روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مراسم تجلیل از 125 نفر از فرزندان ممتاز کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی با شکوه خاصی برگزار گردید .

در این مراسم که پدران و مادران دانش آموزان حضور داشتند حیدری نوری ضمن خوش آمدگویی به همکاران دانشگاهی و خانواده های محترم آنان طی سخنانی به نقش بی بدیل اولیاء در تربیت فرزندان پرداختند و یادآور شدند این فرزندان زیباترین گلهای باغ خلقتند و شما پدران و مادران باغبانان این گلها هستند وبا دانش  و آگاهی و بهره گیری از راهکارهای تربیتی می توان این گلها را پرورش داده تا از عطر دل انگیز آنان جامعه اسلامیمان معطر گردد.

وی با بیان برخی نکات تربیتی تاکید نمودند که رعایت تفاوتها در دانش اموزان و عدم تحمیل مسائل فوق توانایی آنها می تواند راهگشای آینده و شکوفایی استعدادهای بالقوه آنان باشد.

در این مراسم با استفاده از گروههای هنری برنامه های شادی به اجرا درآمد و طی سه مرحله مسابقه به بیش از 15 از آنان جوایز اهداء گردید . در این مراسم لوح تقدیر ارسالی از سازمان ، همچنین هدایا تهیه شده بهمراه ویژه نامه فرهیختگان که تصاویر دانش آموزان ممتاز واحد در آن درج گردیده بود ، با تشویق اولیاء به آنان تقدیم گردید ودر پایان با ضیافت شام از کلیه حاضرین پذیرایی بعمل آمد.

[ سه‌شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ، فخاریان معاون آموزشی این واحد دانشگاهی اعلام نمود براساس پی گیریهای صورت گرفته و نیز وجود هیأت علمی و دیگر قابلیتهای این واحد دانشگاهی ، وزارت علوم با تاسیس رشته کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی موافقت نمود و بر این اساس در حال حاضر تعداد رشته های فعال موجود در این واحد دانشگاهی در مقاطع تحصیلی مختلف به 83 رشته تحصیلی افزایش یافته است.

فخاریان اعلام نمود در نظر است رشته های تحصیلی در این واحد تا سقف 90 رشته افزایش یابد.

[ سه‌شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به ارتباط و تعامل همه جانبه با ادارات و نهادهای شهرستان طی هماهنگی بعمل آمده با این نهاد محترم فعالیتهایی را بشرح ذیل به انجام رسانید:

-         برگزاری نمایشگاه توسط نیروی انتظامی با عنوان آسیبهای اجتماعی در دانشکده کشاورزی

-         برگزاری میزگرد با حضور فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و جمعی از همراهان هیأت همراه با هیأت رئیس و اساتید دانشگاه

-         برگزاری جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ در نمازخانه دانشکده فنی و مهندسی

-         نصب پلاکارد و پوستر با عنوان ( سهم هر یک از ما در ایجاد امنیت)

در همین راستا فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان از همکاری و صمیمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تقدیر نموده و با تقدیم لوح تقدیر از مدیر روابط عمومی ، ریاست دفتر فرهنگ اسلامی ، مسئول دفتر خبرگزاری و مسئول دفتر ریاست واحد ساوه قدردانی نمودند.

[ سه‌شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به پیشنهاد ریاست واحد ساوه طی حکمی از طرف ریاست محترم منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی  آقای دکتر انوش اقدامی به سمت معاونت پژوهشی این واحد دانشگاهی انتخاب گردیدند . امیدواریم با بهره گیری از امکانات و توانمندی دانشجویان شاهد پویایی و رشد و توسعه دانشگاه در حوزه پژوهشی فراهم گردد.

 لازم به ذکر است دکتر اقدامی قبلاً در سمت مدیر پژوهشی دانشگاه مشغول انجام وظیفه بودند که سوابق شایسته ای در این زمینه دارند .

[ چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه که در سالن تربیت بدنی دانشگاه با حضور بیش از 2000 نفر از دانشجویان جدید الورود باتفاق اولیاء آنان تشکیل شد پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ، پیام ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی قرائت گردید سپس ریاست و معاونین و روسای دانشکده ها با معرفی مجری برنامه و تشویق دانشجویان در جایگاه قرار گرفتند .

