روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بنا به پیشنهاد روابط عمومی و موافقت شورای اداری واحد ساوه در جهت تسهیل در امر اطلاع رسانی به کارکنان ، اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی سیستم پیام کوتاه از روز یکشنبه 26/2/89 در واحد ساوه فعال گردید . از این پس پیامهای مختلف آموزشی ، ‌مناسبتها ، پیام تبریک و تسلیت ، دعوت برای نشستها و ... از طریق پیام کوتاه ارسال می گردد که این علاوه بر صرفه جویی در وقت  ، هزینه کمتری نیز در بر خواهد داشت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۸:٠٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به منظور بازدید دانشجویان آموزشکده سما واحد ساوه از نمایشگاه کتاب تهران جمعی از دانشجویان دختر و پسر  به تفکیک در تاریخهای 20/2/89 و 21/2/89 اعزام گردیدند و همچنین با هماهنگی اساتید محترم آموزشکده طی چندین نوبت از محل بودجه پژوهشی ، کتابهای لاتین و فارسی در زمینه های مختلف معماری و ساختمان ،‌الکترونیک و الکتروتکنیک ، صنایع فلز ، کامپیوتر ، علوم پایه ، مشاوره و فرهنگ و متالورژی خریداری گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۸:٠٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه در چهارمین اجلاس روابط عمومیهای مناطق چهارده گانه که در تاریخ 7/2/89 در دفتر مرکز اطلاع رسانی برگزار گردید آقای محمد حسین واثقی بعنوان نماینده برتر خبرگزاری آنا معرفی شدند که لوح تقدیر بهمراه هدیه از دست معاونت محترم پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر رهنما دریافت نمودند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٢:۱٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت ایام فاطمیه مراسم سوگواری و بیان فضایل حضرت زهرا(س) به همت بسیج دانشجویی در خوابگاه فرهیختگان واحد ساوه برگزار شد.

این مراسم که با استقبال بی نظیر دانشجویان همراه بود ریاست واحد باتفاق معاونین و مدیر روابط عمومی نیز در مراسم حضور یافته و حجه الاسلام والمسلمین حسینی با ذکر مصائب اهلبیت(ع) فضایل بزرگ بانوی اسلام حضرت زهرا(س) را بیان نمودند سپس مداح و ذاکر اهلبیت (ع) آقای آل حبیب به ذکر مصائب و مرثیه سرایی پرداختند و در پایان مراسم پس از ذکر دعا از عزاداران حضرت زهرا(س) پذیرایی بعمل آمد .

لازم بذکر است این مراسم طی سه شب از تاریخ 21/2/89 لغایت 23/2/89 برگزار می گردد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

خصوصیات مسئولین روابط عمومی

تنوع کارهای روابط عمومی و حساسیت این مسئولیت ایجاب می کند که عاملان و کارگزاران آن علاوه بر آگاهی از رموز حرفه خود با بسیاری دیگر از رشته های علوم آشنا باشند. به همین علت سپردن کاری تا این حد مهم و در عین حال سنگین به کسانی که در این رشته سر رشته و تجربه کافی ندارند نه تنها صحیح نیست بلکه دور از شرط عقل است زیرا اگر کوششهای آنها در مسیر صحیح و با روشن بینی خاصی انجام نپذیرد ، ضمن اینکه به نتیجه مطلوب نمی رسد احتمال آن نیز می رود که یک اشتباه کوچک و بی توجهی یا کج سلیقگی اثرات زیان بخشی بجای بگذارد و همه تلاشها را نقش بر آب کند پس کارآزمودگی و پختگی و اطلاع دقیق از مبانی این حرفه یکی از شرایط حتمی اشتغال بدین کار است بخصوص که دایره عمل دفاتر روابط عمومی بسیار وسیع است و متصدیان آن باید با استفاده از معلومات و اطلاعات لازم  و آگاهی از برخی رشته های دیگر قدم در این راه بگذارند تا نتیجه مطلوب را بگیرند در این راستا به بخشی از ویژگیها و خصوصیت های مسئول روابط عمومی اشاره می کنیم.

-         مسئول روابط عمومی باید در ارتباط نوشتاری و گفتاری دارای مهارت و تجربه باشد.

-         قدرت قضاوت صحیح ، اعتماد به نفس و اتخاذ تصمیم درست در لحظات سخت و بحرانی را داشته باشد.

-    از قدرت دریافت نقطه نظرات مدیران و توانایی تنظیم کار  خود و پیش بردن برنامه ها بدون راهنمایی دیگران برخوردار باشد.

