روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

اعلام حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه از منویات مقام معظم رهبری(مدظله) جهت شرکت در انتخابات

بسم الله الرحمن الرحیم

«ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم»

خداوند بزرگ را شاکریم که با گذشت 35 سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، ملت قهرمان ایران اسلامی در سایه هدایت داهیانه امام راحل (ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبری معظم حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) ، در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مسیر سرافرازی و راه عزت و افتخار را تا نیل به قله های کمال طی می کند و همچنان با پایبندی به اصول و ارزشهای والای اسلامی در سنگر ایثار و تلاش ثابت قدم ایستاده است.

اکنون که ملت سرافراز ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد ، جامعه فرهیخته دانشگاهی همگام با اقشار مختلف مردم شهید پرور در راستای تحقق اهداف اصولی انقلاب و منویات رهبر معظم انقلاب(مد ظله) حرکت نموده و برگ زرین دیگری را در کتاب عزت و عظمت ایران اسلامی رقم خواهد زد.

بدیهی است که انتخاب رئیس جمهوری مدیر ، مدبر ، متعهد ، متخصص ، قانون گرا ، ولایت مدار ، اهل مشورت ، معتقد به اخلاق و فرهنگ ناب اسلامی ، آگاه از مناسبات بین الملی و داخلی و معتقد به طرح و برنامه و رعایت الویتهای کشور ، میتواند در خلق حماسه سیاسی و اقتصادی و آرمانهای شهدا و تحقق انتظارات ملت عزیز ایران اسلامی نقش بسیار موثری را ایفا نماید . امیدواریم که به لطف الهی شاهد انتخاباتی پرشور و آگاهانه با حضور حداکثری مردم عزیز خصوصا دانشگاهیان فرزانه باشیم و در موقعیتی حساس و بحرانی پاسخی کوبنده به بدخواهان این نظام مقدس و دشمنان ولایت فقیه داده و استمرار شکوه و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تضمین نمائیم.

[ شنبه ٢۱ اردیبهشت ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به نقل دکتر مهدی پرویز ریاست واحد ساوه همزمان با میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام(ص) صندوق قرض الحسنه مهر حضرت فاطمه زهرا(س) در این واحد دانشگاهی تاسیس گردید.

دکتر مهدی پرویز اعلام داشت طی مصوبه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی ، هدف از تاسیس این صندوق کمک به دانشجویان نیازمند در امور مختلف اعم از امر ازدواج ، تهیه جهیزیه و حتی کمک هزینه تحصیلی بصورت بلا عوض و یا بصورت قرض الحسنه می باشد و در این راستا هیات امنا این صندوق نیز تشکیل گردیده که اعضای این صندوق متشکل از دو نفر از کارکنان ، دو نفر از اساتید هیات علمی ، دو نفر از معاونین و ریاست گروه معارف اسلامی و دو نفر از خیّرین شهر می باشد .

لازم بذکر است جهت افتتاح این صندوق مبلغ پانزده میلیون ریال از طرف هیات امناء اهداء گردیده است.

[ سه‌شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩٢ ] [ ٢:٥٤ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مسابقات شنا 25 متر آزاد در سطح مدارس استان مرکزی دانش آموز مبینا کاظمی نوری فرزند خانم لیلا عرب از کارکنان واحد ساوه موفق به کسب مقام اول انفرادی و مقام اول تیمی در این رشته گردید و از مدیرکل آموزش و پرورش استان  لوح تقدیر و حکم قهرمانی دریافت نمود.

[ سه‌شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩٢ ] [ ٢:٥۳ ‎ب.ظ ] [ روابط عمومی ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز سه شنبه 10/2/92 مصادف با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، شانزدهمین جشن ازدواج دانشجویی واحد ساوه دکتر ایمانی مقدم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاههای استان مرکزی و جمعی از اساتید این واحد دانشگاهی و مسئولین شهرستان ساوه و با حضور بیش از 118 زوج دانشجو و جمع کثیری از خانواده های دانشجویان در سالن 2000 نفری شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) واحد ساوه برگزار شد.

 در این مراسم مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی با بیان اینکه مسئله مهم پیش از ازدواج شناخت و آشنایی است، گفت: مسئله مهمی که در حال حاضر ما را تهدید می‌کند برداشت ناصحیح در حوزه کمال‌گرایی پیش از ازدواج است.

 در ابتدای این مراسم ریاست واحد ضمن خیر مقدم و عرض تبریک به دانشجویان بیان داشتند ازدواج امری بشری واجتماعی است که جنبه دینی و مذهبی آن را همه اقوام بشر پذیرفته‌اند، از این رو آیین ازدواج، مراسمی دینی به شمار می‌رود.

دکتر مهدی پرویز افزود : در همین راستا به دانشجویانی که اقدام به ازدواج کنند، اگر هر دو دانشجو باشند مبلغ سه میلیون تومان و اگر یک نفر دانشجو باشد مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان وام ازدواج اعطا می شود. و در سال جاری به حدود  138 زوج ، مبلغ  بیش از 180 میلیون تومان وام دانشجویی داده شد.

وی در ادامه به تاسیس صندوق مهر حضرت فاطمه زهرا(س) در این واحد دانشگاهی اشاره نمود و بیان داشت هدف از تاسیس این صندوق کمک به دانشجویان نیازمند در امور مختلف از جمله امر ازدواج ، تهیه جهیزیه و حتی کمک هزینه تحصیلی بصورت بلا عوض و یا بصورت قرض الحسنه می باشد .

 در ادامه مراسم حجت الاسلام مهدی ایمانی مقدم با بیان اینکه ازدواج راه پاک ماندن از گناه است، افزود : از وظایف مهم پدر، مادر، مومنان و مسوولان این است که نسبت به ازدواج جوانان اقدام کنند و با اشاره به اینکه ازدواج یکی از دستورات دین اسلام است که جوانان را از آسیب پذیری مصون می دارد ، افزود: اگر به ازدواج جوانان توجه نشود بسیاری از مشکلات و انحرافات در جامعه افزایش می‌یابد.

 مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی بیان کرد: همچنین ازدواج موجب آرامش روحی، حفظ آبرو، محبت و رحمت و در نتیجه پاکی جامعه می شود و با ازدواج رزق و روزی نیز همراه با همسر و فرزند نصیب خانواده می شود.

 حجت الاسلام ایمانی مقدم گفت: ازدواج دانشجویی یکی از راه‌های آسان گرفتن امر ازدواج و فاصله گرفتن از توقعات و تجمل گرایی است که امروز گریبان گیر بسیاری از افراد جامعه شده است.

در این مراسم برنامه های متنوعی همچون موسیقی سنتی ، موسیقی محلی ، شعبده بازی ، مسابقه ، کیک بری ، عقد سمبلیک ، مدیحه خوانی بمناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و... اجرا شد .

[ شنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ ] [ روابط عمومی ]
Design By : shotSkin.com