روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

پذیرفته شدگان عزیز : با عرض تبریک بمناسبت موفقیت شما در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی مقطع (کارشناسی ارشد) باطلاع می رساند لازم است مدارک ذیل را  جهت ثبت نام تهیه و به دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه واقع در کیلومتر 4 جاده نورعلیبیک – شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص)  مراجعه نمائید.

1-    پوشه روغنی یک عدد

2-    اصل شناسنامه عکس دار و چهار برگ فتوکپی از صفحه اول و در صورت دارابودن توضیحات از کلیه صفحات (اصل شناسنامه برای تطبیق می باشد)

3-    شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ ( از یک نگاتیو) که اخیراً تهیه شده است ( برای برادران مشمول 12 قطعه)

4-    اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ( لیسانس ) و یا کارشناسی ناپیوسته و یا اصل گواهی اتمام دوره کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته در رشته مربوطه صادره از دانشگاه آزاد اسلامی و یا سایر دانشگاههای دولتی معتبر در داخل و یا خارج از کشور که مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باشد.

5-    ارائه ریز نمرات دوره کارشناسی با ذکر معدل

6-    مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید.

7-    اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی ( ارائه اصل کارت جهت برابر با اصل بودن تصویر کارت می باشد)

8-    ارائه اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت شهریه به امور مالی دانشجویی همراه با نوشتن دقیق کد شناسه و شماره دانشجویی به شماره حساب سیبای بانک ملی 0103508507003 قابل واریز در کلیه شعب سراسر کشور

میزان شهریه پذیرفته شدگان سال 1390 در رشته های مختلف مقطع کارشناسی ارشد مبلغ 000/000/18 ریال بصورت علی الحساب می باشد

-         مبلغ 000/10 ریال از شهریه فوق مربوط به حق بیمه دانشجویی و 000/600 ریال مربوط به هزینه خدمات آموزشی پذیرفته شدگان می باشد

-         اتمام دروس دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی پذیرفته شدگان باید قبل از نیمسال اول 91-90 باشد در غیر اینصورت ثبت نام آنها کان لم یکن تلقی خواهد شد.

-         در نیمسال هایی که دانشجو منحصراً دروس جبرانی انتخاب می نماید بایستی شهریه ثابت دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته متغیر دوره کارشناسی را برابر تعرفه سال ورود پرداخت نماید.


راهنمای مراحل ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 90 واحد ساوه

باجه 1: کنترل پذیرش دانشجو (احراز هویت) براساس لیست ارسالی از سازمان مرکزی و دریافت فرمهای مربوطه

باجه 2 : بررسی مدارک تحصیلی مقطع پایه

باجه 3 : بررسی وضعیت نظام وظیفه

باجه 4 : تعیین میزان شهریه

باجه 5 : مراجعه به باجه بانک جهت پرداخت شهریه

باجه 6 : کنترل فیش های واریزی

باجه 7 : ثبت نام اطلاعات توسط مرکز اطلاعات و آمار و احراز هویت سازمان مرکزی

باجه 8 : تحویل مدارک به بایگانی آموزش و احراز هویت نهایی ( معرفی به سیستم آموزش) و دریافت رسید تحویل مدارک

دانشجویان از تاریخ 3/7/90 می توانند ضمن مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس : www.iau-saveh.ac.ir نسبت به برنامه انتخاب واحد خود مطلع شوند و می باید نام کاربری : شماره دانشجویی  و رمز عبور : شماره شناسنامه  را وارد نموده و پرینت برنامه درسی خود را دریافت نمایند.

دیگر اطلاعات مورد نیاز :

خوابگاهها : جهت ثبت نام خوابگاهها و کسب اطلاعات بیشتر به امور دانشجویی خواهران و برادران واقع در مجتمع ورزشی دانشجو سوله شماره 1 مراجعه نمایند.

نقل و انتقالات : جهت پاسخگویی به سئوالات مربوط به نقل و انتقال دانشجویی به دفتر نقل و انتقالات واقع در مجتمع ورزشی دانشجو سوله شماره 1 مراجعه نمایید

تربیت بدنی: کلیه دانشجویان جدید الورود که دارای مقام های ورزشی در سطوح مختلف و کارتهای مربیگری می باشند  جهت انجام امور مربوط به مسئول تربیت بدنی دانشگاه مراجعه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 6-4233342  –4233332 – 4233028 با کد 0255 تماس حاصل فرمائید

[ پنجشنبه ۱٧ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ۱:٤٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 

با حضور دکتر حقایق رییس و مهندس صورتی دبیر شورای عمرانی منطقه 5، حیدری نوری رییس دانشگاه آزاد اسلامی ساوه و معاونین عمرانی واحدهای منطقه 5 در واحد ساوه برگزارگردید.

