روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

با عنایت الهی و تدابیر حکیمانه جناب آقای دکتر جاسبی ریاست عالیه دانشگاه هر روز شاهد توسعه دانشگاه در ابعاد کمی و کیفی هستیم و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به این تلاش جهاد گونه ارج می نهد ، در پی افتتاح پروژه های واحد همدان در روز پنجشنبه 30/4/90 ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز شاهد حضور ریاست عالیه دانشگاه و همراهان بودند که آن بزرگوار در عزیمت به این شهر توقفی در واحد ساوه جهت اقامه نماز داشتند که دانشگاهیان این واحد دانشگاهی به این حضور ارج نهاده و مراتب تقدیر خود را تقدیم آن استاد اندیشمند نمودند.

[ پنجشنبه ۳٠ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آزمون رشته های پزشکی در صبح و عصر روز جمعه 31/4/90 و نیز آزمون کاردانی پیوسته در روز شنبه 1/5/90 در واحد ساوه برگزار خواهد شد.

داوطلبان رشته های مذکور از روز سه شنبه 28/4/90 با مراجعه به سایت http://www.azmoon.org/ می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در مندرجات آن نظیر مشخصات فردی ، دین ، زبان خارجه و یا عکس به باجه رفع نقص که در دانشکده علوم انسانی واقع در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) مستقر گردید مراجعه و اقدام لازم را بنمایند.

[ سه‌شنبه ٢۸ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به تاثیر معنوی زیارت خانه خدا و نیز زیارت مرقد مطهر رسول خدا(ص) و ائمه بقیع در قشر جوان بویژه دانشجویان ، در سالجاری جمعی دیگر از دانشجویان که ثبت نام نموده و به قید قرعه اسامی آنان اعلام گردیده بود به زیارت خانه خدا مشرف شدند ، آثار روحانی این سفر معنوی بر کسی پوشیده نیست و دانشجویان پس از تشرف آنچنان تحت تاثیر فضای این مکانهای مقدس قرار می گیرند که اکثریت آرزو دارند مجدداً توفیق تشرف پیدا کنند و لازم است به تصمیم عالمانه مسئولین فرهنگی دانشگاه که مسئولیت تعمیق ارزشهای دینی را بعهده دارند احسنت و آفرین گفت که از این رهگذر جوانان مومن و شایسته ایران اسلامی از نور هدایت بهره مند شده و در صراط مستقیم به فلاح و رستگاری می رسند.

[ سه‌شنبه ٢۸ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در دوازدهمین نشست شورای اداری این واحد دانشگاهی حیدری نوری ریاست واحد ضمن تقدیر از اعضاء محترم شورا تاکید نمودند با تلاش بیشتر و همفکری می باید دستیابی به راهکارهای مناسب جهت تسریع و تسهیل امور دانشگاه و دانشجویان صورت گیرد . در این نشست پیرامون برگزاری آزمون پزشکی و کاردانی پیوسته ،‌اوقات فراغت فرزندان کارکنان ، صرفه جویی در انرژی ، استفاده بهینه و مناسب از منابع آبی دانشگاه برای آبیاری فضای سبز ، ‌تسویه حساب مالی دانشجویان بهنگام ثبت نام در ترم آخر تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

[ سه‌شنبه ٢۸ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٠٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

با توجه به قابلیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و وجود سالنهای استاندارد برای برگزاری مسابقات طی هماهنگی بعمل آمده ریاست تربیت بدنی با دانشگاه آزاد اسلامی هفتمین دوره مسابقات بدمینتون نونهالان دختر سراسر کشور بمدت 5 روز از تاریخ 21/4/90 لغایت 25/4/90 در مجتمع ورزشی واحد ساوه برگزار شد . در این دوره از مسابقات 24 تیم از 24 استان کشور بالغ بر 270 نفر بهمراه مربیان و سرپرستان حضور داشتند که با رعایت تمامی دستورالعملهای ورزشی مسابقات در نهایت سلامت برگزار گردید .

