روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در ششمین جلسه شورای اداری واحد ساوه که به ریاست حیدری نوری تشکیل شد پس از تلاوت قرآن و ادای احترام به ساحت مقدس امام شهدا و شهدای گرانقدر ، ریاست واحد طی سخنانی به رسالت دانشگاه در این برهه از زمان پرداخته و یادآور شدند این واحد دانشگاهی کیفیت و توجه بیش از پیش به امر پژوهش و آموزش را سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده و می باید همه با هم و همگام در جهت تحقق این هدف تلاش کنیم .

در این جلسه پیرامون ادامه برنامه های ترم تابستان ، برگزاری امتحانات پایان ترم و تجهیز کارگاهها بحث و تبادل نظر بعمل آمد و نتایج مطلوبی حاصل شد.

[ پنجشنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به همت معاونت پژوهشی و همکاری مدیر گروه رشته پرستاری واحد ساوه جلسه سخنرانی با موضوع «سرطانهای شایع» برگزار گردید.

در این همایش دکتر سقراطی ضمن تقدیر از برگزاری چنین جلساتی پیرامون انواع بیماریها سخنانی ایراد نموده و محور بیانات خود را پیرامون سرطانهای شایع یکی از مهمترین عوامل مرگ و میر در کشور قرار دادند و در این رابطه عوامل ایجاد چنین بیماریهایی را برشمردند و راههای مقابله و پیشگیری را نیز بیان نمودند.

در ادامه دانشجویان سئوالاتی را مطرح نمودند که پاسخ لازم داده شد.

[ پنجشنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرخنده میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام(ص) حضرت زهرا (س) با همکاری ناحیه مقاومت بسیج ساوه و دانشگاه آزاد اسلامی جشن باشکوهی با حضور بیش از 3000 نفر  از خواهران بسیجی و روسای ادارات شهرستان و جمعی از خانواده های معظم شهدا در سالن شهدای دانشجوی واحد ساوه برگزار شد . در این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه طی سخنانی با عرض تبریک میلاد حضرت زهرا(س) در فضایل آن بزرگوار سخنانی را ایراد نمودند و بیان داشتند عظمت و شخصیت آن بزرگ بانوی اسلام الگوی تمام عیاری است برای همه زنان عالم ، در ادامه از همکاری و تعامل بسیار ارزنده دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با نهادهای شهرستان بویژه ناحیه مقاومت بسیج تقدیر نمودند و حاصل این تعامل را تلطیف فضای فرهنگی و تعمیق ارزشهای دینی در شهرستان دانستند.

در این مراسم حیدری نوری ریاست واحد ساوه با قرائت قطعه شعری زیبا از سروده های خود در مدح حضرت فاطمه (س) این عید خجسته را تبریک گفته و به بیان فضایل و سیره آن حضرت پرداختند.

سخنران ویژه این مراسم حجه الاسلام و المسلمین دکتر اسماعیلی از اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناس و مشاور خانواده بودند که طی سخنان مبسوطی به مسائل خانواده پرداخته و با بهره گیری از قرآن و احادیث و سیره عملی ائمه معصومین (ع) همکان را به تمسک به این طریق هدایت دعوت نمودند .

این مراسم توسط مجری توانمند و گروه هنری از صداوسیمای مرکز قم اجرا شد و در پایان مراسم به خانواده معظم شهدا و جمعی از فرماندهان پایگاههای بسیج هدایایی اهداء گردید.

[ یکشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با توجه به انتصاب جدید جناب سرهنگ طالبی به فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ساوه ، ریاست واحد ساوه باتفاق جمعی از همکاران در روز سه شنبه 19/2/91 با وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار فرماندهی محترم نیروی انتظامی شرایط دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت آنرا بسیار عالی توصیف نموده و اعلام آمادگی برای همکاری های لازم پیرامون مسائل اجتماعی ، فرهنگی و... نمودند .

