روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به همت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی و روابط عمومی دانشگاه ، محفل انس با قرآن در روز میلاد مسعود دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن مجتبی (ع) در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی برگزار شد.

در این مراسم نورانی قاریان برجسته استانی و حافظ قرآن کشوری با اجرای برنامه های بسیار زیبا شور و صفای معنوی در محفل ایجاد نمودند و حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا خلج نیز طی سخنانی ضمن تبریک میلاد امام حسن (ع) پیرامون فضایل قرآن مطالب مبسوطی ایراد نمودند و ریاست واحد نیز طی بیاناتی در فضیلت روزه و روزه داران بیان داشتند یکی از عبادات خاصه است که شیطان را نا امید می کند و روزه داری رنگی از ریا ندارد .

در این مراسم مسابقه فرهنگی برگزار شد و به 9 نفر نیز هدایایی تقدیم گردید.

[ یکشنبه ۱٥ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به آگاهی دانشجویان عزیز و استادان گرامی و همکاران محترم می رساند که کلیه حوزه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و علوم و تحقیقات ساوه از تاریخ 18/5/91 تا پایان ماه مبارک رمضان تعطیل می باشد و هیچگونه فعالیتی قابل اقدام و پیگیری نیست باستثنای کلاسهای آموزشی ترم تابستان جاری که براساس برنامه تا 26/5/91 ادامه دارد.

«دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه»

 

[ چهارشنبه ۱۱ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٥٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به همت دفتر مشاوره حوزه دانشجویی واحد ساوه کارگاه آموزشی با عنوان « فواید روزه و تاثیر آن بر روح و روان » با استفاده از آقای مسعود زاده از اساتید هیأت علمی این واحد دانشگاهی ویژه دانشجویان برگزار نمود.

اهم مطالب عنوان شده پیرامون آثار روزه در بعد خویشتن داری ، تقوا ، خودسازی ، پالایش روحی و معنوی و تقرب به خدا ، تزکیه نفس و دوری از گناه می باشد .

 لازم بذکر است در این دانشگاه کلاسهای آموزش قرآن ، جزء خوانی ، نمازجماعت ، سخنرانی پیرامون احکام روزه و نماز نیز برگزار می شود که با استقبال بسیار خوب دانشجویان و همکاران همراه بوده است.

[ چهارشنبه ۱۱ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جلسه شورای فرهنگی واحد ساوه متشکل از اعضاء شورا در اتاق جلسات برگزار شد . در این جلسه پیرامون فعال شدن ستاد احیاء امر به معروف و برگزاری کارگاه امر به معروف ویژه اساتید ، معرفی ضابطین بسیج دانشجویی و نیز بزرگداشت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و محفل انس با قرآن بحث و تبادل نظر بعمل آمد و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

[ چهارشنبه ۱۱ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٩ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ؛ حیدری نوری ریاست واحد ساوه در جلسه شورای اداری این واحد دانشگاهی ضمن عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن ضیافت الهی ، آرزوی توفیق عبادت و بندگی ، تاکید نمودن در این ماه خدا بر سر سفره احسان الهی می باید از چشمه زلال وحی روح و جان را صفا بخشید زیرا قرآن کلام حضرت حق است و انسان را بسوی نور رهنمون می سازد.

وی اجرای برنامه های فرهنگی از جمله جزء خوانی قرآن کریم ، آموزش روخوانی و روانخوانی برای همه کارکنان و نیز ضیافت افطاری ویژه کارکنان ، برگزاری مسابقه احکام را مورد تاکید قرار دادند که در این ماه با عظمت اجرا شود.

در این نشست پیرامون امتحانات پایان ترم تابستان ، برگزاری کامل کلاسها و کارگاهها و آزمایشگاهها در این ترم با نظارت کامل روسای دانشکده ها و نیز تصمیم لازم پیرامون تقویم آموزشی دانشگاه تصمیمات لازم اخذ گردید.

[ شنبه ٧ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:۱٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com