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات مهندس قمری مدیر کل تربیت بدنی استان و مهندس پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون کشور از همکاری بی شائبه ریاست واحد ساوه و دیگر همکاران تقدیر نمودند و یادآور شدند وجود امکانات بسیار مناسب بیانگر آن است که این واحد دانشگاهی توانایی برگزاری مسابقات در سطح بین المللی را نیز دارد و از طرفی همکاری و هماهنگی و همراهی مسئولین شهرستان تجربه  جدیدی بود که از شهرستان ساوه داشتیم ، در پایان برنامه از تیمهای ورزشی که مقامهای اول تا سوم را کسب نموده بودند و نیز مقامهای انفرادی با اهداء مدالهای ورزشی تقدیر بعمل آمد.

لازم بذکر است با اهداء لوح سپاس توسط مدیر کل تربیت بدنی استان مرکزی از ریاست واحد ساوه بواسطه همکاری همه جانبه تقدیر بعمل آمد.

[ دوشنبه ٢٧ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٢:٢۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت فرخنده میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) مجلس جشن باشکوهی ویژه همکاران دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد . در این مراسم با شکوه پس از زینت جمع به تلاوت آیات نورانی قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ، ابیاتی در وصف آن بزرگوار قرائت شد و در ادامه ذاکر اهلبیت(ع) حاج عباس لشکری در مدح آقا امام زمان(عج) ضمن مولودی خوانی سرود شادی را نیز تقدیم حضار نمودند.

در ادامه حیدری نوری ریاست واحد با عرض تبریک بمناسبت میلاد مقتدای عالم امکان ، آرزو نمودند خداوند توفیق منتظر واقعی بودن را به ما عنایت نماید ، وی در فضایل آن بزرگوار مطالبی را ایراد نمودند و قطعه شعری از سروده های خود را قرائت کردند که مورد توجه حضار قرار گرفت سپس ضمن تقدیر از تلاش همکاران ، ‌عملکرد حوزه های مختلف را بسیار موفق اعلام نمودند و جذب صددرصدی بودجه پژوهشی ، راه اندازی رشته های مختلف ، ایجاد علوم و تحقیقات با رشته های بسیار با اهمیت و مورد نیاز ، کسب رتبه های مختلف را از این مقوله  اعلام نمودند.

در ادامه با توجه به هدفمندی یارانه ها ، استفاده بهینه از امکانات را یادآور شدند و از کلیه همکاران درخواست صرفه جویی در انرژی ، تکریم ارباب رجوع و به روز رسانیدن کارها ، پاسخ صحیح و درست و تسهیل امور آموزشی  ، پژوهشی را خواستار شدند.

در پایان مراسم به برگزیدگان فرهنگی در مسابقات مختلف جوایزی اهدا شد و به همکارانیکه نام مهدی داشتند نیز هدایایی تقدیم گردید و به 12 نفر از همکاران منتخب در مسابقات منتظران ظهور نیز هدیه داده شد . این مراسم با ضیافت نهار به یمن میلاد مسعود امام زمان (عج) از همکاران برگزار شد.

[ شنبه ٢٥ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٤٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در آستانه میلاد خجسته امام زمان (عج) جلسه تودیع و معارفه ریاست دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد .

در این مراسم ضمن تقدیر از حاج آقا تقوی ریاست دانشکده علوم انسانی که در پستهای مختلف خدمات شایسته ای را ارائه نموده اند تقدیر بعمل آمد و آقای حمیدرضا ثمری خلج از اساتید واحد بعنوان ریاست دانشکده معرفی شدند که حیدری نوری ریاست واحد اینگونه تغییرات را امری طبیعی دانستند و اعلام داشتند آقای امین تقوی طی سالهای متمادی پرچم این مسئولیت را صادقانه به دوش کشیدند و با آمدن آقای ثمری انشاء ا... این پرچم در جایگاه واقعی قرار خواهد گرفت.

[ شنبه ٢٥ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:۳٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز مدارس دخترانه سما واحد ساوه در تاریخ 18/4/90 با حضور آقامیری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما ساوه ، اولیاء ، مدیران ، معلمان و دانش آموزان ممتاز در محل سالن اجتماعات آموزشکده برگزار شد .