ابتدا حیدری نوری ریاست واحد طی سخنانی ضمن  بیان ارزش علم و دانش حضور دانشجویان جدید الورود را تبریک گفته و اظهار امیدواری نمودند که با همکاری و تعامل هر چه بیشتر بتوانیم اهداف این نهاد مقدس را که برآمده از انقلاب اسلامی است را تحقق بخشیم.

وی بیان داشتند  دانشگاه آزاد اسلامی مولود فرهنگی انقلاب و افتخاری است برای نظام مقدس اسلامی که با عنایت حضرت امام(ره) و حمایت مقام معظم رهبری(مد ظله) تاسیس شد و در سطح جهان به رسالت واقعی خویش عمل نموده و حتی فرا تر از مرزهای ایران اسلامی بستر مناسب برای دوستداران دانش و علم ایجاد نموده است . در ادامه از دانشجویان خواستند در دانشگاه ضمن کسب علم و دانش به فضیلتهای اخلاقی و شئونات دانشگاهی توجه بیشتر نموده و تلاش نمایند فضای معنوی دانشگاه را تقویت نمایند .

در این جلسه معاونین دانشگاه ضمن تبیین وظایف خود اعلام داشتند تمامی تلاش خود را برای تسریع امور دانشجویان بکار خواهند گرفت.

در بخش دوم برنامه پس از پذیرایی سئوالات زیادی پیرامون مسائل آموزشی ، رفاهی ، پژوهشی و فعالیتهای فوق برنامه مطرح گردید که پاسخ لازم از طرف مسئولین داده شد و ریاست واحد تاکید نمودند حوزه ها با آمادگی لازم و کامل پاسخگوی دانشجویان باشند.

در ادامه بسیج دانشجویی دانشگاه ضمن قرائت پیام حوزه بسیج از دانشجویان دعوت نمودند که با ارتباط بیشتر و همکاری و تعامل سعی در تلطیف فضای فرهنگی و معنوی دانشگاه داشته باشند.

در این جلسه بسته های فرهنگی شامل راهنمای تحصیلی ، برگه های نوشتاری و دیگر وسایل مورد نیاز بین دانشجویان توزیع گردید.

[ چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه طی حکمی از طرف ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آقای دکتر غلامعلی مرادلی به سمت ریاست دانشکده کشاورزی انتصاب گردید .

در این حکم ریاست واحد ضمن بیان اهمیت رشته های کشاورزی یادآور شدند باید زمینه های رشد و توسعه  و حضور هرچه بیشتر دانشجویان در رشته ها و گرایش های مختلف کشاورزی فراهم گردد و دانشگاه هم حمایت های لازم در این زمینه خواهد نمود.

[ چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٢٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود آموزشکده سما واحد ساوه با حضور حیدری نوری ریاست واحد ، مهندس آقامیری رئیس آموزشکده سما در محل سالن اجتماعات این آموزشکده برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، حیدری نوری ضمن عرض خیرمقدم و تبریک به دانشجویان به تبیین خدمات دانشگاه آزاد اسلامی پرداختند و اعلام نمودند امکانات دانشگاه در صورت نیاز در اختیار آموزشکده قرار می گیرد . وی در ادامه به موفقیت دانشجویان در تیمهای دانشگاه اشاره و بیان داشتند : دانشجویان در دوره کاردانی نیز می توانند با تلاش و جدیت برای میهن عزیزمان افتخار آفرین باشند.

در ادامه مهندس آقامیری نیز ضمن خیرمقدم ، شروع سال تحصیلی جدید را تبریک گفته و به بیان برخی از فعالیتهای سما در طول بیست سال اخیر اشاره و افزودند : آموزشکده سما واحد ساوه در هجدهمین سال فعالیت خود در سطح کشور به عنوان واحد بزرگ دارای بیش از 11 هزار مترمربع ساختمان و مجهز به کلیه آزمایشگاهها و کارگاهها در آموزش نیروی انسانی متخصص و ماهر فعال است.

وی در ادامه به برگزاری جشنواره علمی ، فرهنگی در سما اشاره نموده و افزود : زمینه رشد و پیشرفت کلیه دانشجویان در سما واحد ساوه مهیا می باشد که در صورت تلاش و جدیت ، دانشجویان می توانند به موفقیتهای بزرگی دست یابند .

