روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

برگزاری کلاسهای ضمن خدمت EXCEL  و ACCESS در آموزشکده سما ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تعداد 33 نفر از معلمان و کارکنان آموزشکده سما این واحد به منظور ارتقاء سطح علمی ، کلاسهای آموزشی ضمن خدمت EXCEL  و ACCESS جمعاً به مدت 36 ساعت را در ماه های فروردین و  اردیبهشت ماه سال جاری در محل سایت اینترنت این آموزشکده طی نمودند.

 

برگزاری کلاسهای آموزشی طرح قدس در آموزشکده سما ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برای اولین بار و همزمان در آموزشکده های سما سراسر کشور در سال تحصیلی 88-87 کلاسهای آموزشی طرح قدس به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با قرآن کریم در واحد ساوه نیز برگزار گردید. در این دوره آموزشی تعداد 19 نفر از دانشجویان در رشته روخوانی و روانخوانی شرکت کردند و ارزشیابی نهائی در مورخه 3/3/1388 با حضور ناظرین محترم منطقه 5 سما برگزار شد و کلیه شرکت کنندگان امتیاز لازم راکسب نمودند.

 

شرکت تیم والبیال دانشجویان دختر آموزشکده سما ساوه در جشنواره مسابقات ورزشی سراسری آموزشکده های سما

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در دومین جشنواره مسابقات ورزشی آموزشکده های سما که از موخه 31/2/1388 لغایت 2/3/1388 در واحد زنجان برگزار گردید ، تیم منطقه 5 سما با تعداد 12 نفر از دانشجویان دختر با سرپرستی واحد ساوه در رشته والیبال شرکت نمودند. در این مسابقات مناطق یازده گانه سما شرکت داشتندکه تیم منطقه 5 در نهایت موفق به کسب مقام ششم گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

| شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸ | ٤:٥۸ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com