روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

با توجه به تعامل بسیار مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با دیگر نهادها و سازمانهای شهرستان ساوه و براساس تفاهمنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آزمون استخدامی بیش از 2000 نفر داوطلب در 46 رشته را در روز جمعه 28/7/91 برگزار نمود.

این آزمون در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد که مدیران و عوامل اجرای تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا ضمن رعایت استانداردها این آزمون را در نهایت سلامت برگزار نمایند و با توجه به بازدید مسئولین و حضور نمایندگان سازمان سنجش نهایت رضایت خود را از برگزاری این آزمون ابراز داشتند.

[ یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

با توجه به تعامل بسیار مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با دیگر نهادها و سازمانهای شهرستان ساوه و براساس تفاهمنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آزمون استخدامی بیش از 2000 نفر داوطلب در 46 رشته را در روز جمعه 28/7/91 برگزار نمود.

این آزمون در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد که مدیران و عوامل اجرای تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا ضمن رعایت استانداردها این آزمون را در نهایت سلامت برگزار نمایند و با توجه به بازدید مسئولین و حضور نمایندگان سازمان سنجش نهایت رضایت خود را از برگزاری این آزمون ابراز داشتند.

[ یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در اجرای بخشنامه سازمان مرکزی و با توجه به سوابق بسیار درخشان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در امر برگزاری مسابقات قرآن و عترت و باور مسئولین این دانشگاه که نوای قرآن در هر جا که جاری شود موجب معنویت و تلطیف فضای جامعه می گردد مقدمات لازم جهت ثبت نام دانشگاهیان را برای هجدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت (ع) را فراهم نموده است و با ایجاد باجه های ویژه در هر دانشکده و نیز تبلیغات با ارسال SMS و نصب پلاکاردهای مناسب تلاش می نماید تا جمعیت بیشتری برای این مسابقات جذب نموده تا بتواند محبان قرآن را با این منبع زلال الهی مانوس نماید.

[ یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در سالروز ازدواج مولی الموحدین حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) که پیوند زیباترین گل بوستان نبوت با سر سلسله امامت بود جلسه شورای اداری واحد ساوه تشکیل شد . در این جلسه دکتر حیدری نوری ریاست واحد با عرض تبریک بمناسبت این روز عزیز و با عظمت بیان داشتند اجرای سنت رسول خدا و ائمه هدی در امر ازدواج موجب سلامت روحی و روانی افراد جامعه می گردد و تسهیل نمودن امر ازدواج موجبات سامان گرفتن زندگی جوانان و طیب خاطر خانواده ها می گردد ؛ در این جلسه پیرامون مسائل مختلف فرهنگی ، عمرانی ، پژوهشی بحث و تبادل نظر بعمل آمد و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

[ یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٠٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در جلسه امر به معروف که با حضور هیأت رئیسه و ضابطین واحد ساوه تشکیل شد دکتر حیدری نوری با تقدیر از تلاش ضابطین و امرین به معروف بیان داشتند بخش مهمی از امنیت اجتماع در گرو اجرای این فریضه الهی است و آمرین به معروف باید خود عالم و عامل به معروف باشند و تلاش نمایند با زبانی ملایم در شرایط مناسب زمانی و مکانی امر به معروف نمایند تا مفسده ای ایجاد نشود.

در این جلسه با لحاظ نمودند درستورالعملهای موجود شرایط جدیدی را وضع نمودند تا این امر الهی در جامعه جاری گردد.

[ یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در جلسه شورای فرهنگی واحد ساوه ، حیدری نوری ریاست واحد با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا بیان داشتند شورای فرهنگی در هر دانشگاه می باید مروج معنویت و تلطیف کننده فضای دانشگاه باشد .

در این جلسه پیرامون جدول زمان بندی تشکیل جلسات شورای فرهنگی ، برگزاری مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان با اجرای اردو های زیارتی به شهر مقدس قم ، جمکران و مشهد مقدس ، برگزاری نمایشگاه در دهه اول محرم ، برگزاری جلسات هفتگی دعا توسط بسیج دانشجویی ، برگزاری هجدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت تصمیمات لازم اتخاذ شد.

