روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

با توجه به معرفی استاد حیدری رئیس واحد ساوه بعنوان مدیر نمونه در بین دانشگاههای آزاد اسلامی در اجلاس سراسری روسای واحد های دانشگاهی ، به پاس تلاش و زحمات عالمانه وی مراسم تجلیل به همت اساتید واحد و همکاری همه جانبه دفتر فرهنگ اسلامی و روابط عمومی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم آقای دکتر تقوی امام جمعه شهرستان ساوه ،ایمانی مقدم نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان مرکزی ،  اسلامی نماینده شهرستان ، مهندس گلستانی فرد معاونت استاندار و فرماندار شهرستان ، سمنانی ریاست شورای شهر باتفاق اعضاء شورا جمع کثیری از روسای ادارات شهرستان ، مدیران بخش صنعت ، جمعی از روسای دانشگاههای منطقه 5 ، ‌دبیران و اساتید دانشگاه و خانواده معظم شهدا ، بازنشستگان و پیشکسوتان فرهنگی و دانشجویان برگزار شد .

در این مراسم پس از تلاوت قران مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، نماینده اساتید با اشاره به توسعه همه جانبه دانشگاه ،‌انتخاب استاد حیدری را انتخابی شایسته دانسته و از مدیران ارشد شهرستان خواستند به این اتفاق مهم که به ندرت صورت می گیرد توجه بیشتری داشته باشند . در ادامه امام جمعه شهرستان با قدردانی از زحمات استاد حیدری تلاش وی را بسیار چشمگیر دانستند و خدمات دانشگاه را بعنوان ارزنده ترین فعالیت توصیف نمودند و این رشد و توسعه را حاصل تلاش جمعی دانستند ؛‌پس از وی مهندس گلستانی فرد معاونت استاندار و فرماندار شهرستان ساوه نیز طی سخنانی با برشمردن نقش دانشگاه در توسعه نیروی انسانی از تلاش بی وقفه استاد حیدری قدردانی نمودند در ادامه آقای ایمانی مقدم نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان با عرض ادب به پیشگاه شهدای کربلا و بیان فرازی از دعاهای مفاتیح الجنان ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را بعنوان یکی از بهترین واحدها معرفی نمودند و انتخاب استاد حیدری را کاری بسیار شایسته توصیف نمودند.

سپس حجه الاسلام و المسلمین حبیبی تبار مدیر گروه معارف اسلامی واحد طی سخنانی این افتخار بزرگ را به دانشگاهیان تبریک گفته و تلاش بی وقفه استاد حیدری را که خود نیز جزو گروه معارف هستند ستودند.

سخنران ویژه این مراسم آقای دکتر اسلامی نماینده مردم شهرستانهای ساوه وزرندیه در مجلس شورای اسلامی بودند که طی سخنان مبسوطی به بیان واقعه عاشورا و حماسه کربلا و سوابق تاریخی بعضی از فعالیتهای مذهبی را بیان نمودند و در بخش دوم سخنان خود دانشگاه آزاد اسلامی و جهش علمی ، پژوهشی آنرا ستود و اخذ موافقت اصولی برای علوم و تحقیقات را بسیار ارزشمند بیان نمودند و این رخداد علمی را حاصل پی گیری مجددانه حیدری دانستند .

در این مراسم روسای نهادها ، ارگانها و ادارات شهرستان با اهداء گل و لوح تقدیر مراتب سپاس خود را به ریاست واحد ساوه تقدیم نمودند.

| سه‌شنبه ٧ دی ۱۳۸٩ | ٩:٥۸ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com