روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع) جشن باشکوه روز جانباز در روز سه شنبه مورخه 6/5/1388با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه با حضور معاونت محترم فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن شهدای دانشجوی این واحد دانشگاهی برگزار گردید .

در ابتدا پس از تلاوت قرآن و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران حجه الاسلام و المسلمین هنرمند رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه ضمن خیرمقدم به حاضرین از کلیه دست اندرکاران برگزاری این مراسم تشکر نمود.

سپس حجه الاسلام والمسلمین تقوی امام جمعه محترم شهرستان  طی سخنان مبسوطی جایگاه ویژه جانبازان را در جامعه بسیار ارزشمند دانست .

در ادامه مولودی خوانی توسط آقای افشار پور صورت گرفت.

پس از آن آقای چنگیز حبیبیان از خوانندگان خوش صدای کشور  در جایگاه حضور یافته و برنامه های خود را اجرا نمودند.

مهمان ویژه جشن آقای حمید ماهی صفت بودند که در قسمت پایانی مراسم با  حضور  خود گرمای سالن را دو چندان نموده و با اجرای برنامه های خوب خود جمعیت 3000 نفری سالن را با لبانی خندان روانه منازلشان نمود.

لازم بذکر است این برنامه توسط آقای نعمت الهی  از مجریان توانمند صدا و سیمای استان قم اجرا گردید.

این مراسم هر ساله توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و با دعوت از خانواده های محترم شهدا و ایثارگران  برگزار می گردد که با استقبال چشمگیری روبرو می باشد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 

 

| چهارشنبه ٧ امرداد ۱۳۸۸ | ۱٠:٥٦ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com