روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

مراسم بزرگداشت سالروز آزادی خرمشهر در واحد ساوه برگزار شد .

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز دوشنبه 4/3/1388 مراسم ویژه سالروز آزادی خرمشهر برگزار گردید . این مراسم با همت بسیج دانشجویی دانشگاه و دعوت از معاونت محت رم استاندار و فرماندار شهرستان ساوه جناب آقای مهندس گلستانی فرد و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه جناب سرهنگ اعتمادی و جناب سرهنگ محمدی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و جناب آقای شریف و جمع کثیری از دانشجویان فعال عضو بسیج پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت زهرا(س) دانشگاه برگزار شد.

با توجه به دعوت از مجری توانمند صدا و سیمای مرکز قم آقای نعمت الهی پس از تلاوت قرآن مجید در عظمت این روز بزرگ دکلمه ای اجرا گردید سپس ریاست محترم دانشگاه جناب استاد حیدری ضمن عرض خیر مقدم به حضار گرامی یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و در رابطه با عملیات بیت المقدس که منجر به آزاد سازی خرمشهر گردید بیاناتی ایراد نمودند و بیان داشتند امدادهای الهی بودند که رزمندگان اسلام را یاری کرد و توانستند خرمشهر را پس از 19 ماه آزاد نمایند و جمعیتی بالغ بر 19000 سرباز عراقی  به اسارت دربیایند و تجهیزات زیادی از عراقیها به غنیمت گرفته و یا منهدم نمایند . در ادامه جناب آقای مهندس گلستانی فرد فرماندار محترم شهرستان ساوه با ادای احترام به شهدا ، واقعه بزرگ آزادسازی خرمشهر را یکی از معجزات الهی دانسته و  در عظمت سربازان اسلام و دلاوران بسیج مطالب مبسوطی را بیان نمودند ایشان همچنین در رابطه با رویداد بزرگ کشورمان که همان انتخابات ریاست جمهوری است تاکیدات فراوانی بر حضور نمودند . در ادامه ، سخنران ویژه این مراسم جناب سرهنگ محمدی از دلاوران دوران دفاع مقدس پیرامون عملیات بزرگ بیت المقدس خاطرات زیبایی را بیان نمودند.

 مراسم با توجه به در پیش بودن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با مداحی برادر حاج حسین آل حبیب به پایان رسید . خداوند ما را در تحقق آرمانهای امام (ره) و شهدا یاری فرماید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه

| سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳۸۸ | ٩:٠٠ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com