روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله) و کمک به سیل زدگان پاکستان ، اساتید ،‌کارکنان و معلمان مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد ساوه در یک اقدام انسان دوستانه ، یک روز از حقوق و مزایای خود را جهت کمک به این مردم نیازمند اختصاص دادند.

در این طرح تعداد 11 نفر از اساتید ، 32 نفر از کارمندان و 45 نفر از معلمان این آموزشکده جمعاً به مبلغ 11780990 ریال به سیل زدگان پاکستانی کمک کردند.

 

[ یکشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱:٢٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه اولین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید خواهر منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه 18/7/89 الی 21/7/89 در واحد بروجرد برگزار شد . در این مسابقات تیم ساوه به مقام قهرمانی دست یافته و تیمهای همدان و نراق به ترتیب مقامهای دوم و سوم  را کسب نمودند.

لازم به ذکر است خانمها نعمتی و احمدنژاد از کارکنان و خانمها نامدار و کاظمی از اساتید ادانشگاه به سرپرستی خانم اسحاقی اعضاء این تیم را تشکیل داده اند . گزارش کامل این مسابقات و مقامهای انفرادی متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٢۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه  هجدهمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی علوم اسلامی در واحد ساوه منتشر گردید . در این فصلنامه می خوانید بررسی مفاهیم و مواضع سلام و مشتقات آن در قران کریم ، فلسفه شرور از منظر قرآن کریم ، حقیقت مراتب توبه در عرفان و نهج البلاغه ، وحی پیامبرانه رسول اکرم (ص) عصمت کرداری نبی و گستره ی آن در قرآن و عهدین ،  صلوه الوسطی ، براهین تجرد از دیدگاه ملاصدرا و...

لازم به ذکر است این فصلنامه به مدیر مسئولی آقای دکتر قیوم زاده از اعضا محترم هیات علمی ایندانشگاه منتشر می گردد و با توجه به درج مطالب بسیار ارزنده مورد استقبال خوب اندیشمندان و اهل مطالعه قرار گرفته است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٢٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه بنا به دعوت مدیر روابط عمومی شهرداری ساوه مدیران روابط عمومی ادارت و نمایندگان خبری و مدیران مسئول نشریات در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی در روز یکشنبه 18/7/89 در سالن کنفرانس شهرداری ساوه تشکیل شد .

از  آنجا که ترویج امر ورزش برای سلامت جسم و تقویت روح  شهروندان لازم است و می تواند نقش موثر در ایجاد نشاط و امیدواری داشته باشد قرار است پیاده روی شهروندان ساوجی در روز جمعه 7/8/89 برگزار شود که پوشش خبری و تصویر آن بصورت زنده از شبکه سه سیما و شبکه استانی پخش خواهد شد.

در این نشست بحث و تبادل نظر پیرامون حضور هر چه بیشتر مردم در این حرکت نمادین صورت گرفت و اعضاء پیشنهادات و نظرات مختلفی را بیان نمودند که امید است این حرکت جمعی و نمادین استمرار داشته باشد تا شاهد نشاط و سلامت هر چه بیشتر مردم خوب کشورمان باشیم.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی وخبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٢٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز شنبه 10/7/89 ویژه خواهران برگزار شد . در این مراسم که بیش از 500 دانشجو خواهر باتفاق اولیاء محترم خود حضور داشتند علاوه بر قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی و قرائت پیام ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ، هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی با تشویق حاضرین در جایگاه حضور یافته و علاوه بر تبیین خدمات دانشگاه ، موقعیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  را ترسیم نمودند.

در این مراسم حدود وظایف هر یک از حوزه ها توسط معاونین و روسای دانشکده ها بیان گردید و بسته تبلیغاتی شامل دفترچه راهنمای تحصیلی ، بخشنامه حجاب و عفاف ، راهنمای خدمات تعاونی دانشجویی و ... بین کلیه دانشجویان توزیع گردید و فرمهای ویژه کانون قرآن و عترت تکمیل تا از این طریق استعداد یابی و علائق دانشجویان مشخص گردد و در بخش دوم علاوه بر پذیرایی جلسه با پرسش و پاسخ ادامه یافت که بیش از 100 سئوال از طرف دانشجویان مطرح گردید که پاسخ لازم از طرف مسئولین داده شد.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٤:۱۳ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 با آغاز سال تحصیلی جدید براساس برنامه تدوین شده توسط شورای فرهنگی واحد ساوه جلسات توجیهی دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشکده علوم انسانی ، سایت مرکزی  و دانشکده کشاورزی واحد ساوه روز پنجشنبه 8/7/89 برگزار گردید.