ریاست واحد ساوه ضمن خوشامدگویی به وی اعلام نمودند که تعامل بسیار خوب ادارات و نهادهای شهرستان با دانشگاه آثار بسیار ارزشمندی بهمراه داشته باشد.

لازم بذکر است دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان پایگاه بزرگ فرهنگی و بزرگترین مجتمع آموزش عالی در شهرستان ساوه می باشد و با تدابیر شایسته ریاست واحد تعامل بسیار مطلوبی با دیگر نهادهای شهرستان برقرار گردیده است.

[ سه‌شنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ٥:۱٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال دانشجویان دختر منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت 6 تیم از واحدهای اراک ، نراق ، ساوه ، خرم آباد ، همدان و ملایر از تاریخ 16/2/91 لغایت 18/2/91 در واحد نراق برگزار شد که در پایان این مسابقات واحد ساوه موفق به کسب مقام نایب قهرمانی گردید.

[ سه‌شنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ٥:۱٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

در آستانه خجسته میلاد دخت نبی مکرم اسلام(ص) حضرت زهرا(س) طی نشستی که ریاست واحد ساوه باتفاق ریاست دفتر فرهنگ اسلامی و روابط عمومی با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه داشتند با عرض ارادت به ساحت مقدس ام الائمه حضرت زهرا(س) و تبریک پیشاپیش بمناسبت این میلاد با عظمت در رابطه با برگزاری هر چه باشکوهتر جشن کوثر بحث و تبادل نظر نمودند و طی برنامه ریزی بعمل آمده مقرر شد این مراسم با حضور بیش از 2500 نفر در سالن شهدای دانشجو دانشگاه با حضور خواهران بسیجی ، فرهنگی و کارکنان خواهر ادارات و ... برگزار گردد و با دعوت از مجری صدا و سیمای مرکز قم و گروه هنری همراه و ذاکرین بنام کشوری این مراسم با جلوه های خاص معنوی همراه گردد.

لازم به ذکر است این مراسم روز شنبه 23/2/91 همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا (س) برگزار می گردد.

[ سه‌شنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ٥:۱٢ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

در همایش بزرگی که برای تجلیل از مقام والای معلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد با توجه به دعوت از جناب آقای دکتر امیراسماعیل آذر از چهره های بزرگ علمی کشور این همایش ، با شکوه خاصی برگزار شد.

استاد آذر طی بیانات مبسوطی با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا و شهید بزرگوار مطهری پیرامون ادبیات تعلیمی و نقش آن در هدایت و تربیت جامعه انسانی مطالب ارزشمندی را بیان نمودند .

وی با معرفی شخصیتهای بزرگ همچون ابن مسکویه ، ابن خلدون ، نظام الملک ، خواجه نصیر الدین طوسی و ابن سینا ادبیات آنان را تعلیم و تربیت تلقی نموده و بیان نمودند قرآن کریم را که خداوند به ما از طریق رسول مکرم اسلام(ص) فرستاد نوعی ادبیات تعلیمی است همچنانکه بعد از قرن ششم ادبیات ما براساس قرآن می باشد.

دکتر آذر با بیان بعضی از رفتارهای مذموم انسان مثل فردگرایی و رفتاری که ناشی از جهالت است آن را نوعی غضب الهی خواند و بیان داشت چهره هایی مثل حافظ ، عطار ، مولوی و سعدی اگر ماندگار شدند بواسطه وصل بودن به خدا بوده است و تاکید نمودند امروز بیش از هر زمان انسان به خداوند نیاز دارد و نگاه و تدبیر در به آیات و نشانه های الهی موجب لذت در زندگی انسان می گردد.

در این مراسم حیدری نوری ضمن عرض تبریک روز معلم به شهدای گرانقدر بویژه شهید مطهری ادای احترام نموده و آن بزرگوار را اسوه علم ودانش و تقوا معرفی نمود و از حضور آقای دکتر آذر در این مراسم تقدیر نموده و با قرائت قطعه شعری از سروده های خود مقام والای معلم را گرامی داشتند.

