روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر مراسم با شکوهی از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

در این مراسم که فرماندهی بسیج سپاه ساوه ،‌ فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی و جمع کثیری از دانشجویان و... حضور داشتند برنامه با تلاوت قران مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید سپس استاد حیدری نوری ریاست واحد ضمن خیرمقدم به کلیه حاضرین در جلسه از حضور سردار حاج عباس برقی  میهمان ویژه مراسم در این واحد دانشگاهی تقدیر و تشکر نمودند و ضمن گرامیداشت یاد شهداء  ،حماسه آزادسازی خرمشهر را برگ زرینی در تاریخ  دفاع مقدس دانستند و در ادامه برنامه حاج عباس برقی از فرماندهان سپاه 27 محمد رسول ا... به ایراد سخن و ذکر خاطره پیرامون نحوه آزاد سازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس پرداختند . در ادامه به دلیل همرزم بودن ایشان با سردار جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان به بیان خاطراتی از ایشان و تاریخ و محل اسارت ایشان در بیروت و جبهه های جنوب و غرب کشور پرداختند . سردار برقی در پایان صحبت های خود از برگزار کنندگان این مراسم تشکر و قدردانی نمودند . در ادامه قرائت شعر توسط یکی از شاعران صورت گرفت.

در پایان مراسم  مسابقه ای نیز به مناسبت روز مقاومت و پیروزی انجام پذیرفت که به قید قرعه به سه نفر از برندگان جوایزی اهداء گردید.

 

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

| چهارشنبه ٥ خرداد ۱۳۸٩ | ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com