روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

گردهم آیی مدیران نشریات و جراید و مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان ساوه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار می گردد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت 27 اردیبهشت ماه ، روز ارتباطات و روابط عمومی به همت مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همایش مدیران و ارباب جراید  و روابط عمومیها روز یکشنبه 27/2/1388 در سالن کنفرانس  این دانشگاه برگزار می گردد.

در این رابطه احمد پیمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی این واحد گفت : هدف از این گردهم آیی تقویت بنیانهای علمی و وحدت رویه و ایجاد دوستی و همکاری بین این قشر فرهیخته
 می باشد ، فضای فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و ارتباطی با تلاش این عزیزان تلطیف می گردد. ایجاد اعتماد برای تقویت ارتباط یکی از کارکردهای این نهاد می باشد.و در نظر است با عنایت الهی در انجام رسالت عظیم خود از پتانسیل موجود بهتر بهره برداری شود . مشروح گزارش این همایش پس از برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد.

لازم بذکر است در این گردهم آیی بیش از 30 نفر از نمایندگان خبری ، مدیر مسئولان نشریات ، مدیران روابط عمومی مسئولین ادارات حضور خواهند داشت که در بخشی از آن کارکردهای آن مورد نظر قرار می گیرد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

| شنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸۸ | ۱٢:۱٧ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com