روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه اولین همایش دانش آموزان دختر سال سوم مقطع متوسطه و پیش دانشگاهی با همت دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری مدیریت آموزش و پرورش در روز دوشنبه 30/1/89 در واحد ساوه برگزار گردید.

در این همایش پس از تلاوت قرآن و اجرای سرود جمهوری اسلامی ،‌ استاد حیدری  ریاست واحد ضمن تقدیر از حضور حاضرین میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفته و هدف از برگزاری این همایش را آشنایی دانش آموزان با قابلیتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و ایجاد راهکارهای مناسب برای جذب دانشجویان و بیان جایگاه واحد ساوه بیان نمودند و طی سخنان مبسوطی موقعیت دانشگاه را تبیین نموده و اعلام داشتند با توجه به تنوع رشته  و بهره مندی از اساتید مبرز ،‌وجود کارگاهها و آزمایشگاهها و نیز فضاهای بسیار مطلوب آموزش و دیگر امکانات این واحد دانشگاهی آمادگی همکاری همه جانبه با آموزش و پرورش بالاخص مقطع متوسطه را دارد .

در ادامه آقای سروش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه حرکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را بسیار ارزشمند توصیف نمودو برگزاری این همایش را حاصل تدبیر و اندیشه والای مدیریت بیان کردند .

محمد فخاریان معاونت آموزشی واحد ساوه نیز ضمن برشمردن ویژگیهای آموزشی دانشگاه فضای آموزشی برای ارتقاء سطح علمی را برای دانشجویان بسیار عالی توصیف نمودند و برگزاری  این همایش را بیانگر دور اندیشی مدیریت آموزش و پرورش ساوه برای توسعه آموزش و ایجاد مهارتهای انسانی در سطح شهرستان دانستند.

در پایان دانش آموزان سئوالات مختلفی پیرامون مسائل مختلف علمی و تسهیلات آموزشی و... مطرح نمودند که پاسخهای لازم توسط هیأت رئیسه داده شد .

این مراسم پس از پذیرایی ساعت 30/11 با ذکر شریف صلوات پایان یافت.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

| دوشنبه ۳٠ فروردین ۱۳۸٩ | ۳:۱۳ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com