در این مراسم با اهداء لوح و گل به اساتید از آنان تجلیل بعمل آمد و با اجرای برنامه های شاد و متنوع و نیز ضیافت نهار برنامه ها به پایان رسید.

[ سه‌شنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ٩:۱۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

همزمان با دیگر واحدهای دانشگاهی آزمون کارشناسی ارشد با حضور بیش از 2100 نفر داوطلب طی سه روز در 3 نوبت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار می گردد

مجموعه علوم انسانی در عصر روز پنجشنبه 21/2/91

مجموعه فنی و مهندسی صبح روز جمعه 22/2/91

مجموعه کشاورزی و علوم پایه صبح روز شنبه 23/2/91

کلیه آزمونها در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص)  مجتمع ورزشی این واحد دانشگاهی برگزار می گردد ؛ از آنجا که توزیع کارت از روز 17/2/91 بصورت اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.net  آغاز می شود و داوطلبان شرکت کننده در واحد ساوه در صورت مشاهده هرگونه نقص می باید به ستاد رفع نقص واقع در طبقه همکف دانشکده علوم انسانی مراجعه و اقدام نمایند.

[ یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه دانشجو محمد مهدی میاهی دانشجوی رشته علوم باغبانی گرایش گیاهان دارویی در مقطع کارشناسی ارشد موفق گردید اختراعی با عنوان مبارز مکانیکی با کرم گلوگاه انار به ثبت برساند و این اختراع وی رتبه برتر را کسب نماید.

لازم به ذکر است نامبرده از دانشجویان فعال و پژوهشگری است که پژوهشهای فراوانی انجام داده و موفق به اختراع به شرح ذیل گردیده است :

 چمن زن میاهی 12 ولت

طراحی و ساخت مبدل اره موتوری به چمن زن میاهیپ

دستگاه مبارز مکانیکی با کرم گلوگاه و کرم ساقه خوار

طراحی و ساخت استنتینگ (پیوند زن رومیزی درختان مثمر و غیر مثمر)

طراحی و ساخت اسپرییر خورشیدی(سمپاش خورشیدی)

ثبت ایده در دبیرخانه هشتمین جشنوراه ملی ایده های برتر

[ پنجشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:۳٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه چهارمین جلسه شورای اداری واحد ساوه همزمان با روز 12 اردیبهشت روز گرامیداشت مقام معلم در دفتر ریاست واحد با حضور اعضاء هیأت رئیسه برگزار شد . در این جلسه ریاست واحد با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا ، شهید مطهری را انسانی شایسته ، وارسته و اهل قلم و اندیشه معرفی نموده و در مقام این شهید بزرگوار همین بس که حضرت امام (ره) فرمودند مطهری پاره تن بود و تاکید معمار بزرگ انقلاب مطالعه آثار ارزنده شهید مطهری بود و امید است اندیشه های پاک و مطهر آن شهید والامقام در جامعه تجلی پیدا کند و نامگذاری این روز بنام بزرگداشت مقام معلم بیانگر آن است که تعلیم و تربیت می باید از منبع وحی الهام گرفته تا جامعه به سعادت برسد . در این جلسه پیرامون مسائل مختلف بحث و تبادل نظر بعمل آمد و نتایج مطلوبی حاصل شد.

[ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:٢٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت فرارسیدن 12 اردیبهشت شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت مقام معلم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برنامه منحصر بفردی را اجرا نمود .  در این برنامه ریاست واحد باتفاق معاونین و روسای دانشکده ها همراه با شاخه گل و شیرینی در کلاسهای درس حضور یافته و با عرض تبریک گرامیداشت مقام معلم از دانشجویان خواستند با احترام به استاد ، مقام شامخ هدایتگران جامعه را تکریم نمایند ؛ وی بیان داشت معلمین چراغ پر فروغی هستند که هدایت جامعه را بسوی رستگاری و سعادت رهنمون می نماید.