در این نشست مسئولین دانشگاه ضمن تبیین موقعیت دانشگاه آزاد اسلامی  شرایط بسیار مطلوب واحد ساوه را بر شمردند و موارد مهم آموزشی ، پژوهشی ، علمی ، فرهنگی و ... را بیان نمودند و دانشجویان سئوالات مختلفی را مطرح کردند که پاسخ لازم از طرف مسئولین داده شد .

استاد حیدری تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را متفاوت با دیگر مقاطع دانسته و بیان داشتند دانشجو در این مقطع می باید با تلاش مضاعف و بهره گیری از  منابع و مراجعه به ماخذ به تلاش علمی ادامه دهد که ماحصل این تلاش به خلاقیت و نوآوری و ابتکار بیانجامد . یکی از کارکردهای مهم دانشگاه تولید علم و بالابردن سطح پژوهش و ارتقاء دانش است و با این هدف باید به راهکارهای مناسب دست یافت و به اهداف مقدس جمهوری اسلامی جامه عمل پوشاند.

وی ضمن تبریک و خوش آمد به دانشجویان جدید الورود  اعلام نمودند اولویت بورسیه  در مقطع دکتری با کسانی است که در این واحد به تحصیل اشتغال دارند و در مقطع دکتری پذیرفته می شوند.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٤:۱٢ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جهت نظم دهی و بهره مندی هر چه بیشتر از این شورا نشستهای شش ماهه دوم سال 90-89تنظیم و به اعضاء شورا  ابلاغ گردید که در این برنامه تشکیل جلسات همه هفته روزهای چهارشنبه رأس ساعت 14 در اتاق کنفرانس تشکیل می گردد.

لازم بذکر است این شورا علاوه بر بررسی کلیه امور دانشگاه ، پیشرفت برنامه های فرهنگی ، آموزشی ، عمرانی ، رفاهی و خدمات دهی و ... مورد بررسی قرار می دهد که این امر کمک فراوانی به روند امور جاری دانشگاه می نماید.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٤:٠٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 در آستانه سال تحصیلی جدید طبق سنوات گذشته روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با جمع بندی مناسبتهای مذهبی ، انقلابی و ملی جدول زمانبندی تهیه و در اختیار شورای فرهنگی دانشگاه قرار داده است که اعضاء محترم شورا ضمن بررسیهای لازم موارد قابل اجرا که اثرگذاری لازم در زمینه های فرهنگی و تربیتی و ارتقاء سطح دینی داشته باشد را تصویب و جهت اجرا به دوایر ذیربط ابلاغ می نماید لازم به ذکر است تهیه و تدوین برنامه شش ماهه دوم سالجاری برای کلیه دوایر اعم از آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی ، دانشجویی و... از طرف شورا لازم الاجرا اعلام گردیده است و این امر موجب منظم بودن و عدم تداخل برنامه ها می گردد.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٤:٠٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مراسم جشنی در تاریخ 1/7/89 با حضور استاد حیدری ریاست محترم واحد و مهندس آقامیری معاون محترم دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی سما و مربیان و اولیاء دانش آموزان مدارس ابتدایی و راهنمایی و هنرستان فنی و حرفه ای پسرانه سما در مجتمع آموزشی پسرانه سما واحد ساوه برگزار شد.

در این مراسم که بیش از 600 دانش آموز حضور داشتند پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی آقامیری رئیس مرکز آموزشی سما واحد ساوه ضمن خیرمقدم و تبریک سال تحصیلی جدید ، افتتاح مجتمع آموزشی پسرانه سما که مجهز به کلیه امکانات آموزشی و فرهنگی می باشد را یکی از اهداف مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانستند و ابراز امیدواری کردند با توجه به امکانات موجود در مجتمع ، دانش آموزان و هنر جویان بتوانند هر چه بیشتر بر معلومات خود بیفزایند  و شاهد رشد و شکوفایی بیشتر دانش آموزان باشیم.

در ادامه مراسم استاد حیدری ریاست واحد ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به تعداد مدارس و دانش آموزان سما در سطح کشور اشاره و وجود بیش از 60000 دانش آموز در مدارس سما را بازوی توانمند برای آموزش و پرورش دانستند و در ادامه وی به امکانات و توانمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه اشاره و اعلام نمودند علاوه بر امکانات موجود در مجتمع آموزش دانش آموزان در صورت نیاز می توانند از امکانات دانشگاه نیز استفاده نمایند.

در ادامه مراسم پس از اجرای سرود توسط دانش آموزان مدرسه راهنمایی و دبستان پسرانه ، دانش آموزان با نواختن زنگ مدرسه با روحیه ای شاد وارد کلاسهای درس خود شدند.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید مراسم جشن جوانه ها در تاریخ 1/7/89 با حضور آقامیری رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه و دبیران محترم در محل مدرسه راهنمایی دخترانه سما واحد ساوه برگزار شد.