-    باید دروغ نگوید، لاف نزند ، وعده دروغین ندهد امر کوچکی را بزرگ و بزرگی را کوچک نکند ، در فکر موقعیت های نزدیک تر باشد و تحت فشار دیگران اقدامات غیر اخلاقی را نپذیرد.

-    قدرت تجزیه و تحلیل مسائل محیط کار را داشته باشد ، موقعیت های پیش آمده را به سرعت درک کند و آثار نهایی مسائل را پیش بینی نماید.

-         اصول فلسفه و واقعیات سازمان خود را به خوبی بشناسد.

-    داشتن تخصص در رشته روابط عمومی و تسلط بر تکنیکهای آن و تسلط بر کارهای رسانه های گروهی و فرا گیری فنون تشویق ، ترغیب و تبلیغ دیگران و تسلط تکنیکهای ترویج و اشاعه افکار از خصوصیات مهم  روابط عمومی است.

-         مسئول روابط عمومی باید پیرامون دانش مدیریت و نحوه عمل سازمان اطلاعات کافی داشته باشد.

-         توانایی تصمیم درست و توانایی حل مشکلاتی که پیش می آید را داشته باشد .

-         مسئولیت پذیر بوده و اشتیاق و انگیزه برای انجام کار را دارا باشد.

-    صبر و شکیبایی در شنیدن و گوش دادن از دیگر خصوصیات مسئول روابط عمومی است مسئول روابط عمومی باید قدرت سازمان دهی و اداره زیر دستان خود را داشته باشد.

-         در برابر شکست ها و نا کامی ها تحمل نماید و زود تصمیم نگیرد .

-         مسئول روابط عمومی باید به حرفه خود ایمان داشته باشد.

-         مسئول روابط عمومی باید احساس مسئولیت نسبت به جامعه و منافع همگان داشته باشد.

-         مسئول روابط عمومی باید احساس وفا داری و صداقت به استاندارد های حرفه خود داشته باشد.

-         مسئول روابط عمومی باید شخصیت افراد را محفوظ داشته و به آنها احترام بگذارد.

-         مسئول روابط عمومی باید حق اظهار نظر را برای کیله اشخاص ذینفع قائل باشد .

-    مسئول روابط عمومی باید در هر شرایط و تحت هر مقرراتی از اصول اخلاقی ، شرف، صداقت ، درستی و راستی دفاع کند و در برنامه ریزی های خود این اصول مهم را دخالت دهد.

-    مسئول روابط عمومی باید حق را بگوید ، راست گفتن را شعار خود بداند ، از دروغ ، فریب ، ریا ، تزویر بدور باشد که ریشه تمام نا بسامانی ها در جوامع بشری از فریب دادن انسان هاست.

-    مسئول روابط عمومی باید این کلام گهر بار امام صادق(ع) را خطاب به فرزند بزرگوارش نصب العین خود قرار دهد که : پسرم حق را بگو ولو علیه تو باشد.

-    مسئول روابط عمومی باید از وعده های دروغین و غیر ممکن و دست نیافتنی پرهیز کند که حیثیت یک مجموعه را از بین خواهد برد.

-         مسئول روابط عمومی باید ابتکار و خلاقیت خود را بکار بندد و در کارها به طور عملی و دقیق تحقیق و بررسی کند .

-         مسئول روابط عمومی می بایست با فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی آشنایی داشته باشد.

 

