روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در بیست و هشتمین جلسه شورای اداری واحد ساوه ، حیدری نوری ریاست واحد طی سخنانی با ادای احترام به ساحت مقدس شهدای کربلا در رأس حضرت اباعبدا... الحسین (ع) بیان داشتند حماسه حسینی پیامهای فراوانی برای همه نسلها دارد و بزرگترین پیام آن بزرگوار ظلم ستیزی و ایستادگی در مقابل ظالمان و احیای ارزشهای دینی و قرآنی و امر به معروف می باشد و همه ما با تمسک به آن بزرگوار می باید به رسالت خود عمل نمائیم.

در این جلسه پیرامون مسائل مختلف دانشگاه از جمله برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته ، برگزاری کلاسهای جبرانی ، تمهید مقدمات امتحانات پایان ترم و دیگر مسائل جاری تصمیمات لازم  اتخاذ گردید.

[ دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه هفدهمین دوره مسابقات قران وعترت ( بخش کتبی) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد.

این دوره از مسابقات که با انجام تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب و ایجاد انگیزه برای حضور هر چه بیشتر دانشجویان همراه بود که با ثبت نام 2200 نفر از آنان آغاز گردید که این استقبال بسیار مطلوب موجب گردید سالن تربیت بدنی دانشگاه بنحو استاندارد چیدمان شده و عوامل اجرایی با رعایت دستورالعملهای ازمون این مسابقات را برگزار نمایند.

لازم بذکر است برگزاری مسابقات آموزشی قران و عترت زمینه ساز مأنوس شدن فرهیختگان دانشگاهی با مفاهیم قرآن و سیره ائمه معصومین (ع) می باشد که این حرکت بسیار عالی معنوی از طرف دانشگاه آزاد اسلامی بوده است که امید است در آینده نزدیک فرهنگ قرآن بیش از پیش در بین جوانان تحصیلکرده جاری گردد. انشاء ا...

[ دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به همت باشگاه پژوهشگران واحد ساوه چهارمین سمینار با عنوان پیشگیری از بیماری ایدز در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی برگزار شد در این سمینار آقای دکتر صفدری طی سخنانی ضمن آشنا نمودن دانشجویان با این بیماری راههای انتقال ، علائم بیماری و چگونگی پیشگیری از آن را بیان نمودند و به برخی از سوالات نیز پاسخ لازم را ارائه کردند .

لازم به ذکر است با توجه به تعامل و همکاری همه جانبه این واحد دانشگاهی با اداره بهداشت شهرستان در هر ترم تیمهای تخصصی در سر کلاسها در یک نوبت حضور یافته و اطلاعات و آگاهی های لازم را به دانشجویان ارائه می نمایند که از این طریق رفتارهای پرخطر که بعضاً قشر جوان را تهدید می نماید شناسایی و کنترل می شود .

[ دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نوزدهمین دوره مسابقات تکواندو دانشجویان پسر منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت 12 تیم از تاریخ 29/8/90 لغایت 1/9/90 در واحد همدان برگزار گردید ، در پایان نتایج به شرح ذیل اعلام گردید:

آقایان حسین تنها و یوسف باقری از واحد ساوه مدال نقره و آقای رضا پناهی از واحد ساوه مدال برنز را کسب نمودند.

[ دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه شانزدهمین دوره مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت ده تیم از تاریخ 9/9/90 لغایت 11/9/90 در واحد بروجرد برگزار گردید در پایان نتایج به شرح ذیل اعلام گردید.

واحد همدان      مقام اول تیمی

واحد ساوه        مقام دوم تیمی

واحد تفرش و بروجرد مشترکا سوم

خانمها زهره کاظمی و افسانه علیمحمدی از واحد ساوه در قسمت دوبل موفق به کسب نایب قهرمانی گردیدند .

[ دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نهمین دوره مسابقات کاراته دانشجویان پسر منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت 13 تیم از تاریخ 4/9/90 لغایت 5/9/90 در وا حد اراک برگزار گردید ، در پایان نتایج به شرح ذیل اعلام گردید .