در این مراسم  پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی مدیر مدرسه راهنمایی دخترانه سما  ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر ،‌ سال تحصیلی جدید را تبریک گفتند . در ادامه آقای آقامیری  ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به بیان برخی از فعالیتهای سما از قبیل آزمون هماهنگ تشریحی سما  ، طرح قدس در سما و ... اشاره و اعلام کردند کلیه امکانات سما از جمله سایتهای اینترنت ، کتابخانه ، آزمایشگاه ها و کارگاهها در اختیار دانش آموزان جهت شکوفایی استعدادهایشان قرار داده می شود.  در بخش دوم  مراسم دانش آموزان شعر و مقاله نمودند که مورد استقبال حاضرین واقع شد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 مسابقات طرح قدس کارکنان سما سراسر کشور در تاریخ 24/6/89 در محل سازمان سما برگزار گردید که در این مسابقات آقای محمد جلیلیان مربی پرورشی و قرآن مدرسه راهنمایی سما واحد ساوه در رشته ترتیل موفق به کسب مقام سوم گردید که پس از کسب این عنوان توسط رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه مورد تجلیل قرار گرفت.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بیست و پنجمین جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در سالجاری در روز چهارشنبه 7/7/89 برای اولین بار در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء تشکیل گردید .

در این جلسه پس از تلاوت قرآن ، ریاست محترم واحد با نام و یاد خداوند متعال از کلیه معاونین و روسای دانشکده ها خواستند ضمن نظارت برای رعایت شئونات اسلامی در دانشگاه اهتمام جدی در تعمیق ارزشهای دینی داشته باشند . اهم تصمیمات در این جلسه : برگزاری حداقل سه سخنرانی علمی در دانشکده ها در هر ترم با برنامه ریزی مناسب توسط روسای دانشکده ها ، به روز رساندن اطلاعات و آمار توسط حوزه پژوهش ، صرفه جویی و جلوگیری از هزینه های غیر ضروری ، حضور هیأت رئیسه بر اساس جدول زمانبندی در کمیسیون موارد خاص و ...

لازم بذکر است اکثریت رشته های تحصیلی در مقاطع مختلف از سایت مرکزی به شهرک دانشگاهی منتقل گردیده است و در سالجاری رشته برق که یکی از پر جمعیت ترین رشته های تحصیلی این واحد دانشگاهی است نیز به شهرک دانشگاهی منتقل شده است.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 دانشگاهها در اغاز سال تحصیلی همه ساله با حضور دانشجویان جدید الورود ، هوای تازه ای بخود می گیرد با توجه به ثبت نام بیش از دو هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف در سال تحصیلی جدید در این واحد دانشگاهی مقدمات برگزاری جلسه توجیهی برای دانشجویان در روزهای شنبه و یکشنبه 10 و 11/7/89 به تفکیک خواهر و برادر فراهم گردیده است . این جلسات رأس ساعت 9 با تلاوت قرآن مجید و پخش سرود و قرائت پیام ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می گردد و سپس ضمن معرفی هیأت رئیسه دانشگاه آنان به تبیین فعالیتها و آشنا نمودن دانشجویان با محدوده وظایف خود خواهند پرداخت . لازم بذکر است علاوه بر توزیع بسته تبلیغاتی بخشی از این گردهم آیی به پرسش و پاسخ اختصاص دارد که مورد استقبال اکثریت دانشجویان می باشد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 با آغاز هفته دفاع مقدس که یادآور دلاورمردی بزرگ طلایه داران توحید و منادیان عدالت می باشد این واحد دانشگاهی فعالیتهایی را بشرح ذیل به انجام رسانیده است:

1-    نصب پلاکارد در نقاط مختلف دانشگاه در بزرگداشت این ایام

2-    نصب بنر با ابعاد 4×3 در دانشگاه و سطح شهرستان

3-    حضور یکپارچه دانشگاهیان در مراسم غبارروبی مرقد مطهر شهدا در روز پنجشنبه 1/7/89

4-    تمهید مقدمات جهت نشست کارکنان بهمین مناسبت

5-    تهیه تراکت و توزیع در بین دانشگاهیان در گرامیداشت دفاع مقدس

6-     سخنرانی بین الصلاتین پیرامون هشت سال دفاع مقدس توسط امام جماعت دانشگاه

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۳ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 به نقل از نادی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس جمعی از بسیجیان واحد ساوه توفیق دیدار با مقام معظم رهبری را داشتند که در این دیدار ضمن تجدید دیدار با آرمانهای حضرت امام (ره) از رهنمودهای مقام عظمای ولایت بهره مند گردیدند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

[ شنبه ۳ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٩:۳۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com