احمد پیمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ دوشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۸:٤٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به منظور گرامیداشت یاد و نام شهید مرتضی مطهری مراسمی با حضور ریاست و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی ، معاون محترم دانشگاه  و رئیس مرکز آموزشی سما ،اساتید و معلمان سما در تاریخ 15/2/89 در محل آموزشکده برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز در این مراسم ابتدا پس از تلاوت آیاتی از قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی و سرود سما آقا میری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه ضمن عرض خیر مقدم به نقش و اهمیت معلم در جامعه اشاره و اعلام کرد بزرگترین معلم بشریت حضرت امام حسین (ع) است. وی هدف معلمان را تربیت انسانها بر محور ارزشهای الهی دانست و افزود اگر معلم می سوزد و می سازد برای تربیت انسان است اگر انسان در جامعه تربیت شد ، خدمت می کند که باعث سربلندی جامعه انسانی می شود. وی در ادامه شهید مطهری را شهید انقلاب و حاصل عمر امام(ره) دانستند.در ادامه مراسم استاد حیدری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری مراسم با بیان مطلبی از ابن سینا به ویژگی های معلم اشاره و اعلام کرد علم اولش غرور است چون شناختی در باره علم ندارد و وسطش تواضع است چون بر گستردگی علم پی می برد. و آخرش جهل است که می فهمد در دنیای علم ذره ای بیش نمی داند و در روایتی دیگر از ابن جوزی هم به تواضع دانشمندان اشاره و افزود ابن جوزی برای سخنرانی به پله سوم منبر رفت و خانمی از او در مورد مطلبی سؤال کرد .ایشان فرمود نمی دانم و خانم گفت اگر نمیدانی چرا بر بالای منبر رفتی که خطاب به آن زن گفت : من به اندازه دانشم به پله سوم  رفته ام  اگر قرار باشد که به اندازه نادانسته های خود  بالا بروم تا آسمان هم کافی نیست . پس از سخنرانی استاد حیدری آقای خراط و بیضا از شعرای ساوه به شعر خوانی در وصف معلم پرداختند، سپس گروه سرود دبستان سما به اجرای سرود پرداختند.از دیگر برنامه های مراسم قرائت مقاله توسط دانش آموزان دبستانهای دخترانه و پسرانه سما بود و در ادامه طی دو مرحله از معلمین سما ،جمعی از اساتید و برندگان طرح قدس با اهداء لوح و هدیه تقدیر و تشکر بعمل آمد .همچنین به پاس زحمات استاد حیدری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی با اهداء گل و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۸:۳٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه به نقل از  مسئول آموزش نیروی انسانی واحد ساوه بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته کارگاه های آموزشی کوتاه مدت برای کارکنان از تاریخ 15/1/89 لغایت 15/2/89 به مدت یکماه به تعداد 20 کارگاه آموزشی کوتاه مدت برگزار گردید که 6 کارگاه به اتمام رسیده و 14 کارگاه در حال برگزاری می باشد که گزارش مشروح برگزاری این دوره از کارگاه ها در وبلاگ آموزش نیروی انسانی درج گردیده است.

لازم به ذکر است که آموزش نیروی انسانی در این واحد دانشگاهی به همت آقای لطیف ضمن بهره مندی از نظم و انضباط ویژه توانسته است رتبه های اول و برتر را در سالهای متوالی کسب نماید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:۱۱ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 طی بخشنامه اداره آموزش و پرورش شهرستان ساوه ، خانم طاهره رمقی آموزگار پایه اول دبستان دخترانه سما به عنوان معلم نمونه کشوری انتخاب شدند. وی در حال حاضر دارای کارشناسی آموزش ابتدایی می باشد و فعالیت خود را از سال 1369 با اداره آموزش و پرورش شهرستان ساوه آغاز کرده است و از سال 1383 همزمان با تأسیس دبستان دخترانه سما با این دبستان همکاری می نماید. خانم طاهره رمقی در مدت دوران خدمت در اداره آموزش و پرورش و سما ساوه موفق به کسب عناوین مختلف معلم نمونه منطقه در سال 1377 و معلم نمونه استانی در سال 1378 گردیده است . وی همچنین در سال 1388 به عنوان پژوهشگر برتر استان و دارای تألیفات متعددی از قبیل شهر الفبا ، تألیف کتاب کار بخوانیم و بنویسیم و کتاب کار پیش دبستانی و کتاب راهنمای مربی در آموزش و پرورش
 می باشند .وی همچنین  از مؤلفان کتاب کار سما نیز می باشند . لازم به ذکر است در مراسم بزرگداشت هفته معلم از ایشان تقدیر به عمل آمد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٢:٥۳ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت گرامیداشت مقام معلم و نیز ادای احترام به محضر همه شهدا بویژه شهید بزرگوار علامه شیخ مرتضی مطهری مراسم باشکوهی با حضور جناب آقای دکتر شعبانی فرد استاندار استان مرکزی ،‌ جناب آقای حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج حسین اسلامی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ، آقای مهندس گلستانی فرد معاونت استاندار و فرماندار شهرستان ساوه ، هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ، جمع کثیری از اساتید و بیش از 150 نفر از معلمین ، پیشکسوت آموزش و پرورش شهرستان ساوه در روز پنجشنبه 16/2/89 در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی واحد ساوه برگزار گردید .