در ادامه جلسه مهندس ابراهیمی معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده به بیان مسائل آموزشی و پژوهشی از قبیل انتخاب واحد ، شروع کلاسها ، امتحانات و ... پرداختند و سپس جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و به کلیه سئوالات دانشجویان پاسخ لازم ارائه گردید.

لازم بذکر است در ابتدای مراسم بسته های فرهنگی حاوی خودکار ، بروشور و ویژه نامه بیستمین سال فعالیت سازمان سما به دانشجویان اهداء گردید.

[ چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:۱٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت هفته نیروی انتظامی ، طی هماهنگی به عمل آمده نمایشگاهی از فعالیت های مختلف نیروی انتظامی شهرستان را در ساختمان دانشکده کشاورزی این دانشگاه برگزار نمودند.  هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا نمودن قشر جوان با انواع آسیب های اجتماعی و راههای مقابله با آن بیان گردید. لازم به ذکر است تعامل و همکاری بسیار شایسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با نهادها و ادارات شهرستان ساوه موجب شده است دانشگاه بعنوان پایگاهی برای فعالیت های فرهنگی اجتماعی و….باشد.

[ چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:۱٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در همایش هم اندیشی به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی که حضور هیأت رئیسه دانشگاه و جمعی از اساتید و فرماندهی نیروی انتظامی و همراهان، در این واحد دانشگاهی برگزار گردید ، پیرامون مسائل مختلف از جمله آسیبهای اجتماعی و راههای مقابله با آن بحث و تبادل نظر گردید .

در این همایش حیدری نوری ریاست واحد ، طی سخنانی با مدد از روایات بیان داشتند دو نعمت الهی اهمیتش پوشیده و مجهول است ، یکی امنیت و دیگری سلامت که در این رابطه ابعاد امنیت و عوامل تامین کننده آن از اهمیت ویژه ای برخوردارند و برادران نیروی انتظامی اعم از فرماندهان و پرسنل نقش بسزایی در این مقوله دارند و در سایه امنیت و آسایش ، نوآوری و خلاقیت و بروز توانمندیهای افراد جامعه صورت می گیرد . وی در بخشی از سخنان خود به همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی اشاره نمود  و مراتب سپاس و تقدیر دانشگاه را از آنان اعلام نمود .

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ساوه طی سخنانی بیان داشت امنیت از ضروری ترین نیازهای جامعه می باشد و هرگونه نا امنی و وجود آسیب های اجتماعی برای نیروی انتظامی ناخوشایند است و نیروی انتظامی در این هفته با برگزاری میزگردها با اساتید و دانشجویان دانشگاههای مختلف شهرستان و نیز برگزاری نمایشگاههای مختلف اقدام به اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی مردم نموده است .

در این همایش اساتید حاضر در جلسه ضمن بیان نظرات و ارائه پیشنهادات درخواست استمرار این جلسات را نمودند و لازم دانستند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در سطح وسیع تر برای پدران و مادران دانشجویان نیز صورت گیرد .

این جلسه بمدت 2 ساعت به طول انجامید مطالب بسیار ارزشمندی مطرح گردید .ونتایج خوبی حاصل گردید.

[ چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:۱٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، حیدری نوری باتفاق ریاست دفتر فرهنگ اسلامی و جمعی از اساتید گروه معارف اسلامی بهمراه مسئولین بنیاد شهید با خانواده های معظم شهدا و جانبازان دیدار نمودند ، در این دیدار با ادای احترام به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر از مجاهدت آنان تجلیل شدو یادآور شدند عزت و عظمت ایران اسلامی مرهون ایثار و فداکاری شهدا و  جانبازان و خانواده های معظم آنان می باشد.

در این دیدار خانواده های شهدا و ایثارگران از حرکت خوب دانشگاهیان و ریاست واحد ساوه تقدیر نمودند.