مقام اول تیمی                واحد اراک

مقام دوم تیمی                واحد ساوه

مقام سوم تیمی               واحد همدان

لازم بذکر است آقای سیامک خرسندی در کاتا انفرادی و آقای محمد رضا بخش محمد لو در کمیته انفرادی از واحد ساوه مدال طلا و آقای سجاد الله یارزاده در کمیته انفرادی از واحد ساوه مدال نقره و آقای روح الله یعقوبی در کمیته انفرادی از واحد ساوه مدال برنز را کسب نمودند.

[ دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مسابقات تکواندوی دانشجویان پسر منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی که از تاریخ 29/8/90 لغایت 1/9/90 با حضور 12 تیم در واحد همدان برگزار گردید تیم واحد ساوه موفق به کسب سه مقام انفرادی بشرح ذیل گردید:

1-    آقای حسن تنها مقام نایب قهرمانی

2-    آقای یوسف باقری مقام نایب قهرمانی

3-    آقای رضا پناهی مقام سوم

[ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٤٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مسابقات تکواندوی دانشجویان پسر منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی که از تاریخ 29/8/90 لغایت 1/9/90 با حضور 12 تیم در واحد همدان برگزار گردید تیم واحد ساوه موفق به کسب سه مقام انفرادی بشرح ذیل گردید:

1-    آقای حسن تنها مقام نایب قهرمانی

2-    آقای یوسف باقری مقام نایب قهرمانی

3-    آقای رضا پناهی مقام سوم

[ چهارشنبه ٢ آذر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٠٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و به نقل از مهندس فخاریان معاون آموزشی واحد ساوه دومین جلسه هم اندیشی مدیران گروه رشته های فنی و مهندسی واحد ساوه در روز دوشنبه 30/8/90 با حضور حیدری نوری و جمعی از معاونین و روسای دانشکده ها تشکیل شد .

در این جلسه پیرامون برگزاری مطلوب امتحانات در چهارچوب قانون و رعایت استاندارد ها ، حضور اساتید در جلسات ، اطلاع رسانی دقیق در صورت هرگونه تغییر در امتحانات ، اختصاص دقایقی از وقت کلاس به مسائل فرهنگی و دینی ، پیش بینی اساتید مورد نیاز برای ترم آتی ، اعلام بموقع نمرات و حضور فعال اساتید و دانشجویان در برنامه های فرهنگی و... بحث و تبادل نظر بعمل آمد و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

[ چهارشنبه ٢ آذر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٠۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه براساس مصوبه شورای اداری دانشگاه و با دعوت ثمری خلج ریاست دانشکده علوم انسانی اولین همایش مدیران گروه علوم انسانی در سالن جلسات تشکیل شد . در این جلسه حیدری نوری ریاست واحد ضمن تقدیر از تلاش اساتید محترم واحد بویژه مدیران گروه ها در رشته های مختلف تحصیلی ، اعلام داشتند این جلسات همه ساله جهت بحث و تبادل نظر و اخذ تصمیمات مقتضی پیرامون مسائل آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و جاری دانشگاه تشکیل می شود و اساتید محترم با بیان نظرات و ارائه راهکارهای مختلف مساعدت بسیار خوبی را با هیأت رئیسه داشته اند . اهم مسائلی که در این همایش بیان شد:

1-    بیان تقویم اجرایی ترم بهمن ماه

2-    برگزاری امتحانات پایان ترم – حضور اساتید – طرح سئوالهای استاندارد

3-    برگزاری جلسات توجیهی ویژه اساتید حق التدریس و جدید

4-    رعایت سرفصل دروس

5-    نپرداختن به مسائل حاشیه ای در کلاسها

6-     پیش بینی لازم برای تامین استاد در ابتدای هر ترم

7-    همکاری با حوزه پژوهشی دانشگاه و ارائه طرحهایی که منجر به تجاری سازی شود

8-    رعایت برنامه زمانبندی امتحانات

9-       حضور بیشتر اساتید باتفاق دانشجویان در برنامه های فرهنگی و نمازجماعت دانشگاه

[ چهارشنبه ٢ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۸:٥۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com