روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

دومین جلسه دو ماهیانه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در ترم جاری در روز دوشنبه 25/8/88 در سالن اجتماعات دانشگاه با حضور هیات رئیسه دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران استاد حیدری ریاست واحد با نام و یاد خداوند متعال از تلاش بی وقفه کلیه همکاران تشکر نمودن و اعلام داشتند در سایه این همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به توفیقات چشمگیری دست یافته است.

ایشان از حوزه های آموزش ، پژوهش ،‌ اداری و مالی ، دانشجویی ، سما ،‌ عمران و دفتر فرهنگ اسلامی و روسای دانشکده های علوم انسانی کشاورزی و فنی و مهندسی تقدیر نمودندو با برشمردن خدمات آنان از حسن اخلاق و تسریع امور و به روز رساندن کارها تقدیر کردند.

استاد حیدری تغییر و تحول در حوزه های مختلف را امری طبیعی و لازم دانستند و اعلام نمودند افراد دارای قابلیتهای مختلف هستند و بکارگیری آنان ضمن ایجاد تنوع موجب نشاط در حوزه های کاری خواهد شد.

استاد حیدری در بخشی از سخنان خود توصیه هایی به کلیه بخشهای مختلف داشتند از جمله تکریم ارباب رجوع عدم تبعیض در پاسخ به دانشجویان و رعایت انصاف در برخورد آنان ، حفظ اسرار دانشگاه ، عدم ارائه بعضی از اطلاعات از طریق تلفن ، عدم مشاجره با دانشجویان ، سعی در وارد نشدن به مباحث سیاسی در دانشگاه ،‌در سال اصلاح الگوی مصرف رعایت صرفه جویی ،‌انضباط کاری ، حفظ اموال دانشگاه و ... را یادآور شدند و اعلام نمودند به لطف خداوند و همکاری کارکنان واحد در بازرسیهای بعمل آمده مشکل حادی در این واحد دانشگاهی وجود ندارد .

در بخش دوم برنامه ضمن پذیرایی از همکاران پرسش و پاسخ نیز صورت گرفت که ضمن پاسخ تصمیمات لازم نیز اتخاذ گردید.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و نماینده خبرگزاری ایسکانیوز واحد ساوه

| دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸ | ٢:٤٩ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com