روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش گروه دانشگاه  باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز" ، یازدهمین جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور بیش از 160 زوج و  اولیاء آنان و دیگر میهمانان بالغ بر 2000 نفر در سالن شهدای دانشجو سایت مرکزی واحد ساوه در روز چهارشنبه 25/1/89 برگزار گردید .

در این مراسم که مسئولین ادارات شهرستان نیز حضور داشتند برنامه های متنوعی بشرح ذیل اجرا گردید:

پس از تلاوت قرآن توسط جناب آقای پوراحمدی از قاریان برجسته بین المللی ،‌ سرود جمهوری اسلامی ایران پخش گردید در ادامه استاد حیدری ریاست واحد ضمن عرض تبریک به مزدوجین و تقدیر از حضور میهمانان ، ازدواج را بعنوان سنت رسول خدا (ص) ارج نهاده و آنرا اتفاقی بسیار ارزشمند در زندگی هر فرد یاد نمود و در بخشی از سخنان خود شرایط بسیار مطلوب واحد ساوه را تبیین نموده و اخذ موافقت اصولی واحد علوم و تحقیقات را در ساوه بعنوان رویدادی مهم  در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ذکر کردند در ادامه جناب آقای هاشمی مدیر کل دانشجویی سازمان مرکزی طی سخنانی ضمن تبریک به مزدوجین محترم از تلاش بی وقفه ریاست و کارکنان واحد ساوه تقدیر نمودند و برگزاری چنین جشنی را با این وسعت بیانگر پتانسیل بالای این واحد ذکر نمودند. مزید اطلاع اینکه آقای پورمحمدیان مدیر کل سنجش و نظارت معاونت دانشجویی و آقای زندی مدیر دانشجویی منطقه 5  نیز حضور داشتند

در ادامه موسیقی اصیل ایرانی با حضور هنرمندان صدا و سیمای مرکز قم اجرا شد ،  تکنوازی موسیقی با بهره گیری از استاد امامی از برنامه های بسیار زیبای این جشن بود.

سایر برنامه های این جشن مسابقه شاد ،‌کیک بری ، عقد سمبلیک  شعبده بازی ،‌قرائت شعر توسط استاد خراطی و... اجرا شد ، لازم بذکر است جمعی از میهمانان با ارسال نامه مراتب تقدیر خود را از برگزاری جشن اعلام نموده و بر جلوه منحصر به فرد آن تاکید داشتند.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

| شنبه ٢۸ فروردین ۱۳۸٩ | ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com