این برنامه ارزنده مورد توجه بسیار خوب اساتید و دانشجویان قرار گرفته و با ادای احترام به ریاست واحد مراتب قدردانی خود را ابراز داشتند.

[ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:۱٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در دومین همایش تجلیل از دانشجویان برتر که روز دوشنبه 11/2/91 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد جمعیتی بالغ بر 500 نفر از دانشجویان خواهر و برادر از رشته های مختلف که موفق به کسب رتبه برتر علمی و فرهنگی شده اند حضور داشتند که حیدری نوری ریاست واحد طی سخنان مبسوطی به نقش دانشجویان و رسالت دانشگاه و دانشجو پرداخته و بیان داشتند تلاش مدیران ارشد دانشگاه ایجاد بستری مناسب برای رشد و تعالی جوانان میهن اسلامیمان می باشد و در حال حاضر محوریت همه برنامه های دانشگاه ارتقاء سطح دانش و بینش و تعالی معنوی دانشجویان می باشد ، وی با اشاره به زندگی پر بار علامه دهخدا بیان داشتند تمامی زندگی آن مرد بزرگ با مطالعه و پژوهش همراه بوده که توانسته اثر ماندگاری که دایره المعارف بزرگی است از خود بر جای بگذارد تا منبعی  باشد برای اهل تحقیق و علم ، حیدری  از دانشجویان و اولیاء آنان تقدیر نموده و ابراز امیدواری کردند با تلاش مضاعف آینده ای زیبا را برای خود و جامعه ایجاد نمائید تا نام ماندگاری در تاریخ این سرزمین از خود باقی  بگذارید . در این محفل علمی برنامه های متنوعی نیز اجرا شد و با اهداء لوح و هدیه و ضیافت شام مراسم به پایان رسید.

[ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:۱٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه انجمن علمی روانشناسی واحد ساوه با هماهنگی ریاست دانشکده علوم انسانی و روابط عمومی این واحد دانشگاهی همایشی تحت عنوان « رویکرد ازدواج» برگزار نمود .

این همایش که در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی برگزار گردید با استقبال بسیار خوب دانشجویان همراه بود که آقای دکتر نامور از اساتید هیأت علمی این واحد دانشگاهی طی سخنانی اهمیت ازدواج و ازدواج موفق را بیان نمود و نقش مشاوره در امر ازدواج که یکی از مهمترین اتفاق زندگی است را بسیار با اهمیت برشمردند.دکتر نامور مهمترین مولفه های ازدواج را عشق ، محبت ، گذشت ، تفاهم و ... بیان نمود .

در بخش دوم این همایش دانشجویان سئوالات مهمی پیرامون اعتماد بنفس ، سن ازدواج ، تفاوتهای سنی و فرهنگی ، اقتصادی و باورهای دینی طرفین ، شاخصهای صحیح ازدواج ، نقش پدر و مادر در ازدواج موفق و ... مطرح نمودند که پاسخ لازم به آنان داده شد . در پایان این همایش دانشجویان با اهداء لوح تقدیر و تقدیم گل از عنایت دکتر نامور سپاسگزاری نمودند.

[ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

تقدیر و تجلیل از تلاش علمی و پژوهشی دانشجویان موجب انگیزه و فعالیت مضاعف آنان در زمینه تحصیلی خواهد شد ؛ در همین راستا واحد ساوه با لحاظ نمودن ملاکهای ویژه  با دعوت از حدود 150 دانشجو باتفاق اولیاء محترمشان ، طی مراسمی ویژه با اهداء لوح و هدیه و یک شاخه گل و ضیافت شام از آنان تجلیل بعمل آورد.

