روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز ساوه به نقل از آقای لطیف مسئول دفتر آموزش نیروی انسانی واحد ساوه  کارگاه  اصول و روشها در امور فارغ التحصیلان بمدت دو روز از تاریخ 30/4/89الی 31/4/89 در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) در حال برگزاری است.

در آغاز این کارگاه پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی استاد حیدری ریاست واحد با عرض تبریک بمناسبت میلاد مسعود یگانه منجی عالم بشریت و دیگر موالید ماه مبارک شعبان از حضور مسئولان فارغ التحصیلان  واحدهای دانشگاهی منطقه پنج تقدیر نمودند و بیان داشتند شیوه برخورد با دانشجو در ابتدا تحصیل و نیز پس از اتمام تحصیل نقشی که همیشه در ذهن آنان باقی می ماند و همکاران در دایره فارغ التحصیلان می باید با دانش لازم نهایت دقت را مبذول داشته تا مراحل فارغ التحصیلی دانشجو صورت پذیرد. ایشان در بخشی از سخنان خود موفقیت واحد ساوه را تبیین نمودند.

در ادامه مهندس عزیزی معاونت دانشجویی دانشگاه نیز از حضور حاضرین تقدیر نمودند .

لازم  به ذکر است در این کارگاه آقایان پورمحمدی و مجیدی از سازمان مرکزی و آقای زندی از منطقه پنج حضور داشتند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٩:۳۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه تیم تنیس روی میز کارکنان و اساتید واحد ساوه به نماینگی از منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات سراسری که در واحد لاهیجان برگزار گردید موفق به کسب مقام قهرمانی در قسمت تیمی و انفرادی گردید که نتایج بشرح ذیل می باشد :

در قسمت تیمی

واحد ساوه مقام اول

واحد تبریز مقام دوم

واحدهای مشهد و گرگان مشترکا مقام سوم

در قسمت انفرادی

آقای علی محمد پور از منطقه پنج مقام اول

آقای حمیدرضا ثمری خلج از منطقه پنج مقام دوم

آقای سید محمد جلال رستگار فاطمی از منطقه پنج مقام سوم

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ٢٩ تیر ۱۳۸٩ ] [ ۱:٤٢ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه تیم کاراته دانشجویان پسر واحد ساوه به نمایندگی از منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات سراسری که در  واحد کرج برگزار گردید موفق به کسب مقام نایب قهرمانی گردید که نتایج بشرح ذیل حاصل گردید

در قسمت تیمی:

واحد کرج به نمایندگی از منطقه دوازده مقام اول

واحد ساوه به نمایندگی از منطقه پنج مقام دوم

واحد تهران به نمایندگی از منطقه هشت مقام سوم

در قسمت انفرادی :

آقایان محمد رضا بخش محمدلو و ابوالفضل بدرخانی و اردشیر والی از منطقه پنج در اوزان خود موفق به کسب مقام های اول ، دوم و سوم گردیدند

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ٢٩ تیر ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت فرا رسیدن میلاد سه نور سپهر ولایت و امامت ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مراسم باشکوهی را در سالن شهدای دانشجو در روز پنجشنبه 24/4/89 برگزار نمود .

در این مراسم که نماینده محترم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ، معاونت محترم استاندار و فرماندار شهرستان ساوه ، شهردار محترم و جمع کثیری از مسئولین و روسای محترم ادارات حضور داشتند ، جانبازان عزیز و خانواده های معظمشان زینت بخش این محفل نورانی بودند پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی استاد حیدری ریاست واحد ضمن عرض تبریک و خوش آمد در فضایل بزرگ پرچمدار کربلا حضرت ابوالفضل (ع) سخنرانی نمودند سپس ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ضمن تقدیر از ریاست واحد ساوه بواسطه همکاری در برگزاری جشن جانباز به جانبازان عزیز ادای احترام نموده و بیان داشتند تمامی تلاش خود را جهت حفظ کرامت و انجام امور مربوط به این قشر جهادگر به انجام خواهند رساند ؛ در ادامه نماینده محترم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی طی سخنان مبسوطی عظمت و جایگاه جانبازان را ترسیم نمودند و بیان داشتند امروز نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بیش از هشتاد درصد آنان جانباز و یادگاران دفاع مقدس می باشند و این بیانگر توجه ویژه مردم ولایی ما به جانبازان عزیز می باشد .