این مراسم با نوای زیبای قرآن معطر گردید سپس سرود جمهوری اسلامی ایران پخش شد در ادامه ریاست واحد ضمن ادای احترام به روح بلند امام و شهدای گرانقدر انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری سخنان مبسوطی در مقام و شان معلم بیان نمودند در ادامه نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی طی سخنان ارزشمندی منزلت استاد را از نگاه قرآن و احادیث بیان نمودند سپس جناب آقای دکتر شعبانی فرد استاندار استان مرکزی طی سخنانی ضمن تقدیر از مقام شامخ معلمین پتانسیل و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را بسیار بالا دانسته و هدیه ایشان برای توسعه دانشگاه آزاد اسلامی و واحد علوم و تحقیقات که اخیراً موافقت اصولی آن اخذ گردیده است ،‌ یکصد هکتار زمین است که نوید ارزشمندی بود برای جمع فرهیختگان دانشگاهی . وی در بخشی از سخنان خود با توجه به توانمندی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید بر تقویت بخش بین الملل و جذب دانشجویان خارجی نمودند.

در این مراسم از تلاش استاندار محترم و نماینده شهرستان و فرماندار پر تلاش با اهدا شاخه گل و لوح تقدیر توسط هیأت رئیسه تجلیل بعمل آمد و با حضور استاندار ، فرماندار و نماینده شهرستان  از اساتید محترم هیأت علمی با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد.

از برنامه های دیگر این مراسم قرائت شعر توسط استاد خراط و قرائت مقاله توسط یکی از پیشکسوتان  و سخنرانی حضرت
حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا مظفری ریاست محترم اداره دادگستری شهرستان ساوه بود.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٩:٢۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم و ادای احترام به این قشر فرهیخته مهندس گلستانی فرد معاونت استاندار و فرماندار شهرستان ساوه باتفاق جمعی دیگر از مسئولین و هیأت رئیسه دانشگاه در روز چهارشنبه 15/2/89 در سر کلاس درس اساتید حضور یافته و ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان بخصوص شهید عرصه مقدس اندیشه و قلم استاد مطهری از اساتید محترم تجلیل بعمل آورده و ضمن تقدیر از استاد حیدری این واحد دانشگاه را بعنوان افتخاری برای استان مرکزی دانستند و توسعه و پیشرفت دانشگاه را طی چند سال اخیر بسیار چشمگیر دانستند در این خصوص با اهداء شاخه گل به استاد هر کلاس با شیرینی از دانشجویان پذیرایی نمودند.

این حرکت ارزشمند آثار بسیار ارزنده ای را در برداشته است.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

 

 

[ چهارشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٥:٠٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به همت کانون قرآن و عترت ساوه و با همکاری روابط عمومی دانشگاه مسابقه اذان برای شناسایی افراد با استعداد و فعال در امور فرهنگی در روز شنبه 11/2/89 در مسجد حضرت زهرا (س) واحد ساوه برگزار شد.

در این مسابقه که بیش از 30 نفر از دانشجویان و کارکنان شرکت کرده بودند به 3 نفر از آنان لوح به همراه هدیه تقدیم گردید و به 6 نفر بعدی هدایای متفاوت اهداء و به کیله نفرات شرکت کننده لوح تقدیر به همراه یک جلد کلام ا... مجید تقدیم شد.

لازم به ذکر است در این مسابقات با بهره گیری از اساتید مبرز قرآنی داوری صورت گرفت که آقای مرتضی کرمی از اساتید قرآن طی سخنانی ،  ارزش والای موذن را بیان نمودند و آنرا بعنوان یک امر دینی و تبلیغی ذکر کردند

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

  این همایش صبح روز پنج شنبه 9/2/89 با حضور استادان گروه مکانیک و با حضور پرشور دانشجویان این رشته در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

در این همایش آقای مهندس آدینه هدف از برگزاری این نشست را آشنایی دانشجویان با روش های المان محدود و نحوه کاربرد آن ها داشته و افزودند امروزه به کارگیری نرم افزارهای تحلیل در صنعت و امور تحقیقاتی رشد و توسعه چشم گیری یافته است و همگام با آن نرم افزارهای گوناگونی در جهت تأمین این نیازها ارائه شده اند، ایشان ضمن تشریح کاربرد المان محدود از توانایی ها و قابلیت های آن نیز نام بردند.