[ شنبه ٩ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۳:۱٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه حیدری نوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در جلسه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی که در هفته دفاع مقدس تشکیل شد با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا ، ضمن بیان عظمت دلاور مردان میهن اسلامیمان که برای حفظ دین و دفاع از حریم قرآن با همه وجود و اخلاص فداکاری و ایثار نمودند و بیان داشتند همه ما باید فرهنگ و سیره شهدا را نصب العین خویش قرار دهیم و به دنبال تحقق آرمان آن بزرگواران باشیم.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل فرهنگی و جاری دانشگاه تصمیماتی بشرح ذیل اتخاذ شد :

-         تهیه و تدوین برنامه زمانبندی جلسات شورای فرهنگی

-         برنامه ریزی برای شرکت هر چه بیشتر دانشجویان و کارکنان برای اقامه نماز جماعت

-         برگزاری همایش با اساتید محترم دانشگاه به تفکیک دانشکده ها

-         برگزاری جلسات پرسش و پاسخ

-         شناسایی دانشجویان علاقه مند به فعالیتهای فرهنگی و بهره گیری از توانمندی آنان در فعالیتهای فوق برنامه و فرهنگی دانشگاه

-         برگزاری میزگردهای دانشجو توسط بسیج دانشجویی دانشگاه

[ شنبه ٩ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۳:۱۸ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت میلاد کریمه اهلبیت (ع) و روز دختر و آغاز دهه کرامت به همت دفتر فرهنگ اسلامی مراسم جشنی در خوابگاه خواهران برگزار شد . در این مراسم پس از اقامه نماز ، امام جماعت دانشگاه ضمن  بیان فضایل اهلبیت (ع) شمه ای از شخصیت والای حضرت معصومه (س) را بیان نمودند و نامگذاری این روز بنام روز دختران را نشانگر اهمیت والای دختران مسلمان در جامعه اسلامی دانستند .

[ شنبه ٩ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۳:۱٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

هرکه تا سر منزل توفیق و عرفان راه یافت            از فروغ دانش استاد دانشگاه یافت

دانشجویان عزیز و فرهیخته

سلام به محضر گرامیتان

 آغاز سال تحصیلی 91-90 و طلیعه بهار دیگری در بوستان دانش و اندیشه و عرصه مقدس دانشگاه را به حضورتان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

با تبریک موفقیت شما فرهیختگان عرصه علم و تحقیق در دانشگاه آزاد اسلامی و عرض خیر مقدم بمناسبت ورود به بهترین دوران زندگیتان ، مستحضر میدارد:

دانشگاه آزاد اسلامی که با مساعدت مادی و معنوی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با حمایت مقام معظم رهبری (مدظلّه) پس از گذشت 30 سال به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان تبدیل شده است ، بستری مناسب جهت تولید علم ، نوآوری ، خلاقیت و شکوفایی استعدادهای جوانان برومند ایران اسلامی گردیده و سهم بسزایی در توسعه آموزش عالی کشور داشته است.

پرورش حدود پنج میلیون دانشجو و دانش آموخته و تأسیس 450 واحد دانشگاهی در سراسر کشور و ایفای نقش کلیدی در عمران ، پژوهش ، آموزش ،‌اشتغال در جامعه از افتخارات غرور آمیز دانشگاه آزاد اسلامی است که با سرمایه مردمی ایجاد گردیده و جهت رقابت با دانشگاههای بزرگ جهان و دستیابی به قلّه های رفیع دانش و فناوری به راه پرشتاب خود ادامه می دهد.

امیدواریم که در سایه لطف خدای متعال در سال جهاد اقتصادی ، دوران حضورتان در این دانشگاه قرین توفیق و بهروزی بوده و تلاش اساتید محترم و همکاران عزیز این واحد دانشگاهی ، زمینه ساز حضورتان در دوران تحصیلات تکمیلی و تربیت دانش آموختگان متخصص و متعهد باشد و موجبات سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آورد.

 

رضا حیدری نوری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

[ سه‌شنبه ٥ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٥٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آقای مهدی سلطانی از اساتید  این واحد دانشگاهی در مسابقات جهاتی کاراته که در کشور ژاپن برگزار گردید موفق به کسب مدال طلا در بین 32 کشور جهان شد .

وی از ورزشکاران به نام جمهوری اسلامی است که در مسابقات مختلف افتخارات فراوانی را در رشته کاراته کسب نموده است.

[ سه‌شنبه ٥ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٤٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آقای مهدی سلطانی از اساتید این واحد دانشگاهی در مسابقات کاراته آسیا که در کشور چین برگزار گردید در بین 29 کشور آسیایی موفق به کسب مدال طلا گردید . این نام آور کشور جمهوری اسلامی از اعضاء تیم ملی کشورمان می باشد که در مسابقات مختلف موجب افتخار جامعه ورزشی گردیده است در حال حاضر نامبرده کاپیتان تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی در سوپر لیگ کاراته کشور می باشد.

[ سه‌شنبه ٥ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٤۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com