در این مراسم پس از تلاوت قران مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، حیدری نوری ریاست واحد ضمن تقدیر از تلاش ارزشمند دانشجویان و حمایتهای بیدریغ اولیاء آنان به نقش علم و دانش و رسالت دانش آموختگان پرداخته  و با بیان خاطراتی از زندگی اندیشمند بزرگ ایران  دکتر حسابی به دانشجویان یادآور شدند در این برهه از زمان ، ما بیش از هر چیز به انسانهای عالم و اندیشمند نیازمندیم تا بتوانیم از این رهگذر میهن اسلامیمان را بعنوان کشوری مترقی و مقتدر معرفی نمائیم.

وی خطاب به دانشجویان ، آنان را انسانهای فرهیخته و دارای قابلیتهای بسیار بالا ذکر نمودند و تاکید داشتند از این پتانسیل و شرایط مطلوب باید استفاده نمائید و قله های علم و دانش بدست شما خوبان فتح گردد.

در این همایش برخی از دانشجویان و اولیاء در پشت تریبون قرار گرفته و ضمن تقدیر از حرکت بسیار ارزنده دانشگاه عوامل موفقیت فرزندان خود را بیان نمودند که این مدیریت می تواند برای همه خانواده ها قابل استفاده باشد.

در این همایش که بیش از 500 نفر از اولیاء و دانشجویان حضور داشتند برنامه های متنوعی نیز اجرا گردید.

[ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ، محمد فخاریان معاون آموزشی واحد ساوه اعلام نمود تقویم آموزشی سالجاری این واحد دانشگاهی با لحاظ نمودن موقعیت و شرایط دانشجویان بگونه ای که آنان بتوانند فرصت مناسب برای مطالعه امتحانات پایان ترم و نیز زمان کافی برای انتخاب واحد و دیگر موارد مورد نظر داشته باشند و با برگزاری جلسه با کارشناسان آموزش رشته های مختلف تصمیمات لازم گرفته شد و امید است به تسریع امور دانشجویان بیانجامد.

جدول زمانبندی بشرح ذیل می باشد:

شروع امتحانات نیمسال دوم از 30/3/91 تا 12/4/91

شروع انتخاب واحد نیمسال تابستان از 19/4/91 تا 23/4/91

شروع کلاسها از 24/4/91

امتحانات نیمسال تابستان از 1/6/91 تا 8/6/91

شروع انتخاب واحد نیمسال اول 92-91 از 18/6/91 تا 28/6/91

شروع کلاسها از 1/7/91

ثبت نام با تاخیر از 1/7/91 تا 3/7/91

حذف و اضافه از 8/7/91 تا 15/7/91

امتحانات نیمسال اول 92-91 از 24/10/91 تا 9/11/91

انتخاب واحد نیمسال دوم 92-91 از 19/11/91 تا 26/11/91

شروع کلاسها از 28/11/91

ثبت نام با تاخیر از 28/11/91 تا 1/12/91

حذف و اضافه از 2/12/91 تا 10/12/91

[ شنبه ٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ٩:٢٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بدنبال مرگ مغزی دانشجو حمیدرضا رنجبر کرمانی دانشجوی رشته مهندسی صنایع واحد ساوه در ایام تعطیلات نوروز به نقل از پدر ایشان آقای احمد رنجبر که از پیشکسوتان آموزش و پرورش نیز می باشد بیان داشتاند حمید قبل از مرگش گو اینکه از این اتفاق با خبر بوده به مادرش اعلام می نماید من عمر طولانی ندارم و در صورت هر گونه اتفاق ، شما اعضای بدن من را هدیه نمایید . این اتفاق در روز سوم فروردین برای نامبرده می افتد که بواسطه سکته مغزی سه روز به کما می رود که ابتدا پدر ایشان با اهداء اعضاء مخالف می نماید اما با اصرار اقوام با تفعل به قرآن و مدد از این منبع الهی در سه آیه قرآن ( آیه 40 سوره یوسف) ( آیه 78 سوره مومنون) و ( آیه 12 سوره تحریم) تاکید بر انجام این عمل انسانی می نماید که پدرشان با اهداء اعضاء فرزند خودموافقت نموده و براساس رضایت صورت گرفته اعضاء مختلف بدن آن عزیز به افراد نیازمند هدیه شده و زندگی دوباره به آنان می بخشد و بدن مطهر وی در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده می شود و ضمناً تاکید آن عزیز سفر کرده بر این بوده که اعضاء به افراد نیازمند اهداء گردد. روحش شاد

[ دوشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه : محمدرضا لطیف مسئول مرکز مطالعات وآموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  اعلام نمود این مرکز با اخذ مجوز برگزاری کارگاههای آموزشی  از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری 79 کارگاه آموزشی برای کارکنان و 24 کارگاه آموزشی برای اعضای هیات علمی و3 کارگاه آموزشی برای اعضای هیات علمی بورسیه و  4 کارگاه آموزشی برای مدیران واحد های منطقه پنج ودر مجموع 110 کارگاه آموزشی را برای گروه های یادشده فوق در طول سال 1391 برنامه ریزی نموده است و با توجه به اثر بخشی اینگونه کارگاهها و تاکیدات ریاست واحد با برنامه ریزی صورت گرفته در فروردین ماه 8 کارگاه آموزشی برای کارکنان و اساتید اجرا گردیده است و در طول سالجاری نیر با عنایت الهی دیگر برنامه های مرکز مطالعات این واحد اجرا خواهد شد.

[ دوشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ٩:۱٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به نقل از دکتر اقدامی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آقای دکتر علیرضا علیزاده عضو هیأت علمی این واحد دانشگاهی با ارئه مقاله در هفدهمین کنگره تولید مثل حیوانات در کشور کانادا بعنوان محقق جوان از کشورهای در حال توسعه انتخاب گردیدند.

[ دوشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

همزمان با ایام فاطمیه که یاد آور شهادت مظلومانه دخت نبی مکرم اسلام (ص) می باشد ، جناب سرهنگ محمدی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه  باتفاق همراهان از حوزه فرهنگی در واحد ساوه حضور یافتند و طی نشستی با حیدری نوری ریاست واحد ساوه به ساحت آن بزرگ بانوی اسلام ادای احترام نمودند و از درگاه خداوند متعال توفیق تمسک و توسل به آستان  مقدس آن حضرت را مسئلت نمودند.

وی طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بسیار صمیمانه ریاست واحد ساوه در برگزاری مراسم فرهنگی مذهبی ، بزرگداشت چنین ایامی را بسیار ارزشمند توصیف نمودند و بیان داشتند که اینگونه همکاریها موجبات تقویت و تعمیق ارزشهای معنوی را فراهم خواهد نمود.

در این جلسه پیرامون برگزاری جشن کوثر و بزرگداشت مقام زن که همه ساله مراسم بسیار باشکوهی توسط دانشگاه و ناحیه مقاومت سپاه برگزار می گردد بحث و تبادل نظر بعمل آمد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید و مقرر شد این مراسم در روز 23/2/91 در سالن شهدای دانشجوی واحد ساوه برگزار گردد.

[ شنبه ٢ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه دومین جلسه شورای اداری واحد ساوه در سالجاری به ریاست حیدری نوری ریاست واحد تشکیل شد ، در این جلسه پس از تلاوت قرآن مجید و ادای احترام به ساحت مقدس شهدا تصمیماتی بشرح ذیل اتخاذ شد:

1-    نهایی کردن برنامه تجلیل از دانشجویان ممتاز

2-    برگزاری کلاسهای جبرانی طی اردیبهشت ماه

3-    کنترل درخواستهای خرید از دوایر مختلف توسط روسای محترم دانشکده ها

4-    برگزاری کلاسهای عملی و آزمایشگاهی با نظارت کامل

5-    مقدمات برای برگزاری جشن کوثر ، جشن ازدواج دانشجویی ، جشن فارغ التحصیلان

در این جلسه پیرامون محتوای برنامه نیز بحث و تبادل نظر بعمل آمد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

[ شنبه ٢ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۸:۱٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com