در ادامه برنامه های شاد و متنوعی اجرا شد که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ٢٧ تیر ۱۳۸٩ ] [ ۸:٢٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه به نقل از معاون آموزشی دانشگاه آزاداسلامی این واحد دانشگاهی زمان توزیع کارت داوطلبان از ساعت 11 روز یکشنبه مورخ 13/04/89 از سایت www.azmoon.org آغاز گردیده و داوطلبانی که به هرعلت اشکال در اطلاعات ثبت نامی داشته باشند می بایستی جهت رفع نقص به آدرس ساوه - کیلومتر 4 جاده نورعلبیک - شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء (ص) - مجتمع ورزشی مراجعه نمایند. ضمنا کلیه آزمونهای روزهای پنجشنبه و جمعه هفدهم و هجدهم تیرماه در چهار نوبت صبح و عصر در  مجتمع ورزشی  شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) واقع در ساوه کیلومتر 4 جاده نورعلبیک برگزارمی گردد و داوطلبان بایستی یکساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه آزمون حاضرباشند .

ضمنا شماره تلفن 2244468- 0255 آماده پاسخگوئی می باشد .

 

احمد پیمانی

خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ۱٦ تیر ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:٠۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه طی 20 روز در روز سه شنبه 15/4/89 به پایان رسید . امتحانات در این واحد دانشگاهی در سایت مرکزی و شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء (ص) برگزار شد که بطور متوسط همه روزه چهار نوبت با حضور بیش از 2000 دانشجو برگزار گردید .

تجربیات خوب سالهای قبل موجب گردید تا در این مرحله شرایط بسیار مطلوبی برای دانشجویان فراهم گردد و تمامی نکاتی که موجب مطلوبیت برگزاری امتحانات می باشد از جمله محل استقرار دانشجو ، سرمایش ، پذیرایی و ... آماده گردد و براساس نظرسنجی بعمل آمده یکی از موفقترین امتحانات در این سال تحصیلی بوده است.

 

احمد پیمانی

خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ۱٦ تیر ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه به نقل از لطیف کارشناس دفتر آموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه از تاریخ 15/1/89 لغایت 15/4/89 تعداد 35 کارگاه آموزشی ویژه کارکنان و اعضاء هیأت علمی واحد ساوه برگزار گردیده است .

این کارگاهها با  بهره گیری از امکانات لازم آموزشی و اساتید مجرب و متخصص در هر رشته  براساس نیاز سنجی صورت گرفته برگزار شده است که میانگین برگزاری این کارگاهها هر 5/2 روز یک کارگاه بوده است . لازم بذکر است حوزه آموزش نیروی انسانی واحد ساوه یکی از موفق ترین واحدهای آموزش نیروی انسانی است که طی چندین دوره مقام اول در منطقه 5 و نیز کسب رتبه برتر کشور را کسب نموده است.

 

احمد پیمانی

خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ۱٦ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٥٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه کارگاه اصول و روشها در امور فارغ التحصیلان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 30 و 31/4/89 در واحد ساوه با حضور مدیر کل امور فارغ التحصیلان جناب آقای صامت و دبیر منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر نظام آبادی برگزار خواهد شد . لازم بذکر است طی سه ماه گذشته در این واحد دانشگاهی بیش از 35 کارگاه ویژه اساتید و کارکنان برگزار گردیده است که این امر موجب ارتقاء سطح آگاهیها در شرکت کنندگان در کارگاهها گردیده است.