بنابر همین گزارش، در این نشست ابتداء حیدری نوری رییس دانشگاه آزاداسلامی واحد ساوه ضمن خیر مقدم به میهمانان و شرکت کنندگان درجلسه از واحدهای منطقه 5 دانشگاه آزاداسلامی پیرامون اهمیت فعالیتهای عمرانی گفت: دراجرای پروژه های عمرانی، مطالعات اولیه و دقت و نظارت در انجام اجرای پروژه ها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد که پس ازاجراء بعنوان یک اثر ماندگار درسطح واحد خواهد بود و با توجه به اینکه بخش قابل ملاحظه ای از سرمایه واحدها به توسعه عمرانی تعلق می گیرد، لزوم نظارت و کنترل بیشتر در آن محسوس و قابل اهمیت است همچنین اثرات آن درسطح منطقه و کشور قابل ملاحظه است و تعامل ریاست واحد ها با حوزه معاون عمران در روند پیشرفت و اجرای طرحهای عمرانی نقش بسزایی دارد و مدیریت پروژه ها نقش اساسی دراداره واحدها دارد و همچنین با استفاده از مصالح مرغوب که مورد تأکید ریاست عالیه دانشگاه است، عمر مفید ابنیه را می توان افزایش داد.

وی گفت: در زمان افتتاح طرحهای عمرانی واحدها لازم است که معاون عمرانی واحدها نیز دعوت و از پروژه های اجراء شده بازدید بعمل آورده و در پروژه های آتی واحد خود بتواند بصورت الگو از طرحهای اجراء شده بهره ببرند.

در ادامه مهندس فتاحی معاون عمرانی واحد ساوه به تشریح عملکرد حوزه عمرانی واحد ساوه از جمله پیگیری واگذاری یکصد هکتار به واحد علوم و تحقیقات ساوه –طراحی سایت علوم و تحقیقات –اجرای ساختمان سلف سرویس و دیگر ابنیه های دردست اقدام با پیشرفت هفتاد درصدی و اهمیت دادن و تنظیم قراردادها به موقع و ... پرداخت.

دکتر حقایق رییس شورای عمرانی منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی در جمع معاونین عمرانی واحدهای منطقه 5 گفت: منطقه 5 دانشگاه آزاداسلامی از فعالترین واحدها در سطح کشور در زمینه توسعه عمرانی است که با احداث پروژه ها و ابنیه های باحجم کاری قابل ملاحظه و در بین سایرمناطق سهم چشمگیری را به خود اختصاص داده است و در ادامه متذکر شد که ساخت ابنیه در سطح واحدها و منطقه مطلوب، ولی ساخت فضا برای پارکینگ و محوطه مظلوم واقع شده که بایستی به آن توجه بیشتری شود و نظارت درست برعملکرد پیمانکاران بویژه تاسیسات ضروری و مهم است و بازسازی ساختمانهای قدیمی در اولویت کار معاونین عمران باشد و همچنین ارایه گزارش مرحله به مرحله توسط مشاورین عمرانی واحد به رییس واحدها مورد تاکید می باشد و ارایه نقطه نظرات و پیشنهادات در عملکرد و کارها  مفید و مثمرثمر می باشد.

 

[ دوشنبه ۱٤ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ۸:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در هجدهمین جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه حیدری نوری  ریاست واحد با آرزوی توفیق و قبولی عبادات برای فرهیختگان دانشگاهی در لیالی قدر بیان داشتند در آستانه روز قدس هستیم این روز تجدید میثاق با ارمانهای حضرت امام (ره) و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و باید دانشگاهیان یکپارچه در این مراسم شرکت نمایند .

براساس برنامه ریزی انجام شده توسط ستاد برگزاری راهپیمایی روز قدس شهرستان ساوه و نیز هماهنگی شورای اداری این واحد دانشگاهی طی دعوت عمومی از کارکنان ، اساتید و دانشجویان در روز جمعه 4/6/90 کلیه دانشگاهیان در سایت مرکزی تجمع نموده و راس ساعت 11 در محل تجمع راهپیمایان سراسری در میدان فلسطین حضور یافتند و پس از انجام راهپیمایی در محل مصلای امام علی (ع) شهرستان حضور یافته و در نماز سیاسی عبادی جمعه شرکت نمودند .

راهپیمایی امسال در این شهرستان از شکوه و عظمت خاصی برخوردار بود.

[ دوشنبه ٧ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ٥:٤٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com