[ سه‌شنبه ٢٥ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جلسه هم اندیشی دکتر ملک سلیمانی رئیس منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی و حجه الاسلام و المسلمین ایمانی مقدم ریاست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان مرکزی و مهندس پیمان عین القضاه کارشناس فرهنگی منطقه 5  با هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد .

پس از تلاوت قرآن مجید ، ریاست واحد ساوه با عرض خیرمقدم ضمن معرفی اعضاء هیأت رئیسه موقعیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را در زمینه های عمرانی ، آموزشی ، فرهنگی ، دانشجویی و ... تبیین نمودند و اعلام داشتند واحد ساوه در زمینه های مختلف دستاوردهای ارزشمندی داشته و رتبه های بسیار مناسبی در فعالیتهای قرآنی و اقامه نماز ، فعالیتهای پژوهشی ، آموزشی کسب نموده است و با تعامل بسیار مطلوب که با ادارات و نهادها و سازمانهای شهرستان داشته  توانسته از پتانسیل شهرستان برای توسعه همه جانبه دانشگاه استفاده نماید .

در ادامه آقای دکتر ایمانی مقدم رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان مرکزی طی سخنانی تعمیق ارزشهای دینی و ترویج احکام الهی را بعنوان یکی از مهمترین فعالیتهای دانشگاه دانستند و تاکید داشتند با همدلی و همفکری بیش از پیش باید به این مهم پرداخته شد و سپس دکتر سلیمانی رئیس منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا و دعا به روح بلند امام (ره) و آرزوی سلامتی  برای مقام معظم رهبری(مدظله) رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی را توجه ویژه به مسائل فرهنگی بیان نمودند و نقش اساتید در این مقوله را بسیار موثر دانستند .

وی در بخشی از سخنان خود بیان داشتند اساس فعالیتها و گفتمان باید بصورت علمی ، فرهنگی باشد و امروز دیوار حایل بین ملتها وجود ندارد و در حوزه علمی مرزها برداشته شده و ملت بزرگ ایران به برکت انقلاب اسلامی  و وجود جوانان متعهد و دانشمدار به دستاوردهای بزرگ علمی دست یافته که برای جهان غیر قابل باور است و در این میان نقش دانشگاه غیرقابل انکار است.

دکتر سلیمانی تاکید داشتند باید فضا بگونه ای باشد که هرکس وارد دانشگاه می شود نقش و موقعیت خود را شناسایی کند و به رسالت واقعی خود عمل نماید . وی بیان داشتند انسان چنانچه تربیت و رشد جهانبینی الهی مناسب و صحیح نداشته باشد در توسعه علمی دچار چالش می شود و امروز در کشورهای توسعه یافته شاهد چنین چالشهایی هستیم.

در ادامه ریاست و معاونین واحد ساوه با تقدیر از حضور آقای دکتر و همراهان نظرات و پیشنهادهایی را ارائه نمودند که مقرر شد تمامی نظرات مکتوب تا در جلسه ویژه  و تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.

لازم بذکر است در این حضور ، ریاست منطقه از دانشکده ها و بخشی از امکانات واحد بازدید نمودند که رشد این واحد دانشگاهی را بسیار خوب توصیف کردند.

[ چهارشنبه ۱٩ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٥:۳٩ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

با توجه ساخت فیلم موهن و اسائه ادب به ساحت مقدس و نورانی رسول مکرم اسلام(ص) و اهانت به گل سرسبد خلقت ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با تجمع در ساختمان دانشکده کشاورزی مراتب اعتراض به حرکت شیطانی استکبار جهانی و صهیونیسم را محکوم نمودند. در این تجمع باشکوه دکتر تقوی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ساوه طی سخنان مبسوطی عظمت و شان و بزرگی پیامبر بزرگوار را بر شمردندو ساخت فیلم موهن و اهانت به آن بزرگوار را نشانه کینه و اسلام ستیزی استکبار بیان نمودند . وی بیان داشتند پیامبر اکرم (ص) پدر روحانی بشریت است و آنان با این هتک حرمت دل بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان به درد آوردند.