در ادامه همایش پس از پذیرایی جلسه پرسش و پاسخ توسط دانشجویان صورت گرفت که به تمامی سئوالات پاسخ لازم داده شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت روز بزرگداشت مقام معلم و ادای احترام به شهید بزرگوار مطهری هیأت رئیسه دانشگاه طبق سنوات گذشته با شاخه گل و شیرینی در سر کلاسها حضور یافته و ضمن ادای احترام به اساتید با اهداء شاخه گل توسط دانشجویان از آنان تجلیل نمودند. که این حرکت آثار بسیار مثبت روحی و روانی بین اساتید و دانشجویان داشته است لازم به ذکر است این حرکت نمادین در شهرک دانشگاهی و سایت مرکزی صورت گرفت که جمعی از دانشجویان مراتب تقدیر خود را از تصمیم بسیار بجا و شایسته ریاست واحد و معاونین اعلام نمودند .لازم به ذکر است این مراسم در دو نوبت روزهای یکشنبه 12/2/89 و چهارشنبه 15/2/89 در سر همه کلاسها برگزار می گردد و روز پنجشنبه 16/2/89 مراسم ویژه در تجلیل از مقام استادان با اهداء لوح و هدیه و اجرای برنامه های مناسب بعمل خواهد آمد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

با توجه به برگزاری سومین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر و پنجمین المپیاد ورزشی دانش آموزان مدارس سما در سراسر کشور در واحد ساوه مراسم تجلیل از عوامل مختلف اجرایی این المپیاد در روز یکشنبه 12/2/89 برگزار شد در این مراسم استاد حیدری ضمن تقدیر از تلاش کلیه همکاران و عوامل مختلف اجرایی ،برگزاری این مسابقات در این سطح را بیانگر قابلیت بالای واحد دانسته و علاوه بر آن همکاری مجدانه و تلاش مستمر و بی سابقه همکاران موجب شد تا از واحد ساوه تقدیر به صورت شفاهی و کتبی صورت گیرد و در ادامه جناب آقای آقامیری ریاست دانشکده و معاونت سما طی سخنانی ضمن تقدیر از همکاران محترم دانشگاه و دیگر عزیزان مدعو مراتب تقدیر سازمان سما را تقدیم حاضرین نمود و در پایان لوح تقدیر با درج در پرونده همراه با پذیرایی صورت گرفت

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه و به نقل از معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مجله ساخت و تولید انجمن علمی ـ پژوهشی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مسابقات نشریات دانشجویی منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب مقام اول گردیده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥۳ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به پیشنهاد رییس دانشکده علوم انسانی و معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ‏ساوه، آقای حیدری نوری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه طی حکمی خانم دکتر ‏بهشته نیوشا را به عنوان مدیر گروه روانشناسی تربیتی مقطع کارشناسی ارشد برای ‏مدت 2 سال منصوب کرد.‏

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٧:٥۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 آقای قربانحسینی معاون اداری ومالی دانشگاه آزاداسلامی واحد ساوه گفت : ‏
درفروردین ماه سال جاری جهت آموزش پرسنل و اعضای هیات علمی برنامه ریزی لازم ‏صورت گرفت و کلاسهای  آموزش روابط اجتماعی خانوادگی درروزهای جمعه هرهفته ‏ازمورخه20/1/89  لغایت 7/3/89 و آیین نگارش مکاتبات اداری‎ ‎درروز های جمعه ‏هرهفته  واز  مورخه 20/1/89  لغایت 24/2/89 ویژه کارکنان دوره آمادگی تافل ‏مهارتهای خواندن به زبان انگلیسی از تاریخ 23/1/89 در روزهای دوشنبه هرهفته واز ‏ساعت 16 الی 18ویژ ه اعضای هیات علمی ، کارگاه آموزش گرامر و مکالمه زبان ‏انگلیسی دانشکده کشاورزی23/1/89  لغایت 24/3/89 روزهای دوشنبه هرهفته و ‏کارگاه آموزش گرامر ومکالمه زبان انگلیسی دانشکده فنی روزهای سه شنبه هرهفته ‏‎ ‎‏22/1/89  لغایت 23/3/89 و کارگاه آموزش حرکات اصلاحی 1 برادران روزهای دوشنبه ‏هرهفته ‏‎ ٢٣/١/٨٩ لغایت 10/3/89 و کارگاه آموزش حرکات اصلاحی 1 خواهران ‏روزهای یکشنبه هرهفته از تاریخ ‏‎ ‎‏23/1/89  لغایت 10/3/89 و کارگاه آموزشی اطفاء ‏حریق‎ ‎درروز جمعه مورخه 27/1/89 ویژه پرسنل به مرحله اجراء درآمده است تا کارکنان ‏درکنار فعالیت روزمره خود آموزشهای لازم را فرا بگیرند. ‏

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٧:٤۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در رشته والیبال:
با شرکت 10 منطقه در دو گروه 5 تیمی بصورت دوره ای آغاز و تیم منطقه 3 (مازندران) مقام ‏اول و تیم منطقه 1 (شیراز) مقام دوم و تیم منطقه 5 (ساوه و همدان) مقام سوم مسابقات را ‏کسب نمودند.

