روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه در جریان برگزاری گردهمایی معاونان سما سراسر کشور که در مرداد ماه سال جاری در چالوس برگزار گردید آقامیری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه موفق به کسب عنوان معاون نمونه منطقه پنج در توسعه ( ساخت و ساز )گردید . لازم بذکر است ساختمان آموزشی و اداری فاز 2 و سلف سرویس آموزشکده سما واحد ساوه با بنای بیش از 6000 متر مربع در مدت 21 ماه در مرداد ماه سالجاری توسط ریاست محترم سازمان سما افتتاح گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ چهارشنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 پنجمین جشنواره مسابقات مهارتی و پژوهشی رشته کامپیوتر سما سراسر کشور از تاریخ 10 الی 12 مرداد سالجاری در واحد سما تبریز برگزار گردید .

در این جشنواره آقای البرز شیرانی اصل از دانشجویان سما واحد ساوه در بخش طرحهای آزاد جشنواره با طرح بهینه سازی صفحات وب موفق به کسب مقام دوم گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢۱ امرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:٥٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 به منظور پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان دبستان پسرانه سما واحد ساوه کلاسهای فوق برنامه در رشته های نقاشی ، ژیمناستیک ، فوتسال ، شنا ، ربان انگلیسی ، شطرنج و کامپیوتر در تابستان سالجاری در حال برگزاری می باشد .

در رشته شنا  پس از اتمام دوره مراسم اختتامیه با حضور اولیاء و مربیان دانش آموزان و کارشناسان فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان در تاریخ 18/5/89 در محل استخر کوثر برگزار گردید و نفرات برتر این رشته به شرح ذیل معرفی گردیدند:

در شته پروانه امیر حسین عمویی اول ، علی زیرکی دوم و علیرضا مولوی سوم

در رشته قورباغه عباس رحیمی اول ، سامان بیات دوم  و احمد رضا علیخانی سوم

در رشته پای دوچرخه علی کریمی اول ، سبحان معتمدیان دوم و طاها مجیدی سوم

در رشته شنای آزاد محمد متین آهن اول ، سینا بیات دوم و مهدی حسنی سوم

در پایان این مراسم به نفرات برتر جوایز نفیسی اهداء گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢۱ امرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در آستانه ماه مبارک رمضان و با توجه به مصوبه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی براساس سنوات گذشته مراسم غبار روبی که سنت حسنه ایست و موجب آمادگی و مانوس شدن هر چه بیشتر با خانه خدا و بهره گیری از فیوضات ماه مبارک رمضان است در روز سه شنبه 19/5/1389 با حضور ریاست ، معاونین ، کارکنان و جمعی از دانشجویان صورت گرفت و در این مراسم با ذکر اشعار و صلوات و درود بر پیامبر گرامی اسلام مسجد دانشگاه با گلاب شستشو و غبار روبی شد و دعاهای ویژه ماه مبارک رمضان در جاهای مناسب نصب گردید و از طرفی با توجه به برنامه ریزی آموزشی و قرائت قرآن امکانات لازم برای این فعالیت معنوی فراهم گردید.

[ چهارشنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸٩ ] [ ٩:۳٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

  مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه : در تابستان امسال در اجرای طرح هجرت که اهداف ارزشمندی را دنبال می کند ،‌ بسیج دانشجویی این واحد در حوزه آموزش دانش آموزان مقطع متوسطه در سطح شهرستان و روستاها فعال گردیده است که جمعیتی بالغ بر هزار نفر ساعت توسط بسیجیان فعال بسیج حوزه شهید علم الهدی تحت پوشش این  فعالیت قرار گرفته اند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ یکشنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸٩ ] [ ٧:٤۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com