امام جمعه ساوه در بخشی از سخنان خود بیان داشتند دین مبین اسلام به همه ادیان آسمانی با دیده احترام می نگرد و در قرآن کریم نام حضرت مریم(س) و حضرت عیسی (ع) و موسی (ع) را به پاکی یاد می کند اهداف دشمنان با ساخت این فیلم به دنبال از بین بردن عزت دینی و ایجاد تفرقه هستند در صورتی که در کتاب آسمانی ما قرآن در حداقل 30 آیه بعد از نام خدا و اطاعت از او نام رسول خدا آمده است.

در این مراسم بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه قرائت گردید و در مدح رسول مکرم اسلام(ص) مدیحه سرایی شد و در پایان مراسم پرچم امریکا واسرائیل با شعار مرگ بر امریکابه آتش کشیده شد و با اقامه نمازجماعت مراسم  به پایان رسید.

[ چهارشنبه ۱٢ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٩:٢۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود مقطع کاردانی در روز یکشنبه 9/7/91 در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی برگزار شد.

حیدری نوری ریاست واحد ساوه ضمن تبریک و خوش آمدگویی به دانشجویان طی سخنانی خدمات و فعالیتهای دانشگاه آزاد اسلامی که زمینه رشد و توسعه علمی میهن اسلامیمان را فراهم نموده است برشمردند و بیان داشتند این دانشگاه سهم بزرگی در تولید علم در کشورمان داشته است . وی در این مراسم دانشجویان را به کسب علم و دانش و متخلق شدن به اخلاق و فضیلتهای انسانی سفارش نمود.

در این جلسه معاونین دانشگاه ضمن معرفی حوزه های مختلف ، چگونگی بهره گیری از امکانات دانشگاه را بیان داشتند و در پایان جلسه پس از پذیرایی به سئوالات مختلف دانشجویان نیز پاسخ لازم داده شد . لازم بذکر است در این جلسه  بسته فرهنگی شامل کاور ، خودکار ، دفترچه راهنمای تحصیلی و... بین دانشجویان توزیع گردید.

[ چهارشنبه ۱٢ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٩:٢٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در سالروز تولد حکیم و فیلسوف بزرگ ، ابوعلی سینا که روز پزشک نیز می باشد آقای دکتر مجید صفدری از پزشکان با اخلاق که در این کسوت مقدس خدمات شایسته ای به مردم میهن اسلامیمان داشته است بعنوان پزشک نمونه استان مرکزی در سال 1391 انتخاب شدند و لوح سپاس دریافت نمودند.

دکتر مجید صفدری که سالهای متمادی است یا این واحد دانشگاهی همکاری دارد بعنوان پزشک معتمد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه می باشد و از فضائل بالای اخلاقی برخوردار بوده و برای بیماران و مراجعین خود تکیه گاهی معنوی می باشد.

کسب این رتبه موجب مباهات دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه می باشد.

[ شنبه ۸ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در روز پنجشنبه 6/7/91 آخرین روز هفته دفاع مقدس بنا به دعوت ریاست بنیاد شهید  و امور ایثارگران شهرستان ساوه ، حیدری نوری ریاست این واحد دانشگاهی باتفاق معاونین در گلباران و غبارروبی مزار شهدای گمنام که مرقد مطهر آنان در شهر صنعتی کاوه می باشد شرکت نموده وبه ساحت نورانی آنان ادای احترام کردند . پس از این مراسم با خانواده های معظم شهدا دیدار نمودند .

در بعدازظهر همین روز دانشگاهیان واحد ساوه با تهیه گل در مراسم ویژه گلباران مزار شهدا شرکت نموده و با تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام(ره) به ساحت مقدس شهدا با قرائت فاتحه ادای احترام نمودند.

[ شنبه ۸ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در همایشی که به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه روز چهارشنبه 5/7/91 در مصلای بزرگ شهرستان با حضور رزمندگان و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس برگزار گردید ، جمعی از بسیجیان و یادگاران این واحد دانشگاهی باتفاق ریاست واحد حضور یافته و تجدید دیدار و بیان خاطره توسط رزمندگان صورت گرفت.

