روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بمناسبت گرامیداشت هفته پژوهش براساس تصمیم ستاد و با هماهنگی بعمل آمده با مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه طی سه روز ، سه گروه از دانش آموزان دبیرستانهای آوا ، علی بن ابیطالب(ع) و علامه حلی از واحد ساوه بازدید نمودند. در این بازدید که مربیان و مسئولین دبیرستانها نیز حضور داشتند مسئولین دانشگاه با گرامیداشت هفته پژوهش هدف از برگزاری این بازدیدها را بیان نموده و شرایط بسیار مطلوب دانشگاه وامکانات موجود در این واحد دانشگاهی را برای دانش آموزان شرح دادند . دانش آموزان نیز سئوالاتی پیرامون راهیابی به دانشگاه و تعامل آن با دیگر مراکز آموزشی شهرستان مطرح کردند که پاسخ لازم داده شد.

[ سه‌شنبه ٢۸ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در آستانه هفته پژوهش و با توجه به تاکیدات مکرر ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر گرامیداشت  هفته پژوهش بر اساس مصوبه ستاد بزرگداشت هفته پژوهش منطقه 5 ، حیدری نوری رئیس واحد ساوه در روز جمعه 24/9/91 سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ساوه را بعهده داشتند.

 وی  با عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) طی سخنان مبسوطی به اهمیت پژوهش پرداختند و با
بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) سرمایه گذاری در امر پژوهش را بسیار ضروری دانستند و بیان داشتند علم موجب تولید ثروت و ثروت موجب بوجود آمدن  قدرت و قدرت حاکمیت را به دنبال دارد و تاکید مقام عظمای ولایت بر تولید علم و جنبش نرم افزاری بیانگر اهمیت علم و دانش و پژوهش می باشد.

با توجه به اینکه سال جاری توسط مقام معظم رهبری (مدظله) به نام تولید ملی و سرمایه گذاری ایرانی نامگذاری شده ریاست واحد ساوه تاکید داشتند فعالیتهای پژوهشی باید پیرامون این موضوع باشد و تاکید معظم له در شرایط تحریم ، اقتصاد مقاومتی است و آن مدیریت صحیح بر منابع و گذر از بحرانی است که بر اثر تحریم ، استکبار جهانی برای میهن اسلامیمان ایجاد نموده است که با عنایت الهی و ایستادگی و مقاومت مردم ولایتمدار این چالش برای ما فرصتی است تا توانمندی خود را در عرصه دانش و پژوهش و تولید به منصه ظهور برسانیم.

حیدری در پایان سخنان خود شعر زیبایی در مدح و منقبت حضرت امام حسین(ع) تقدیم نمازگزاران نمودند که موجب معنویت هر چه بیشتر مراسم گردید. در این مراسم امام جمعه محترم  شهرستان در بخش دوم خطبه های خود به مسائل مهم میهن اسلامیمان پرداخته و هفته پژوهش را به جامعه دانشگاهی تبریک گفتند و از حضور آنان به همراه ریاست و گروه معارف اسلامی در نمازجمعه تقدیر نمودند.

[ یکشنبه ٢٦ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بمناسبت فرا رسیدن 16 آذر «روز دانشجو » که سه تن از دانشجویان عزیز میهن اسلامیمان در سال 1332 توسط دژخیمان شاهنشاهی در دانشگاه تهران به شهادت رسیدند این واحد دانشگاهی  به جهت ارج نهادن به مقام والای دانشجویان و نیز ادای احترام به ساحت نورانی شهدای دانشجو در روز شنبه 18/9/91 هیأت رئیسه با حضور در سر کلاس درس دانشجویان واحد و پردیس علوم و تحقیقات ضمن گرامیداشت این روز به آنان تبریک گفته و آرزو نمودند  و تاکید نمودند راه مقدس شهدا بویژه شهدای دانشجو را ادامه داده و در جهت اعتلای میهن اسلامیمان ایران و تعمیق ارزشهای اسلامی با  مجاهدت علمی و فرهنگی فضای دانشگاه را تلطیف نمائیم.

لازم بذکر است در همین رابطه محوطه دانشگاه به پلاکاردهای مختلف با بهره گیری از سخنان حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله) مزین گردید و پیامک گرامیداشت روز دانشجو به اساتید ، دانشجویان و کارکنان ارسال شد.

[ یکشنبه ٢٦ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، نمایشگاه محصولات فرهنگی با 40% تخفیف در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه عرضه شد. این نمایشگاه به مدت دو هفته همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و هفته بسیج با همکاری روابط عمومی ، بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان و دفتر فرهنگ اسلامی برگزار شد که مورد استقبال خوب دانشجویان قرار گرفت.

