روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه همایش منطقه ای با عنوان « کشاورزی پایدار با تاکید بر سلامت تولید غذا » در روز سه شنبه 11/12/88 در واحد ساوه برگزار گردید. این همایش با همت و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و با مشارکت واحدهای اراک ،‌ بروجرد ، خرم آباد و آشتیان برگزار شد.

در این همایش پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی استاد حیدری نوری ریاست واحد ساوه پیرامون اهمیت کشاورزی سخنان مبسوطی ایراد نمودند و تحقیق در زمینه کشاورزی و ایجاد راهکارهای جدید برای تولید غذا با تاکید بر سلامت آن را مورد تاکید قرار دادند ، در ادامه آقای دکتر یوسفی راد عضو هیأت علمی واحد ساوه و دبیر همایش در رابطه با فعالیتهای صورت گرفته برای برگزاری همایش سخنانی را بیان نمودند.و علاوه بر تقدیر از واحدهای مشارکت کننده از ارائه دهندگان مقالات و نیز تیم اجرایی تقدیر نمودند،‌سخنران ویژه این همایش آقای دکتر نورمحمدی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات بودند که سخنان ارزشمندی را ایراد نمودند که مورد استقبال بسیار خوب حاضرین قرار گرفت.

در این همایش بیش از 6 مقاله ارائه گردید که در پایان هر یک از مقالات با توجه به موضوع و محتوای مقالات ، سئوالاتی از طرف حاضرین مطرح که پاسخ لازم نیز ارائه گردید.

لازم بذکر است برگزیده پوسترها در راهروی جنب سالن همایش بصورت طبقه بندی شده نصب که در پایان پوستر برتر انتخاب گردید و از تهیه کننده آن تجلیل بعمل آمد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

| چهارشنبه ۱٢ اسفند ۱۳۸۸ | ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com