روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

سومین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر آموزشکده های فنی و حرفه ای سما سراسر کشور با حضور آقای مهندس سهرابیان مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد ساوه برگزار گردید .

این مراسم با حضور 11 کاروان ورزشی از مناطق یازدهگانه سما سراسر کشور در سالن 2500 نفری شهرک دانشگاهی این واحد دانشگاهی برگزار گردید .

پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی خیرمقدم توسط آقای مهندس آقامیری معاونت سما واحد ساوه صورت گرفت ؛‌ وی در بخشی از سخنان خود با بهره گیری از آیات الهی و روایات معصومین (ع) جایگاه ورزش را تبیین نمودند سپس استاد حیدری ریاست واحد ضمن قرائت پیام ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی از حضور میهمانان تقدیر نموده و از عنایت آقای مهندس سهرابیان مدیر کل محترم تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی تشکر نمودند .

در بخش بعدی برنامه ها آقای مهندس سهرابیان با نام و یاد خداوند از تلاش سما واحد ساوه و دیگر میهمانان تقدیر نموده و در سخنان خود چشم انداز ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی را بسیار خوب توصیف نمودند و سهم این دانشگاه در فعالیتهای ورزشی را بیش از دیگر سازمانها دانستند در ادامه آقای مهندس پیشوا معاون فرهنگی سازمان سما نیز سخنان مبسوطی پیرامون این المپیاد ایراد نمودند.

برنامه های دیگری از جمله نمایش ورزش رزمی ،‌ ژیمناستیک ،‌ سرود توسط دانش آموزان به اجرا درآمد و با روشن شدن مشعل مسابقات و رژه تیمهای ورزشی و پذیرایی از حاضرین مسابقات عملاً آغاز گردید.

لازم بذکر است طی بازدیدی که آقای مهندس سهرابیان از امکانات ورزشی واحد ساوه نمودند ابراز داشتند که واحد ساوه قابلیت برگزاری مسابقات ورزشی در سطح کشور را دارد و سالنها و امکانات در حد مطلوب می باشد.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

| دوشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٩ | ٩:٠٦ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com