 

احمد پیمانی

خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ۱٦ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٥٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 با راه اندازی 6 رشته جدید کاردانی پیوسته تعداد رشته های موجود در آموزشکده سما واحد ساوه به 16 رشته ( الکترونیک الکتروتکنیک (پسر) حسابداری کامپیوتر متالورزژی صنایع فلزی ساختمان نقشه کشی معماری نقشه کشی صنعتی مربی بهداشت مدارس صنایع شیمیایی ساخت و تولید مکانیک خودرو سفال و سرامیک امور دامی امور زراعی و باغی ) افزایش یافت

لازم بذکر است این آموزشکده در سال تحصیلی جدید با تمهید مقدمات و آماده نمودن امکانات از طریق آزمون ورودی در دوره کاردانی پیوسته در رشته های فوق دانشجو می پذیرد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۸ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٧:۳٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات پایان ترم 89 نیمسال دوم89-88 با حضور ریاست واحد ساوه و معاونت سما این واحد دانشگاهی و عوامل برگزاری این امتحانات در محل کتابخانه آموزشکده سما واحد ساوه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای آقامیری  معاونتت سما واحد ضمن تقدیر و تشکر از حضور ریاست واحد و کلیه عوامل برگزار کننده ، رعایت قوانین و مقررات امتحانات را متذکر گردیده و به برخی تفاوتهای بین تخلفات و تقلب امتحانی اشاره و این دو را جدا از هم دانستند و خواستار توجه بیشتر عوامل برگزار کننده در تعامل با دانشجویان شدند.

در ادامه استاد حیدری ریاست واحد از تلاش همه همکاران در آموزشکده سما در طول ترم گذشته تقدیر نمودند و امتحانات را نتیجه و حاصل تلاش اساتید و دانشجویان و کارکنان دانستند و در ادامه با اشاره به برخی موارد آئین نامه انضباطی اشاره و خواستار ایجاد محیطی امن و آرام برای دانشجویان در طول برگزاری امتحانات شدند .

سپس آقای ابراهیمی  معاونت پژوهشی و آموزشی آموزشکده نیز در خصوص کارتهای ورود به جلسه دانشجویان و نحوه برخورد با دانشجویان فاقد کارت توضیحاتی ارائه نمودند.

جلسه با ذکر شریف صلوات پس از پاسخگویی به سئوالات حاضرین به پایان رسید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی وخبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۸ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٧:۳٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بیانیه تشکل سیاسی اسلامی اساتید (آزاد اندیشان) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در محکوم نمودن حمله صهیونیستها به کاروانهای انسان دوستانه (آزادی)

بار دیگر دستان پلید شیطان بزرگ از آستین فرزند نا خلفش اسراییل بیرون آمده و آن جرثومه فساد جنایتی را آفرید که روی همه جنایتکاران تاریخ را سپید کرد و نقش شیطانی خود را در ستیز با امت اسلام به نمایش گذاشت . حمله به کاروان کمکهای انسان دوستانه آزادی از مظالم بزرگی است که این رژیم جنایتکار مرتکب گردیده است.

از آنجا که پایداری مردم مسلمان فلسطین نه فقط در جهان اسلام بلکه برای تمامی آزاد اندیشان جهان الگوی حماسه و ایستادگی است ، در همین راستا رژیم ددمنش اشغالگر قدس و حامیان پلیدش با علم به این عظمت به دنبال ایجاد رعب و وحشت و ایجاد تنگناها برای به زانو در آوردن این ملت بزرگ هستند که قطعاً این خیال باطل را غاصبان از خدا بی خبر به گور خواهند برد.

تشکل سیاسی اسلامی (آزاداندیشان) این واحد دانشگاهی با تمسک به قرآن و مدد از آموزه های اهلبیت (ع) ضمن محکوم نمودن این حمله  ناجوانمردانه و جنایت هولناک بر خود لازم و واجب می داند با گامی استوار و حمایت همه جانبه ، از ایستادگی و مقاومت مردم مقاوم و مسلمان غزه حمایت نموده و از خداوند بزرگ خواستاریم تا به برکت خون پاک شهیدان امت اسلامی و به پاس مجاهدت رزمندگان جهان اسلام ، هر چه سریعتر شاهد محو و نابودی رژیم پلید اشغالگر و آزادی قدس شریف و سرافرازی حماسه آفرینان غزه باشیم.

 

تشکل سیاسی اسلامی اساتید (آزاد اندیشان) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ سه‌شنبه ۱ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٧:۳٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com