نموده و ضمن عرض تبریک سال نو از زحمات بی وقفه آنان در سطح شهرستان و همکاری همه جانبه با این واحد دانشگاهی تقدیر نمودند و اعلام داشتند همکاری رؤسای ادارات در سطح شهرستان موجب تسریع امور و تسهیل در انجام کارها گردیده و این واحد دانشگاهی آمادگی دارد جهت پیشبرد اهداف فرهنگی، اجتماعی نهایت همراهی و هم فکری را داشته باشد که متقابلاً رؤسای ادارات از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بعنوان پایگاهی فرهنگی، علمی و اجتماعی ارزشمند یاد نموده و از مساعدت همه جانبه ریاست واحد و دیگر همکاران دانشگاهی تشکر نموده اند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ۱٦ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ٧:٤٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

با آغاز اولین روز کاری در سال جدید اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با استاد حیدری نوری ریاست این واحد دانشگاهی دیدار نمودند و ضمن ابراز محبت و ارادت ، آغاز سال جدید را تبریک گفته و با اعلام همکاری همه جانبه از تلاش
 بی وقفه و ارزنده ریاست واحد که علاوه بر ارتقاء همه جانبه دانشگاه موجب تاسیس واحد علوم و تحقیقات در ساوه گردیده است تشکر نمودند و ریاست واحد متقابلاٌ ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بی وقفه اساتید و کارکنان و موفقیتهای دانشگاه را در
حوزه های مختلف آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و نیز تاسیس واحد علوم و تحقیقات را مرهون عنایت الهی و همکاری و هم اندیشی آنان دانستند.

 

احمدپیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۱:٤٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 با توجه به بخشنامه ارسالی و عنایت ویژه ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر ایجاد امکانات لازم برای خانواده های محترم دانشگاههای آزاد اسلامی در تعطیلات نوروز، این واحد دانشگاهی اقدام به تشکیل ستاد اسکان نوروزی نموده و با اختصاص خوابگاه دانشجویی و مهمانسرای اساتید تسهیلات ویژه ای برای این عزیزان فراهم نمودند و براساس نظرسنجی بعمل آمده نهایت رضایت را از این واحد دانشگاهی داشته اند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:۱٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com