در این مراسم ابتدا پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط یکی از دانش آموزان مدرسه راهنمایی دخترانه سما و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، آقامیری ضمن عرض خیرمقدم ، موفقیت دانش آموزان در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، هنری و پژوهشی را تبریک گفتند و این موفقیت را حاصل تلاش و جدیت دانش آموزان و معلمان دانستند و وجود امکانات ، معلمان و مدیران با سابقه را از امتیازات خاص مجموعه سما دانستند که باعث درخشش دانش آموزان در عرصه های مختلف گردیده است . وی همچنین به نقش اولیاء در موفقیت دانش آموزان اشاره و از تلاش و همت اولیاء در جهت ایجاد زمینه پیشرفت دانش آموزان تقدیر کردند . در ادامه مراسم دانش آموزان دبستان دخترانه سما به اجرای سرود پرداختند . سپس یکی از دانش آموزان مدرسه راهنمایی به قرائت مقاله پرداختند و در پایان از کلیه دانش آموزان ممتاز با اهداء لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد .

[ چهارشنبه ٢٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز مجتمع آموزشی پسرانه (ابتدایی و راهنمایی) سما واحد ساوه  در تاریخ 15/4/90 با حضور حیدری نوری ریاست واحد ساوه ، آقامیری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما ، اولیاء ، مدیران ، معلمان و دانش آموزان ممتاز سما در محل سالن اجتماعات آموزشکده برگزار شد .

در این مراسم ابتدا پس از تلاوت آیاتی از کلام اله مجید توسط یکی از دانش آموزان و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آقامیری ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) ، قمر بنی هاشم (ع) و امام سجاد (ع) موفقیت و کسب رتبه های برتر دانش آموزان را حاصل تلاش و جدیت دانش آموزان و اولیاء آنان و معلمان مدارس و تجهیزات خوب و مناسب مدارس سما دانستند و اعلام نمودند به دلیل وجود امکانات مناسب در سما واحد ساوه این مجتمع قابلیت رقابت با بسیاری از مدارس برتر را دارد وی در ادامه سخنان خود به برگزاری کلاسهای تابستانی در مدارس سما اشاره و خواستار توجه والدین به اوقات فراغت دانش آموزان شدند . در ادامه مراسم گروه سرود مدرسه راهنمایی پسرانه سما به اجرای برنامه پرداختند سپس استاد حیدری ریاست واحد ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری مراسم خواستار استمرار برگزاری اینگونه مراسم ها شدند. وی در ادامه آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی را جهت ارائه همه گونه امکانات به مدارس در جهت ارتقاءکیفی و توسعه مدارس اعلام نمودند . در پایان مراسم یکی از دانش آموزان دبستان پسرانه به قرائت مقاله پرداختند سپس طی دو مرحله از دانش آموزان برتر مدارس با اهداء لوح تقدیر و جوایز تجلیل شد .

[ چهارشنبه ٢٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

در آزمون ورودی مدرسه راهنمایی نمونه که در سال جاری برگزار گردید ، دانش آموزان پایه پنجم دبستان پسرانه سما ساوه با بالاترین رتبه و بیشترین قبولی (8 نفر اصلی و یک نفر ذخیره) در سطح شهرستان درخشیدند .

لازم به ذکر است 2 نفر از دانش آموزان نیز در مدرسه راهنمایی استعدادهای درخشان تهران (سمپاد) پذیرفته شدند و آقامیری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه از آنان تجلیل نمودند .

