روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

در آستانه عید ولایت حضرت علی (ع) و هفته بسیج همایش علمی با عنوان (شخصیت سالم و بهزیستی روانشناختی) در روز چهارشنبه 3/9/89 به همت مهندس عزیزی معاونت دانشجویی دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد.

در این همایش که با استقبال بسیار خوب دانشجویان ، اساتید و همکاران دانشگاهی همراه بود پس از تلاوت قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ، استاد حیدری ریاست واحد طی بیانات ارزشمندی ضمن عرض تبریک بمناسبت عید غدیر و گرامیداشت هفته بسیج از حضور خانم دکتر فردوسی تشکر نمودند و توصیه وی به دانشجویان بهره مندی هر چه بیشتر از بیانات خانم دکتر فردوسی در زمینه شخصیت سالم و بهزیستی روانشناختی بود. در ادامه خانم دکتر فردوسی سخنران ویژه این مراسم طی سخنان مبسوط و لرزنده ، پیرامون شخصیت سالم مؤلفه های مهمی را بیان نمودند و شخصیت سالم را شخصیت قوی و کسانی که قادر به حل مسئله هستند معرفی نمود و در رابطه با امیدواری که می تواند نشاط و بالندگی را همراه داشته باشد مطالبی علمی ارزنده ای را بیان نمودند.

در بخش دوم برنامه پرسش و پاسخ صورت گرفته و به بیش از 50 مورد از سؤالات در زمینه های روانشناختی و روانشناسی و مسائل تربیتی پاسخ دادند.

| چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۸٩ | ٤:٤۱ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com