روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بسمه تعالی

همایش آسیبهای روانی اجتماعی و ازدواج با حضور خانم دکتر فردوسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار گردید . بنا به گزارش روابط عمومی با همت حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همایش بزرگ  آسیبهای روانی و اجتماعی و ازدواج با حضور خانم  دکتر فردوسی از چهره های برجسته علمی کشور که  در برنامه های خانواده صدا و سیما حضور دارند برگزار شد.

این همایش با استقبال بسیار خوب دانشجویان ، اساتید و همکاران دانشگاهی در روز چهارشنبه 30/2/88 در سالن اجتماعات شهرک دانشگاهی برگزار شد که پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی  ، عزیزی معاونت دانشجویی واحد ضمن عرض خیر مقدم به حضور خانم  دکتر فردوسی ، اساتید و دانشجویان  بخشی از فعالیت های خانم دکتر را در حوزه مشاوره و روانشناسی و حضور فعال و مستمرشان در صدا و سیمای جمهوری اسلامی برای حاضرین بیان نمودند و هدف از برگزاری چنین همایش هایی را ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان و آمادگی برای زندگی با نشاط و بهتر اعلام نمودند.

در ادامه خانم دکتر فردوسی در جایگاه حضور یافته و طی سخنان بسیار ارزشمند پیرامون شکل گیری خانواده و انواع  شخصیت ،عوامل موثر در عدم تعادل رفتاری انسان و شیوه های برخورد با چنین مسائلی را بسیار زیبا بیان نمودند که بارها شاهد تشویق دانشجویان بودیم ، در ادامه پس از پذیرایی از حاضرین بیش از 300 سوال به صورت کتبی از طرف دانشجویان مطرح شد که به اقتضای فرصت به بیش از 50 مورد پاسخ داده شد .

لازم به ذکر است در پایان با اهداء دسته گل و لوح  از خانم دکترفردوسی تقدیر به عمل آمد و دانشجویان  متفقاً خواستار استمرار چنین جلساتی با حضور ایشان شدند .

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

| شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸ | ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com