روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جشن ازدواج دانشجویی این دانشگاه با حضور بیش از 130 زوج دانشجو در روز چهارشنبه 26/1/1388 در سالن تربیت بدنی شهدای دانشجو برگزار گردید ؛ در این مراسم که بیش از 3000 نفر دانشجو بهمراه اولیاء آنان و رؤسای ادارات شهرستان و نهادهای دولتی حضور داشتند رأس ساعت 30/15 آغاز شد ، پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ریاست دانشگاه جناب آقای حیدری با عرض تبریک و خیر مقدم به مزدوجین و حاضرین در مراسم طی سخنانی  با بهره گیری از آیات و روایات ، برکات ازدواج را برشمردند ؛  سپس امام جمعه محترم شهرستان ساوه حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا تقوی طی سخنان ارزشمندی امر ازدواج را سنت پیامبر(ص) و موجب پیشرفت انسان بیان نمودند و اعلام داشتند براساس شواهد کسانیکه زودتر ازدواج می نمایند شرایط بسیار مطلوبتری برای پیشرفت دارند.

سپس برنامه هایی بشرح ذیل اجرا گردید :

برنامه باستانی توسط مرشد سروستانی ، موسیقی شاد با جرای آقای نورایی ، سرود شاد توسط آقای لشکری ،‌ عقد سمبلیک ،‌کیک بری ، مسابقه شاد و ...  که موجب شادی و انبساط خاطر جمع گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر آقاجانی و مهندس هاشمی از سازمان مرکزی و جناب آقای کریمی مسئول ستاد ازدواج  استان نیز حضور داشتند.

میهمانان صدا وسیما برنامه جناب آقایان داریوش کاردان و سید ضیاء‌الدین دری بودند که با حضور و اجرای بخشی از برنامه به زیبایی آن افزودند ؛‌این مراسم رأس ساعت 18 به اتمام رسید.

لازم به ذکر است اجرای این برنامه توسط آقای علیرضا نعمت الهی مجری توانمند صدا و سیمای مرکز قم و هنرمندان همراه اجرا گردید .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

| پنجشنبه ٢٧ فروردین ۱۳۸۸ | ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com