[ یکشنبه ٢٦ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی واحد ساوه از سوی ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  نشستی با عنوان عرفان و نماز با سخنرانی دکتر فرخزاد در تاریخ 8/9/91 در دانشکده علوم انسانی برگزار شد

 این نشست که با توجه به استقبال دانشجویان با همین عنوان در تاریخ 15/9/91 در دانشکده فنی مهندسی با طرح موضوعاتی از قبیل عرفان نظری و عملی ، دل کندن از تعلقات دنیوی ، ایجاد آرامش روحی و جسمی و عروج روح برگزار ،  بحث و تبادل بعمل آمد .

[ یکشنبه ٢٦ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی واحد ساوه به همت دفتر فرهنگ اسلامی و گروه معارف اسلامی کرسی آزاد اندیشی با عنوان " آسیب شناسی اخلاق دانشجویی " در واحد ساوه برگزار شد.

در این نشست ابتدا درباره  مطالبات مقام معظم رهبری و کیفیت اجرایی نمودن خواسته های ایشان در دانشگاه بحث و تبادل نظر و سپس از نظر آیات و روایات به آسیب شناسی اخلاق دانشجویی پرداخته شد .

[ یکشنبه ٢٦ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٤۱ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در اجرای بخشنامه صادره از طرف معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه و به دنبال تشکیل دو جلسه در منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی ،  واحد ساوه جهت اجرای هرچه بهتر برگزار نمودن این مراسم بر اساس مفاد بخشنامه اعضاء ستاد را معرفی و اولین جلسه را برگزار نمود که پس از بحث و تبادل  بر اساس امکانات موجود و تجربیات سالهای گذشته تصمیمات مقتضی و شایسته ای اتخاذ شد تا با عنایت الهی دستاورد ها و فعالیتها ارزشمند دانشگاه بنحو مطلوبی منعکس گردد.

[ یکشنبه ۱٢ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠۸ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

در بیست و ششمین جلسه شورای اداری واحد ساوه دکتر حیدری ریاست واحد با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید الشهدا حسین بن علی (ع) در بخشی از سخنان خود بیان داشته حماسه جاویدان امام حسین (ع) روح آزادگی را بر کالبد جامعه اسلامی دمید و بالندگی و سر بلندی جهان تشیع مرهون رشادت و شجاعت و ایثار آن بزرگ مرد عرصه ایمان و آزادگی است.

در این جلسه پیرامون اتمام کلاس های جبرانی ، نهایی نمودن برنامه های امتحان پایان ترم، اعلام برنامه درسی ترم آینده به حوزه آموزشی ، تکمیل فرم های ارزشیابی صلاحیت عمومی برگزاری مسابقات قرآن و عترت (بخش کتبی ) تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

[ یکشنبه ۱٢ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه  ضریح جدید مرقد حضرت سید الشهدا (ع) در روز پنجشنبه 9/9/91 با استقبال بی نظیر مردم ساوه وارد این شهر شد و عاشقان آن حضرت با شوق و شور فراوان و چشم اشکبار شبی نورانی را با دعا و قرائت قرآن به صبح رساندند. همه ی مردم ساوه آمده بودند تا کاروان ضریح مطهر امام حسین (ع) را استقبال کنند و با نوا و نجوای عاشقانه در کنار آن ضریح مقدس دل و جان را صفا بخشند و ارادت و دلدادگی خود را به صاحت نورانی امام حسین (ع) نشان دهند. این ضریح مطهر پس از عبور از شهر های مختلف به کربلای معلی می رسد و در بارگاه ملکوتی آن بزرگوار جای خواهد گرفت.

[ یکشنبه ۱٢ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠٧ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به همت حوزه معاونت دانشجویی جلسه سخنرانی پیرامون (چرا دروغ می گوئیم) با حضور خانم دکتر فرقدانی از اعضاء هیأت علمی این واحد دانشگاهی در خوابگاه فضیلت خواهران برگزار شد .

در این جلسه خانم دکتر طی سخنانی عوامل که افراد متوسل به دروغ گفتن می شود برشمردند و بیان داشتند عزت نفس پائین ، ایجاد تصویر مثبت ، پرخاشگری منفعل ، پنهان کردن اشتباه ، حسادت ، جلب توجه ، ترس و ... از عوامل عمده می باشد .

در پایان این جلسه پس از پذیرایی به سئوالات دانشجویان پاسخ لازم ارائه گردید . لازم بذکر است این جلسه با استقبال بسیار خوب دانشجویان همراه بود

[ چهارشنبه ۱ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۸:٠٤ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com