روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بنا به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه دومین مرحله از چهارمین جشن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور جمع کثیری از دانش آموختگان این واحد دانشگاهی باتفاق اولیاء‌ آنان برگزار گردید.

استاد حیدری ریاست محترم واحد ضمن تقدیر از حضور آنان برپایی این مراسم را بهانه ای ارزنده برای دیدار مجدد و نیز تبیین خدمات صورت گرفته برای فارغ التحصیلان ذکر نمود.

وی تاسیس آموزشگاه ماندگار ویژه فارغ التحصیلان برای ارتقاء به مقاطع بالاتر را در این واحد دانشگاهی بعنوان  گامی بسیار موثر توصیف نمودند. و اظهار داشتند جمعیت کثیری از فارغ التحصیلان خواهان ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج علمی بالاتر هستند و تاسیس علوم و تحقیقات در 15 استان تدبیری است که ریاست عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر جاسبی اندیشیده اند تا این واحد دانشگاهی با ظرفیت بالا پاسخگوی نیاز جامعه باشند.

حیدری در بخشی از سخنان خود را از عنایت ویژه ریاست عالیه دانشگاه در رابطه با موافقت اصولی برای تاسیس واحد علوم و تحقیقات در ساوه بعنوان اولین و تنها شهرستان کشور تقدیر نموده و تلاش مستمر بی وقفه نماینده محترم شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی را یادآور شدند که این توفیق حاصل بزرگواری و پی گیری ایشان بوده است در این مراسم برنامه های متنوعی بشرح ذیل اجرا شد:

تلاوت قرآن مجید ، سرود جمهوری اسلامی ،‌ سخنرانی ، ‌موسیقی اصیل ایرانی ،‌ موسیقی شاد ،  نمایش ورزش باستانی ،  اهداء هدایا ،  تجلیل از جمعی از فارغ التحصیلان ،‌ شعبده بازی ،‌ حرکات رزمی ،  که موجب انبساط خاطره حاضرین گردید و در پایان با میوه و شیرینی پذیرایی بعمل آمد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

| سه‌شنبه ٢٤ فروردین ۱۳۸٩ | ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com