دانشجو نوشین صداقت پور از منطقه 5 به عنوان بازیکن برتر معرفی گردید.‏

تنیس روی میز:
با شرکت 11 تیم و 43 بازیکن‏
که تیم منطقه 3 مقام اول ، تیم منطقه 1 مقام دوم و تیم منطقه 11 و 5 به صورت مشترک ‏مقام سوم را کسب کردند .‏
درمسابقات انفرادی خانم سحر علینژاد و خانم آذر کیانی از منطقه 3 به ترتیب مقام اول و ‏دوم و صدیقه زر گوشی از منطقه 11 و خانم پریا رئیسی از منطقه 7 به صورت مشترک مقام ‏سوم را کسب کردند .‏

مسابقات شنا ‏:
درمسابقات تیمی :‏
تیم منطقه 4 (اصفهان ) با کسب 268 امتیاز به مقام اول ‏
وتیم منطقه 9 (خراسان) با 237 امتیاز مقام دوم ‏
وتیم منطقه 7 (سیستان و بلوچستان ) با 204 امتیاز مقام سوم مسابقات را بدست آوردند .‏
نتایج مسابقات انفرادی ‏
‏1-مسابقات انفرادی 50متر آزاد
مقام اول:مریم کاووسی از منطقه 1(فارس)‏
مقام دوم:ساناز سفید پراز منطقه 4(اصفهان)‏
مقام سوم:سپید خویفی از منطقه 9(خراسان)‏
‏100متر آزاد
مقام اول:مریم کاووسی از منطقه 1 (فارس)‏
مقام دوم:نازنین فصیحی از منطقه 4(اصفهان)‏
مقام سوم:نسیم سریع الا طلاق از منطقه 2 (زنجان)‏
‏50متر کرال پشت
مقام اول:شهلا فاتحی از منطقه 4(اصفهان)‏
مقام دوم:هما جعفریاز منطقه 7(سیستان وبلوچستان)‏
مقام سوم:زهرا دربندیاز منطقه 9(خراسان)‏
‏50×4متر مختلط انفرادی
‏ مقام اول:شهلا فاتحی از منطقه 4(اصفهان)‏
مقام دوم:سیما جعفری از منطقه7(سیستان وبلوچستان)‏
مقام سوم:ساناز سفید پر از منطقه 4(اصفهان)‏
‏200متر آزاد
مقام اول:مریم کاووسی از منطقه 1 (فارس)‏
مقام دوم:سیما جعفری از منطقه 7(سیستان وبلوچستان)‏
مقام سوم:سمن مجد از منطقه 4(اصفهان)‏
‏100متر قورباغه
مقام اول:شهلا فاتحی از منطقه4(اصفهان)‏
مقام دوم:سمیرا زحمتکش از منطقه7(سیستان وبلوچستان)‏
مقام سوم:آتنا شیروی از منطقه 9 (خراسان)‏
‏50متر پروانه
مقام اول:سمن مجد از منطقه 4(اصفهان)‏
مقام دوم:سیما جعفری از منطقه7 (سیستان وبلوچستان)‏
مقام سوم:مینا زارعی از منطقه1(فارس)‏
‏50متر قورباغه
مقام اول:سمیرا زحمتکش از منطقه 7(سیستان وبلوچستان)‏
مقام دوم:نسیم سریع الاطلاق از منطقه 2(زنجان)‏
مقام سوم:شبنم آلبو کرداز منطقه 6(خوزستان)‏
‏100متر کرال پشت
مقام اول:سمن مجد ازمنطقه 4(اصفهان)‏
مقام دوم:مینا رحمانی ازمنطقه 9(خراسان)‏
مقام سوم: هما جعفری از منطقه 7 (سیستان وبلوچستان)‏
‏50×4 متر مختلط‏
مقام اول:سمن مجدی،شهلا فاتحی،نازنین فصیحی و ساناز سفید پراز منطقه 4 (اصفهان)‏
مقام دوم: هما جعفری،سمیرا زحمتکش،سیما جعفری ونازنین اسمعیل زهی از منطقه ‏‏7(سیستان وبلوچستان)‏
مقام سوم:زهرا دربندی،آتنا شیروی،مینا رحمانی وسپیده خریفی از منطقه 9 (خراسان)‏

قهرمان قهرمانان
خانم شهلا فاتحی از منطقه 4 (اصفهان)با کسب 4مدال طلا

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٧:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

