روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه دکتر حیدری نوری ریاست واحد ساوه در جلسه شورای فرهنگی که در آستانه ماه محرم تشکیل شد طی سخنانی پیرامون حماسه حسینی و درسهایی که از عاشورای امام حسین (ع) می توان گرفت بیان نمود و بیان داشتند حماسه بزرگ عاشورا درس بزرگی است برای همه نسلها در همه عصرها ، آن بزرگ مرد الهی درس چگونه زیستن را به ما آموخت ، آزادگی و رهایی از اسارت و رسیدن به رستگاری از آموزه های بزرگ عاشوراست .

در این جلسه پیرامون استقبال از ماه محرم و چگونگی برگزاری مراسم مختلف بحث و تبادل نظر شد و برگزاری زیارت عاشورا طی دهه اول محرم ، مسابقه فرهنگی ، مراسم سوگواری ، همایش بصیرت افزایی ، همایش امر به معروف توسط بسیج کارکنان ، دانشجویی و اساتید ، برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی از مصوبات این جلسه بود.

[ دوشنبه ٢٢ آبان ۱۳٩۱ ] [ ٢:٥٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

در اجرای بخشنامه شماره 172908/47 مورخه 1/6/91 سازمان مرکزی مبنی بر تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان و اساتید ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  از 125 نفر از دانش آموزان در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان و دانشگاه بر اساس مفاد بخشنامه ثبت نام نمود و مراسم تقدیر و تجلیل از این دانش آموزان در روز یکشنبه 21/8/91 با حضور اولیا و دانش آموزان در سالن رستوران این واحد دانشگاهی برگزار شد. در این مراسم برنامه های متنوعی از قبیل اجرای موسیقی اصیل توسط گروه هنری پارسا ، مسابقه فرهنگی بین خانواده های دانش آموزان ، مسابقه نقاشی بین تعدادی از دانش آموزان ، پذیرایی و پخش موسیقی بی کلام  اجرا گردید و طی دو مرحله لوح تقدیر یهمراه هدایا توسط هیات رئیسه دانشگاه تقدیم آنان گردید. اسامی و تصاویر این دانش آموزان همراه بارتبه کسب شده در ویژه نامه فرهیختگان درج که در این مراسم به آنان اهدا شد. 

[ دوشنبه ٢٢ آبان ۱۳٩۱ ] [ ٩:٠۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بیست و چهارمین جلسه شورای ادرای واحد ساوه در سالجاری به ریاست حیدری نوری تشکیل شد .

اهم مسائلی که در این نشست مطرح شد پیرامون نظارت بر کیفیت آموزش ، صرفه جویی در تمام زمینه ها، تامین نیازهای حوزه پژوهش از جمله آزمایشگاهها ، کارگاهها  و... و تکریم ارباب رجوع ، ضمناً در رابطه با هر چه با شکوهتر برگزار نمودن مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز اساتید و کارکنان تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

[ دوشنبه ٢٢ آبان ۱۳٩۱ ] [ ٩:٠٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در سالروز عید امامت و ولایت حضرت علی (ع) ستاد بزرگداشت عید غدیر در ساوه مراسم باشکوهی را برگزار نمود

مردم ولایی و دوستدار اهلبیت(ع) شهرستان ساوه با حضور در مصلی بزرگ امام علی (ع) شاهد برگزاری یکی از بزرگترین مراسم بودند . در این جشن با شکوه پس از تلاوت قرآن مجید توسط یکی از قاریان برجسته ، گروه تواشیح در مدح مولا علی (ع) برنامه زیبایی را اجرا نمودند سپس مداحی توسط ذاکرین اهلبیت (ع) صورت گرفت . در این مراسم ، امام جمعه موقت شهرستان ساوه با عرض تبریک این عید خجسته در عظمت غدیر و جاوادنگی آن سخنانی را ایراد نمودند.

سپس حضرت حجه الاسلام والمسلمین دکتر شفیعی دارابی بعنوان سخنران ویژه مراسم در عظمت مولا علی (ع) و واقعه غدیر سخنانی را ایراد نمودند. وی در بخشی از سخنان خود پیام غدیر را معرفی هر چه بیشتر موضوع امامت و ولایت برای نسل جوان بیان نمودند.

در این مراسم هنرمندان شهرستان ساوه با ایجاد فضایی بسیار معنوی بازآفرینی غدیر ، تاتر مناسب و زیبایی را اجرا کردند، سپس با برگزاری مسابقه فرهنگی و اهداء هدایا مراسم پایان پذیرفت.

در برگزاری این مراسم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نقش برجسته ای در اجرای دکور ، تامین بخش عمده ای از وسایل مورد نیاز را بعهده داشته است که مورد تقدیر مسئولین قرار گرفت.

