روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

ماه رمضان ، ماه نزول قرآن و ضیافت الهی است که مومنین در این ماه پر خیر و برکت با دعا و نیایش و مانوس شدن با قران غبار از دل می زدایند و سر بر آستان حضرت دوست نهاده و دل و جان را به عطر ایمان و معرفت معطر می کنند . در همین راستا این واحد دانشگاهی برای تلطیف فضای معنوی برنامه هایی را بشرح ذیل به اجرا در خواهد آورد:

1-    تهیه دعاهای ماثوره و توزیع بین کارکنان و دانشجویان بصورت کتابچه

2-    نصب پلاکاردهایی در فضیلت ماه رمضان و بهره گیری از قرآن در محوطه و نمازخانه ها و مسجد دانشگاه

3-    غبار روبی و عطر افشانی نمازخانه های دانشکده ها و مسجد دانشگاه

4-    تهیه دعاهای ویژه روزهای ماه مبارک رمضان بصورت استند و نصب در نمازخانه ها

5-    هماهنگی با ائمه جماعات دانشگاه برای سخنرانی در بین الصلاتین پیرامون احکام و فضیلت ماه رمضان

6-     برگزاری یک وعده ضیافت افطار ویژه کارکنان و خانواده های آنان

7-    هماهنگی برای توزیع غذا برای افطار دانشجویان روزه دار در ایام ماه رمضان

8-    برنامه های ویژه شبهای قدر با دعوت از سخنران و قرائت دعای جوشن کبیر و قرآن سر گرفتن

9-    برنامه ریزی برای راهپیمایی روز قدس با ستاد شهرستان

10-    جزء خوانی قرآن ویژه کارکنان قبل از اذان ظهر

11-    آموزش روانخوانی ویژه جمعی از کارکنان توسط دفتر آموزش نیروی انسانی یکساعت قبل از اذان ظهر بمدت یکماه

[ شنبه ۳۱ تیر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  همزمان با دیگر واحدهای دانشگاهی آزمون پزشکی و کاردانی پیوسته در سه نوبت در روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30/4/91 در واحد ساوه با جمعیتی بالغ بر 1500 نفر برگزار شد .

آزمون پزشکی در روز پنجشنبه در دو نوبت صبح و عصر و آزمون کاردانی پیوسته در صبح جمعه در رشته های مختلف در شهرک دانشگاهی خاتم الانبیا(ص) برگزار شد و ستاد برگزاری آزمون تلاش نمود تا این آزمونها  در محیطی با سرمایش مناسب و رعایت تمامی استانداردها و بهره گیری از نیروهای مجرب و امکانات مناسب در محیطی آرام برگزار شود و برای اولیا که داوطلبان را همراهی نموده بودند مکان مناسب و نیز پذیرایی مطلوب در نظر گرفته شد.

[ شنبه ۳۱ تیر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در سیزدهمین جلسه شورای اداری که در آستانه ماه مبارک رمضان در واحد ساوه برگزار شد حیدری نوری ریاست واحد ساوه ماه مبارک رمضان را ماه عبادت و خودسازی و مانوس شدن با قرآن دانستند و آرزو نمودند خداوند توفیق عبادت بیشتر را به همگان عنایت نماید .

در این جلسه پیرامون ایجاد تسهیلات مناسب برای دانشجویان روزه دار و نیز تدوین برنامه های آموزشی دانشجویان در کمترین زمان ممکن در مهرماه و ... تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

[ شنبه ۳۱ تیر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٠۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن فرخنده زادروز حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، مراسم  بسیار  باشکوهی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه در سالن شهدای دانشجو این واحد دانشگاهی در روز دوشنبه 5/4/91 برگزار شد.

در این مراسم که بیش از هزار نفر از خانواده های معظم جانبازان و شهدا حضور داشتند جناب آقای نصرالهی معاون استانداری ؛دکتر تقوی امام شهرستان ساوه، حجه الاسلام و المسلمین هنرمند مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی ،مهندس گلستانی فرد معاونت استاندار وفرماندار ساوه و روسای ادارات و نهادهای شهرستان نیر حضور داشتند ، حیدری نوری ریاست واحد ساوه طی سخنانی ضمن بیان فضایل ائمه معصومین، سخنانی پیرامون شخصیت بزرگ پرچمدار حماسه عاشورا بیان نمودند وبیان داشتند جانبازان  بزرگواریادگاران هشت سال دفاع مقدس و سرمایه های بزرگ نظام  مقدس جمهوری اسلامی هستند .

در این مراسم نصرالهی معاون سیاسی استاندار مرکزی طی سخنان مبسوطی بیان داشتند ایثارگران تاریخ ایران را مزین کردند و عزت و سربلندی ایران اسلامی مرهون فداکاری این شهدای زنده است ، این دلاوران، مردان زمینی با رسالتی آسمانی هستند زیرا در پی اجرای فرمان رحمانی و ایستادن در برابر خواسته های نفسانی بودند. وی ضمن تقدیر از ریاست واحد ساوه بواسطه همکاری  بی شائبه  با نهادهای شهرستان ساوه بیان داشتند ، افتخارما به جانبازان و جانبازان به حضرت ابوالفضل(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) به مقتدا و رهبر خود حضرت حسین(ع) می باشد.وآن بزرگوار چگونه زیستن را به همه ما آموخت

در این مراسم امام جمعه شهرستان ساوه نیز طی سخنانی با ادای احترام  به مقام والای جانبازان  تجلیل از جانبازان رایکی از بهترین بزرگداشتها دانستند و ار فضایل سردار بزرگ عاشورا حضرت عباس (ع) مطالبی را بیان داشتند.

این مراسم توسط مجری صدا وسیمای مرکز قم با برنامه های متنوعی همچون مولودی خوانی توسط آقای سید مهدی ذوشرافتین و برنامه هنری سایه ها با هنرمندی آقای امینی اجرا شد.ودر پایان  از برگزیدگان مسابقات قرآن تجلیل وجوایزی به آنان اهدا ء گردید

[ چهارشنبه ٧ تیر ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com