[ چهارشنبه ٢٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به اینکه برگزاری آزمون سراسری با رعایت تمامی دستورالعملها و بخشنامه ها در نهایت سلامت در واحد ساوه صورت می گیرد و از این رهگذر داوطلبان علاقه مند با توانمندی بالای علمی وارد دانشگاه می شوند ؛ مهندس فخاریان معاون آموزشی این واحد دانشگاهی با دعوت از اعضاء ستاد برگزاری آزمون ضمن تقدیر از تلاش آنان و بهره گیری از رهنمودهای ریاست دانشگاه تاکید داشتند ضمن تکریم و ادای احترام به داوطلبان و همراهان مقدمات اسکان ، پذیرایی داوطلبان و همراهان را فراهم نمودند و بیان داشتند شانیت دانشگاه حکم می کند که ظرفیت بالای اخلاقی کارکنان و نیز امکانات وسیع دانشگاه در اختیار میهمانان و داوطلبان قرار گرفت تا تصویری مناسب از این واحد داشته باشند .

لازم بذکر است آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 17 /4/90 در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) با حضور بیش از 2000 نفر داوطلب برگزار می گردد.

[ چهارشنبه ۱٥ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:۳۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک شعبان که مصادف است با میلاد بزرگ پرچمدار حریت و آزادی حضرت حسین بن علی (ع) و مظهر صفا و  وفا و جوانمردی حضرت ابوالفضل (ع) و زیباترین نور بیت امامت حضرت سید الساجدین امام سجاد(ع) ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در پاسداشت این ایام خجسته و نیز مصفا نمودن دل محبان امامت مراسم جشن و مولودی خوانی برگزار نمود و در نمازخانه ها و مسجد این واحد دانشگاهی با حضور همکاران و دانشجویان فضایل آن گلهای باغ خلقت بیان گردید و در مدح آنان ذاکرین به مدیحه سرایی پرداختند  ، مضافاً اینکه بهمین مناسبت با نصب پلاکاردهای مختلف و چراغانی نمودن محوطه دانشگاه این ایام خجسته گرامی داشته شد.

[ چهارشنبه ۱٥ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:۳۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به تنوع رشته های مختلف در واحد ساوه و فعالیت چشمگیر انجمن های علمی و بهره گیری از توانمندی دانشجویان ، دکتر ارادتمند معاون پژوهش و فناوری واحد بیان داشتند انجمن علمی حسابداری این واحد دانشگاهی از سوی کمیسیون مرکزی انجمنهای علمی ، ادبی ، هنری مورد تصویب قرار گرفت و دانشجویان در این رشته تحصیلی در مقاطع مختلف می توانند فعالیتهای خود را ساماندهی نموده و کارنامه ای درخشان از خود بر جا بگذارند .

لازم بذکر است رشته حسابداری از جمله رشته های فعال و پر طرفداری است که در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی وجود دارد که فارغ التحصیلان این رشته عموماً جذب ادارات ، شرکتهای دولتی و خصوصی و دیگر ارگانها گردیده اند.

[ چهارشنبه ۱٥ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

مهندس فخاریان معاونت آموزشی دانشگاه ضمن بیان بخشی از فعالیتهای حوزه آموزش در زمینه افزایش رشته های تحصیلی ، به روز رساندن امور آموزشی ، برگزاری امتحانات براساس برنامه زمانبندی ، اعلام بموقع نمرات دانشجویان و نیز ثبت نام اینترنتی اعلام داشتند واحد ساوه در ترم تابستان آمادگی کامل برای برگزاری ترم مذکور را دارد و هم اکنون برنامه زمانبندی شده ثبت نام دانشجویان در سایت دانشگاه به آدرس
www.iau-saveh.ac.ir اعلام گردیده و نیز پیش بینی لازم برای پذیرفت دانشجویان بصورت میهمان  در تاریخهای
21 و 22/4/90 را نموده است .

دانشجویان عزیز می توانند با توجه به دروس ارائه شده در رشته های مختلف اقدام به ثبت نام نموده و شروع کلاسهای ترم تابستان از تاریخ 25/4/90 خواهد بود.

[ سه‌شنبه ۱٤ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٧:٥٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه که به ریاست حیدری نوری تشکیل شد پس از تلاوت قرآن مجید ،‌ ریاست واحد با عرض تبریک حلول ماه شعبان و تهنیت اعیاد این ماه با عظمت بیان داشتند شورای فرهنگی می باید با ارائه راهکارهای مناسب موجب  تلطیف فضای دانشگاه و تعمیق ارزشهای دینی شود.