[ چهارشنبه ۱٧ آبان ۱۳٩۱ ] [ ٧:٤٠ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

اساتید بسیجی واحد ساوه بهمراه ریاست واحد در همایش سیاسی  بصیرت بخشی و روشنگری که در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج ساوه برگزار شد شرکت نمودند.

این همایش با سخنرانی دکتر یداله جوانی مشاور سیاسی نماینده محترم ولی فقیه در سپاه برگزار شد ولی پس از تبریک اعیاد قربان و غدیر و ادای احترام به ساحت مقدس شهدا به بیان تحلیل وضعیت کنونی کشور پرداختند و یادآور شدند جنگ اقتصادی آخرین نبرد دشمن با ایران اسلامی است که در این دهه اتفاق افتاده است و آنان تلاش دارند با ایجاد نا امیدی اهداف پلیدی را دنبال نمایند وی با بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری (مدظله) راهکارهای مقابله با این تهاجم را نیز بیان نمودند.

[ چهارشنبه ۱٠ آبان ۱۳٩۱ ] [ ٢:٥٧ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه اولین کرسی آزاد اندیشی با عنوان اقتصاد مقاومتی روز سه شنبه 9/8/91در دانشکده فنی مهندسی به همت دفتر فرهنگ اسلامی و با حضور اساتید گروه معارف اسلامی برگزارگردیدکه در ابتدا  سرپرست دفتر فرهنگ اسلامی با تبریک عید سعید غدیر خم مطالبی را پیرامون این نشست بیان نمودند و افزودند برای برون رفت از فشارهای اقتصادی طرحی به نام اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله)  مطرح شده است که تنها با مشارکت عمومی این تهدیدها به فرصت تبدیل خواهد شد در ادامه دکتر قیوم زاده از اساتید گروه معارف اسلامی استفاده از پتانسیل داخلی را زمینه تقویت تولید ملی برای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی دانستند و اشاره نمودند یکی از اصولی که برای بها دادن به تولید داخلی در نظر گرفته شود ارتقاء کیفیت می باشد در ادامه استاد مسعود زاده یکی از مهمترین مولفه های اقتصاد مقاومتی را تقویت روحیه خودباوری دانسته و افزودند یکی از بارزترین ویژگی اقتصاد مقاومتی مردمی نمودن آن می باشد .

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه در این برهه از زمان چه راهکارهای مناسب و عملی را می توان در پیش گرفت عنوان نمودند : 1- تولید علم که از رسالتهای دانشگاه و دانشجو می باشد.  2- وجود کمیته ویژه جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) در هر منطقه  3- نظارت و پی گیری پیشرفت امور و بررسی موانع   4- تبلیغ و ترویج فرهنگ غنی اسلامی و تعمیق ارزشهای دینی برای رسیدن به اخلاق اسلامی بویژه در بین اقشار تاثیرگذار در اقتصاد جامعه   5- تقویت روحیه و نشاط اجتماعی برای مقابله با شایعات و ایجاد امنیت روانی در جامعه

لازم بذکر است در این کرسی آزاد اندیشی دانشجویان در خصوص کنترل مصرف و تشویق به کار گیری علاقمندان به سرمایه های داخلی که طبعاً بخش مهمی  از این کار به عهده مجلس و دولت میباشد به بحث و بررسی پرداختند.

[ چهارشنبه ۱٠ آبان ۱۳٩۱ ] [ ٢:٥٦ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بیست و سومین جلسه شورای اداری واحد ساوه تشکیل شد . در این جلسه دکتر حیدری با عرض تبریک عید قربان بعنوان یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی بیان داشتند این عید بزرگ مظهر تقرب و از تعلقات دنیا جداشدن و رسیدن به خداست وی با اشاره به مناسک حج این فریضه الهی را موجب اتحاد و همدلی و همبستگی دانسته و از خداوند متعال عزت و سربلندی امت اسلام را در این ایام خجسته مسئلت نمودند.

در ادامه پیرامون مسایل مختلف از جمله صرفه جویی در انرژی ، راه اندازی موتورخانه کارگاهها ، نظارت بر اقلام مصرفی حوزه های مختلف و ... تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

[ شنبه ٦ آبان ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بیست و سومین جلسه شورای اداری واحد ساوه تشکیل شد . در این جلسه دکتر حیدری با عرض تبریک عید قربان بعنوان یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی بیان داشتند این عید بزرگ مظهر تقرب و از تعلقات دنیا جداشدن و رسیدن به خداست وی با اشاره به مناسک حج این فریضه الهی را موجب اتحاد و همدلی و همبستگی دانسته و از خداوند متعال عزت و سربلندی امت اسلام را در این ایام خجسته مسئلت نمودند.

در ادامه پیرامون مسایل مختلف از جمله صرفه جویی در انرژی ، راه اندازی موتورخانه کارگاهها ، نظارت بر اقلام مصرفی حوزه های مختلف و ... تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

[ شنبه ٦ آبان ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com