روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در شصت و دومین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی که در روز شنبه 29/8/89 در واحد علوم و تحقیقات تهران  با حضور آقای دکتر جاسبی ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ، معاونین ، مدیران و روسای مناطق پانزده گانه برگزار گردید استاد حیدری نوری ریاست واحد ساوه بعنوان رئیس نمونه و برتر معرفی شدند.

دبیری این اجلاس را آقای دکتر زارع معاون پارلمانی دانشگاه بعهده داشتند که بهنگام دعوت از استاد حیدری نوری برای ارائه عملکرد و فعالیت واحد ساوه از ایشان بعنوان مدیر پر تلاش و موفق که طی ده سال مسئولیت واحد ساوه خدمات ارزنده و  شایان توجهی به دانشگاه نموده اند و تحولی بزرگ در حوزه های عمرانی ، آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی ایجاد نموده اند که خدمات ایشان ماندگار خواهد بود یاد کردند.

با حضور استاد حیدری نوری در جایگاه ابتدا کلیپ ویژه واحد ساوه تهیه شده توسط روابط عمومی که بیانگر بخشی از فعالیتها در این واحد دانشگاهی است پخش شد سپس وی سخنان خود را با نام و یاد خداوند و درود به روح بلند امام(ره) و شهدا و ادای احترام به ریاست عالیه دانشگاه و حضار گرامی آغاز نمودند و با قرائت یک بیت شعر

« اگر اندر نظر لطف تو اکسیر نبود          خدمت ناقص ما قابل تقدیر نبود»  سپاس و قدرشناسی خود را اعلام داشتند.

وی در تجلیل از عظمت کارهای ریاست عالیه دانشگاه گفتند  فعالیتها و خدمات ما در مقابل کار عظیمی که شما انجام داده اید کوچک و ناچیز است و تحت الشعاع کارهای ارزنده حضرتعالی است.

حیدری نوری در اهمیت دانش و اندیشه گفت مردم میهمان تاریخند ، می آیند و پس از رفتن فراموش می شوند. اما مردان دانش و ادب و فرهنگ میزبان تاریخند و خود تاریخ سازند و به دلیل تاریخ سازی همراه تاریخند و این همراهی با تاریخ موجب جاودانگی است . و در ارزش علم و دانش بیان داشتند مجسمه 41 متری لنین در تاشکند پس از چند سال بر زمین افتاد و مجسمه نظامی بزرگ همچنان پابرجا و استوار است.

فحوای کلام استاد حیدری نوری ارج نهادن به زحمات بی شائبه و جهادگونه ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی آقای دکتر جاسبی و خانواده بزرگ دانشگاه بود که سخنان خود را با این بیت شعر به پایان رسانید

«‌چنین گفتند پیران خردمند          شناسایی حق در حق شناسی است»

احمد پیمانی

مدیر روابط عمومی واحد ساوه

| دوشنبه ۱ آذر ۱۳۸٩ | ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com