روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

آقای دکتر بختیاری نماینده وزارت علوم باتفاق مهندس رستگار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه حضور یافتند، این حضور که مصادف با برگزاری جلسه شورای اداری این واحد دانشگاهی  بود ، وی با اظهار خشنودی از حضورشان در این واحد دانشگاهی مطالب ارزشمندی پیرامون دانشگاه و سیاستهای کلان در زمینه پژوهشی ، آموزشی و ... بیان نمودند . در ادامه استاد حیدری ریاست واحد ساوه ضمن ادای احترام به ساحت مقدس شهدا ، ایام محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر را گرامی داشته و موقعیت این واحد دانشگاهی را در زمینه های آموزشی ، عمرانی ، فرهنگی و توفیقات بدست آمده و سیاستهای چشم انداز دانشگاه  رابیان نمودند و معاونین و روسای دانشکده ها هر کدام پیرامون مسائل مختلف حوزه کاری خود را بیان نمودند و درخواستهایی را نیر عنوان نمودند.

دکتر بختیاری بیان داشتند وزارت علوم مدعی سیاست گذاری علم در کشور می باشد و باید با نگاه عالمانه براساس قابلیتها و پنانسیل هر دانشگاه حمایتهای لازم را از آنها داشته باشد .

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به سهم دانشگاههای کشور در تولید علم در مقایسه با سال 80 اعلام نمودند علیرغم رشد بسیار چشمگیر هنوز نتوانسته ایم سهم واقعی خود را کسب کنیم و این برای میهن اسلامیمان مناسب نیست و باید با تلاش پی گیر و مضاعف به مراتب بالاتری دست پیدا کنیم.

لازم بذکر  است پس از پایان جلسه ریاست واحد باتفاق آقای دکتر بختیاری از امکانات و ساختمانهای دانشگاه بازدید نمودند و عظمت این واحد با دانشگاههای بزرگ دولتی برابر دانستند و از تلاش بی وقفه ریاست واحد و همکاران تقدیر نمودند.

| پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸٩ | ٩:۱٩ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com