روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن سالگرد تشکیل بسیج، بر زمینه سازی حضور پویا و پر نشاط دانشجویان و اساتید با رویکردی نوین و با استفاده از پتانسیلها و توانمندی ها در بسط و توسعه بسیج تأکید کرد.
دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سالگرد تشکیل بسیج بیانیه ای بدین شرح صادر کرد: انقلاب اسلامی ایران با تفکر بسیجی و با ابتکار هوشمندانه ی حضرت امام شکل گرفت و با همین تفکر بود که انقلابی به عظمت تمام آفاق خلق کرد، بسیج شجره انقلاب را در مقابل هجوم آفات داخلی و خارجی مصونیت بخشید و باعث مردمی بودن انقلاب اسلامی شد.
بدیهی است که تضمین تداوم حرکت انقلابی ملت ایران در سایه فرهنگ بسیجی اتفاق خواهد افتاد، بر این اساس مجموعه حرکت های نظام می بایست با محوریت تفکر بسیجی شکل گیرد و روح این تفکر در شعاع فرهنگ عمومی و ذهن همه مسوولان و خادمان ملت جاری و ساری گردد تا چشم طمع دشمنان داخلی و خارجی از ایران اسلامی کوتاه شود لذا نه تنها در هفته بسیج بلکه در تمام زمانها می بایست این مهم مورد نظر و توجه قرار گیرد.
با این فرض سالگرد تولد بسیج و گرامی داشتن آن جزء شعائر انقلاب اسلامی است.
آمادگی برای حضور دانشجویان عزیز به عنوان طلیعه داران عرصه ی جهاد، پایمردی و مقاومت در برابر همه ی جریانهایی که با ترفندهای مختلف به دنبال تضعیف نظام و انقلاب هستند در این عرصه بسیار زیاد است.
بسیج دانشجویی و بسیج اساتید باید ضمن زمینه سازی حضور جوانان دانشجو در فضای پویا و پر نشاط و حرکت با دادن فکر صحیح به آنان همانگونه که در اوایل انقلاب با هدایت امام راحل این شعور و هیجان با تعقل همراه و حماسه دفاع مقدس خلق گردید تلاش نمایند تا کار تحقیقاتی و علمی با تفکر و سیره ی بسیجی با رویکردی نوین و با استفاده از پتانسیل ها و توانمندی ها در عرصه ی علمی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با استفاده از افرادی توانمند همراه با تکنولوژی جدید نسبت به پاسخ به شبهات و سئوالات جوانان وعدم دیوار کشی در توسعه و جذب نسبت به بسیج آحاد ملت گام بردارند.
دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد که همانند بسیج مولود انقلاب و تایید کننده آن حضرت امام راحل (ره) می باشد لذا وظیفه خود می داند همانطور که بیش از ربع قرن از عمر پر برکت خود حامی و در کنار بسیج در ابعاد مختلف بوده، همواره این راه را با قوت هر چه تمامتر ادامه دهد و بر پایه تدابیر و رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری حرکت نماید.

| دوشنبه ٤ آذر ۱۳۸٧ | ٢:٤٦ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com