جلسه گروه معارف اسلامی واحد ساوه برگزار شد.‏
حجت الاسلام حبیبی تبار مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ‏گفت: با توجه به دعوت از اعضای گروه، اولین جلسه ی گروه در سال جاری در روز ‏جمعه مورخ 27/1/89 برگزار شد. در این جلسه پس از قراءت دستور کار و تبادل نظر ‏اعضاء مقرر گردید اقداماتی از جمله همکاری بیشتر اعضای گروه با فصلنامه تخصصی ‏علوم اسلامی- اختصاص وقت برای مشاوره ی دانشجویی- برنامه ریزی- حضور- ارائه ‏طرح درس- تعامل بیشتر با دانشجویان مورد تاکید قرار گرفت. همچنین مقرر گردید در ‏سال جاری همایش بین المللی شیعه شناسی در واحد ساوه برگزار گردد.‏

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٧:٤۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به همت حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نمایشگاه نرم افزارهای رایانه ای به مدت یک هفته از تاریخ 4/2/89  در شهرک دانشگاهی این واحد برگزار شد.

در این نمایشگاه نرم افزارهایی در زمینه های عمرانی ـ فنی مهندسی و ... به معرض دید علاقه مندان گذاشته شده که با تخفیف ویژه استقبال خوبی صورت گرفته است.

در ضمن مقرر است نمایشگاهی در ایام فاطمیه به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با موضوعات فرهنگی ،دینی و مذهبی دایر شود .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٢:٢٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

هجدهمین دوره مسابقات دو میدانی دانشجویان پسر منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ 5/2/89 لغایت 7/2/89 به میزبانی واحد تفرش در اراک برگزار گردید که واحد ساوه موفق به کسب 3 مدال طلا 1نقره و 3 برنز گردید که بشرح ذیل می باشد:

قاسم دادگر در مسابقه  400متر               مقام اول

قاسم دادگر  در مسابقه 400 متر با مانع        مقام اول

امیر فیوزی نیا، حبیب فیوزی نیا، قاسم دادگر، امیر خاکباز   در مسابقه00 4×4 متر امدادی       مقام اول

علی اکبر مقدری در پرتاب وزنه          مقام سوم

حسین اسدی  در پرتاب وزنه          مقام سوم

امیر فیروزی نیا در  800 متر            مقام سوم

مهدی کرمی ، مهدی رضایی ، امیر خاکباز ، حامد اسماعیلی در 100×4              مقام سوم

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٤:۱٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

هفتمین دوره مسابقات تکواندو  با شرکت 16 تیم از واحد های منطقه 5 از تاریخ 1/2/89 بمدت سه روز در واحد بروجرد برگزار شد. در این دوره از مسابقات دانشجویان ورزشکار ساوه در اوزان مختلف موفق به کسب 6 مقام ورزشی (دو مقام دومی ،چهار مقام سومی)گردیدند.

1- ابوالفضل شهریاری       مقام دوم

2- قاسم عبدالرحیمی        مقام دوم

3- سعید طهمورثی         مقام سوم

4- ایمان گرزبری             مقام سوم

5- حسین حسین خانی     مقام سوم

6- بابک شویکلو              مقام سوم

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٤:٠٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

سومین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر آموزشکده های فنی و حرفه ای سما سراسر کشور با حضور آقای مهندس سهرابیان مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد ساوه برگزار گردید .

این مراسم با حضور 11 کاروان ورزشی از مناطق یازدهگانه سما سراسر کشور در سالن 2500 نفری شهرک دانشگاهی این واحد دانشگاهی برگزار گردید .

پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی خیرمقدم توسط آقای مهندس آقامیری معاونت سما واحد ساوه صورت گرفت ؛‌ وی در بخشی از سخنان خود با بهره گیری از آیات الهی و روایات معصومین (ع) جایگاه ورزش را تبیین نمودند سپس استاد حیدری ریاست واحد ضمن قرائت پیام ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی از حضور میهمانان تقدیر نموده و از عنایت آقای مهندس سهرابیان مدیر کل محترم تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی تشکر نمودند .

در بخش بعدی برنامه ها آقای مهندس سهرابیان با نام و یاد خداوند از تلاش سما واحد ساوه و دیگر میهمانان تقدیر نموده و در سخنان خود چشم انداز ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی را بسیار خوب توصیف نمودند و سهم این دانشگاه در فعالیتهای ورزشی را بیش از دیگر سازمانها دانستند در ادامه آقای مهندس پیشوا معاون فرهنگی سازمان سما نیز سخنان مبسوطی پیرامون این المپیاد ایراد نمودند.