در این جلسه اعضاء شورای فرهنگی پیرامون اوقات فراغت و نیز بزرگداشت اعیاد ماه شعبان و استقبال از این روزهای با عظمت بحث و تبادل نظر نمودند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید و مقرر شد در شب میلاد یگانه منجی عالم بشریت جشن ویژه کارکنان برگزار گردد و ضمن ایجاد فضای شاد و به یاد ماندنی از تلاشگران عرصه دانش و همکاران تجلیل بعمل آید.

[ سه‌شنبه ۱٤ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٧:٥٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

حیات بشر ، حکایتگر ارتباط معنوی و شهودی وی با خالق یکتا  و معبود بی همتا است ؛ به گونه ای که به گفته «پلوتارک» مورخ مشهور" شاید بتوان آثاری از حیات و زندگی بشر بر روی کره خاکی یافت که از هر گونه تمدَن و نهادهای مدنی بی بهره بوده باشد ، ولی نمی توان اجتماع بشری و حیات آدمی بر روی کره زمین یافت که از پرسش ، عبادت و ارتباط فطری و شهودی و عرفانی و آیین مذهبی خالی باشد.

این اعتراف و این حقیقت گویای چند مطلب است ؛

یک : اینکه بشر نیاز به احساس وابستگی به منبع لایتناهی دارد و این احساس درونی او را وادار کرده است تا همیشه و همیشه نهادهای دینی و رفتارهای مذهبی و ارتباطات شهودی ، فطری و معنوی داشته باشد .

دوم : کارکرد این رابطه عرفانی و نیایش برای بشر است ، به گونه ای که راز درمانی امروزه یکی از قویترین و موثرترین راههای درمان ناهنجاری های روحی و عاطفی است . براساس همین کارکرد است که همیشه بشر در دستور کار خود نیایش ، عبادت و راز با خدا و معبود داشته است .

رفته رفته بشر در پیمودن راه نیایش و عبادت و با کمک وحی و تعالیم انبیاء بهترین و وثیقترین راه را در این زمینه یافته است. تا آنجا که تجلَی کامل آن در تعالیم نبیَ خاتم (ص) و سیره آن حضرت و ذریَه معصوم او می توان یافت.

خداوند تبارک و تعالی می فرماید :‌« الابذکر الله تطمئن القلوب » آگاه باشید که یاد و ذکر خدا و ارتباط با او آرام بخش دلها است .

 یا اینکه  می فرماید : «الا ان اولیاء الله لا خوف علیهم و لاهم یحزنون» آگاه و بهوش باشید که دوستان خدا حزن و اندوه و ترس ندارند»

اولیاء‌ و دوستان خدا ، کسانی هستند که ارتباط معنوی ،‌شهودی و دورنی با خدا داشته و دائماً به یاد خدا بوده و با او راز و نیاز و پرستش دارند .

 از آنجا که نیایش ،‌وصل کردن دل به حقیقت بی پایان است ، طبعاً انسان خود را بی نیاز از همه تعلَقات دیده و به آرامش
می رسد . بنابراین کارکرد مهم نیایش ، پالایش درون و تخلیه از ناپاکی و زشتی و تجلَی به حق و درستی است.

حال باید دید چگونه و چطور باید ارتباط معنوی با خدا داشت و نیایش و عبادت کرد.  مصداق تام و بارز این حققت چیست؟

«صلوه» در لغت عرب به معنای دعا است و دعا یعنی خواندن ، مرتبط شدن . در فرهنگ اسلامی بهترین دعا و خواندن و خواستن و ارتباط معنوی برقرار کردن را «صلوه» گویند و در ترجمه فارسی آن نماز آورده اند . بنابراین نماز باید نیایش واقعی با کارکرد حقیقی باشد . در غیر اینصورت ، رفتاری است بی روح . بر این اساس خداوند عزیز در قرآن کریم ، بالاترین کارکرد را برای نماز آورده است و چنین  فرموده است :

« ان الصلوه تنهی عن الفحشاء و المنکر» همانا نماز انسان را از ناپاکی و بدی باز می دارد.

