روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 با آغاز سال تحصیلی جدید براساس برنامه تدوین شده توسط شورای فرهنگی واحد ساوه جلسات توجیهی دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشکده علوم انسانی ، سایت مرکزی  و دانشکده کشاورزی واحد ساوه روز پنجشنبه 8/7/89 برگزار گردید.

در این نشست مسئولین دانشگاه ضمن تبیین موقعیت دانشگاه آزاد اسلامی  شرایط بسیار مطلوب واحد ساوه را بر شمردند و موارد مهم آموزشی ، پژوهشی ، علمی ، فرهنگی و ... را بیان نمودند و دانشجویان سئوالات مختلفی را مطرح کردند که پاسخ لازم از طرف مسئولین داده شد .

استاد حیدری تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را متفاوت با دیگر مقاطع دانسته و بیان داشتند دانشجو در این مقطع می باید با تلاش مضاعف و بهره گیری از  منابع و مراجعه به ماخذ به تلاش علمی ادامه دهد که ماحصل این تلاش به خلاقیت و نوآوری و ابتکار بیانجامد . یکی از کارکردهای مهم دانشگاه تولید علم و بالابردن سطح پژوهش و ارتقاء دانش است و با این هدف باید به راهکارهای مناسب دست یافت و به اهداف مقدس جمهوری اسلامی جامه عمل پوشاند.

وی ضمن تبریک و خوش آمد به دانشجویان جدید الورود  اعلام نمودند اولویت بورسیه  در مقطع دکتری با کسانی است که در این واحد به تحصیل اشتغال دارند و در مقطع دکتری پذیرفته می شوند.

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی و خبرنگار ایسکانیوز واحد ساوه

| شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٩ | ٤:۱٢ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com