برنامه های دیگری از جمله نمایش ورزش رزمی ،‌ ژیمناستیک ،‌ سرود توسط دانش آموزان به اجرا درآمد و با روشن شدن مشعل مسابقات و رژه تیمهای ورزشی و پذیرایی از حاضرین مسابقات عملاً آغاز گردید.

لازم بذکر است طی بازدیدی که آقای مهندس سهرابیان از امکانات ورزشی واحد ساوه نمودند ابراز داشتند که واحد ساوه قابلیت برگزاری مسابقات ورزشی در سطح کشور را دارد و سالنها و امکانات در حد مطلوب می باشد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ دوشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ٩:٠٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

ایسکانیوز واحد ساوه به همت معاونت دانشجویی و همکاری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همایش تحت عنوان ( بهداشت روانی و موفقیت) با حضور چهره برجسته کشور سرکار خانم دکتر فردوسی در روز چهارشنبه 1/2/89 در واحد ساوه برگزار گردید .

این همایش که با استقبال بسیار خوب دانشجویان و همکاران و مشاورین آموزش و پرورش همراه بود پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی استاد حیدری ریاست واحد ضمن خوش آمد گویی برگزاری این همایش را تلاشی در ارتقاء سطح دانش و آگاهی دانشجویان برای آینده ای روشن بیان نمودند . سپس خانم دکتر فردوسی از چهره های علمی و برجسته کشورمان با حضور در جایگاه که مورد استقبال بسیار خوب حاضرین قرار گرفت سخنان مبسوطی در رابطه با بهداشت روان و موفقیت بیان نمودند در پایان این همایش بیش از یکصد سئوال از طرف دانشجویان مطرح شد که خانم دکتر فردوسی طی 45 دقیقه به اکثریت سئوالات پاسخ لازم را ارائه نمودند .

لازم بذکر است که این همایش در دو نوبت صبح و عصر به ترتیب در شهرک دانشگاهی و سایت مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

 

[ پنجشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥۳ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

بنا به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" گردهم آیی هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با جمعی از اساتید بسیجی با حضور جناب آقای سردار ابوحمزه فرماندهی محترم سپاه روح اله استان مرکزی و جناب آقای سرهنگ محمدی و جناب آقای سرهنگ مرادی با عنوان " کرسی های نظریه پردازی" رأس ساعت 14 روز چهارشنبه 1/2/89 در سالن کنفرانس دانشگاه تشکیل شد . پس از تلاوت قران مجید استاد حیدری با نام و یاد خداوند میلاد حضرت زینب (س) را تبریک گفته و از حضور میهمانان تقدیر نمودند .

حیدری در بخشی از سخنان خود به معرفی دانشگاه پرداخته و شرایط مطلوب دانشگاه را از جهت کمی و کیفی تبیین نمودند وی موفقیتهای بدست آمده  توسط دانشگاه را در بخشهای آموزش ،‌ پژوهش و دفتر فرهنگ اسلامی را حاصل یک تعامل مطلوب با نهادها و ادارات شهرستان دانستند.

حیدری در رابطه با موضوع جلسه پیرامون علوم انسانی بعنوان ام العلوم مطالبی را ایراد نمودند .

این جلسه بیش از 2 ساعت بطول انجامید که مطالب ارزنده ای پیرامون کرسیهای نظریه پردازی و آزاد اندیشی مطرح گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥٢ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان دومین همایش دانش آموزان پسر مقطع دبیرستان در تبیین خدمات و بیان قابلیتهای این واحد دانشگاهی در روز پنجشنبه 2/2/89 در سالن شهدای دانشجوی این واحد دانشگاهی تشکیل شد . در این مراسم که هیأت رئیسه و جمعی از معاونین و مشاورین و دیگر همکاران آموزش وپرورش بهمراه دانش آموزان حضور داشتند ابتدا بسته تبلیغاتی بین آنان توزیع گردید سپس با تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی برنامه آغاز شد و استاد حیدری طی سخنان مبسوطی موقعیت دانشگاه و امکانات واحد را برای حاضرین بیان نمودند و هدف از برگزاری این همایش را ایجاد آگاهیهای لازم برای انتخاب آگاهانه دانش آموزان برای ادامه تحصیل ذکر نمودند ،  در ادامه معاونین آموزشی و سما و معاونت آموزش و پرورش مطالب لازم را در این رابطه بیان نمودند .

در بخش دوم پس از پذیرایی سئوالات مختلفی از طرف دانش آموزان مطرح گردید که هیأت رئیسه پاسخهای لازم را ارائه کردند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۳:٥۱ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com