در این اجتماع با شکوه ناگفته هایی از دفاع مقدس بیان شد که بیانگر عنایت خداوند متعال که نقش عظیمی در پیروزی آنان داشته است . این مراسم با اقامه نمازجماعت مغرب و عشاء به پایان رسید و از میهمانان با ضیافت شام پذیرایی بعمل آمد.

[ شنبه ۸ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

براساس تصمیم شورای فرهنگی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود در روز سه شنبه 4/7/91 در سالن 2000 نفری تربیت بدنی شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) برگزار نمود. در این جلسه جمع کثیری از اولیاء دانشجویان نیر حضورداشتند در آغاز پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، پیام آقای دکتر دانشجو ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قرائت گردید سپس هیأت رئیسه در جایگاه حضور یافته و هر یک به تبیین فعالیت و خدمات دانشگاه پرداخته و محدوده اختیارات خود را برای دانشجویان توضیح دادند در ادامه پس از پذیرایی از حاضرین جلسه با پرسش و پاسخ ادامه یافت که بیش از 150 سئوال در زمینه تغییر رشته ، نقل و انتقال ، خدمات تعاونی دانشجویی ، خوابگاه ، سلف سرویس ، تخفیف دانشجویی ، امتیازات دانشجویان ممتاز ، فعالیتهای ورزشی و... مطرح شد که پاسخ لازم ارائه گردید.

در این جلسه بسته تبلیغاتی شامل کاور ، خودکار ، دفترچه راهنمای تحصیلی و ... تقدیم کلیه دانشجویان جدیدالورود گردید.

[ شنبه ۸ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۱٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس حیدری نوری رئیس واحد ساوه باتفاق جمعی از معاونین و مدیر روابط عمومی بهمراه ریاست بنیاد شهید  و امور ایثارگران و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با تعدادی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان دیدار و گفتگو کردند و با گرامیداشت یاد شهدا به این عزیزان ادای احترام نمودند .

در این دیدارها بیان بعضی از خاطرات هشت سال دفاع مقدس توسط جانبازان عزیز و نیز قرائت دست نوشته ها و خاطرات شهدا توسط پدران و مادران شهدا فضای این دیدار را بسیار معنوی کرد.

ریاست واحد ساوه در گفتگو با خانواده شهدا بیان داشتند پدران و مادران شایسته و مومن در دامان پر مهر خود فرزندانی را تربیت نمودن که نامشان در تاریخ میهن اسلامیمان جاوادنه خواهد ماند.

[ شنبه ۸ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پایگاه بسیج امام جواد (ع) بین کارکنان بسیجی واحد ساوه مسابقه دو به مسافت 1000 متر با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه و حیدری نوری رئیس واحد ساوه و جمعی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس برگزار نمود که به سه نفر اول آقایان محمود سلیمی ، امیر جلال و ابوالفضل عسگری به ترتیب جوایزی اهداء شد و به دیگر شرکت کنندگان به رسم یادبود هدایایی تقدیم گردید.

در پایان این مراسم ریاست واحد و فرماندهی سپاه شهرستان با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا سخنانی ایراد نموده و تاکیدات آنان ادامه راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود

[ دوشنبه ۳ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با صدور بیانیه ای گستاخی و هتاکی بی شرمانه جنایتکاران امریکا و رژیم صهیونیستی را به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام محکوم نمودند و از تمامی مسلمانان خواستند تا در مقابل این رفتار شیطانی و ناپسند موضع گیری نمایند .

در این بیانیه آمده است امت بزرگ اسلام هنوز داغ جراحت اهانت به قران و کشتار بی رحمانه مسلمانان در عراق ، بحرین ، فلسطین ، افغانستان ، سوریه ، پاکستان و ... فراموش ننموده اند که مدعیان دروغین حقوق بشر با ساخت فیلم اهانت آمیز به ساحت نورانی پیامبر گرامی اسلام(ص) کینه دیرینه و اسلام ستیزی خود را به نمایش گذاشتند.

بی تردید این حرکات شیطانی بیانگر درماندگی و گواه آشکاری است از وحشت استکبار و  نظام سلطه در مقابل موج بیداری اسلامی است.

[ دوشنبه ۳ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com