 در این آیه شریفه خداوند با حرف تاکید مطلب را فرموده است.  پس تحقیقاً نمازی را که خداوند فرموده است ، عبادتی است که چنین کارکرد بی بدیلی دارد . لذا فرموده است در مواقعی که نمی توانید ارتباطی عمیق الهی و معنوی برقرار کنید. در حالت مستی و بی خبری از عالم روحانی ، نزدیک نماز نشوید . در فرهنگ قرآنی نمازی که با حقیقت باشد توصیه شده و انسان را به آن فرا می خواند  ،‌ نه نمازی که بی روح  و بی حقیقت است که گاهی نه اینکه بازدارنده از ناپاکی نیست ؛ بلکه خود منکر است ؛چه آنکه خداوند فرمود : «ویل للمصلین الذین هم فی صلوتهم ساهون » وای بر اشخاصی که نماز شان و عبادتشان فقط ظاهر است و باطن و حقیقتی و کارکردی ندارد . پس چه راهی برای پالایش درون بهتر از نیایش با معنویت بوده و چه نیایشی بالاتر از ارتباط مستقیم با خالق یکتا است  که همان نماز باشد .

طبیعی است که افرادی اگر حقیقت نماز را نچشند و کارکرد آن را نیابند ، جذب نماز نشده و به آن روی نمی آورند ؛ پس باید نیایش ، پالایش آور بوده و نماز باز دارنده از ناپاکی و بدی باشد.

والسلام علی عبادالله الصالحین 

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه – دکتر محمود قیوم زاده

[ یکشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه : پویایی و بالندگی دانشگاهها مرهون فعالیتهای پژوهشی است و از این رهگذر عملکرد دانشگاهها مورد قضاوت و ارزیابی قرار می گیرد . بنا به گفته دکتر ارادتمند معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه این واحد دانشگاهی برای چندمین سال متوالی توانست فعالیتهای پژوهشی را ساماندهی نموده و موفق به جذب صددرصدی بودجه پژوهشی شود ؛ برگزاری همایشهای علمی ، سمینارهای تخصصی ، حمایت از طرحهای پژوهشی و مطالعاتی و ... از مقوله هایی است که حمایت همه جانبه این حوزه دانشگاهی را در بر دارد.

[ یکشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همزمان با دیگر واحدهای دانشگاهی آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی در چهار نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 17 /4/90در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) برگزار خواهد شد.

داوطلبان می توانند از روز یکشنبه 12/4/90 با مراجعه به سایت www.azmoon.org کارت ورود به جلسه خود را دریافت نموده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت به ستاد رفع نقص مستقر در دانشکده علوم انسانی واقع در شهرک دانشگاهی مراجعه و اقدام به رفع نقص نمایند.

 لازم به ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با بهره مندی از فضای مناسب و امکانات کافی شرایط بسیار مطلوبی را جهت  برگزاری آزمون فراهم نموده است.

[ یکشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش پیمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه این واحد دانشگاهی با بهره مندی از امکانات مناسب از جمله سالنهای استاندارد ، سرمایش مناسب و صوت و نور و ... آزمون سراسری دانشگاههای دولتی را طی سه روز و در پنج نوبت با فعالیت 12 حوزه فرعی برگزار نمود و براساس نظرسنجیهای بعمل آمده داوطلبان و اولیاء آنان نهایت رضایت را از برگزاری آزمون داشتند و مدیریت آموزش و پرورش و نماینده تام الاختیار شهرستان ساوه ضمن تقدیر از واحد ساوه بیان داشتند برای اولین بار شاهد چنین آزمون با کیفیت بوده ایم . لازم بذکر است حیدری نوری ریاست واحد ساوه دانشگاه را پایگاهی علمی ، فرهنگی و تربیتی برای کلیه فعالیتهای شهرستان می داند.

[ یکشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com