روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

خبرنگار ایسکانیوز : مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در واحد ساوه با حضور آقای دکتررهنما معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و بیش از یکصد و پنجاه نفر از اساتید و دانشجویان پژوهشگر و جمعی از مسئولین و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز چهارشنبه 15/10/89 برگزار گردید.

در این مراسم حیدری ریاست واحد ضمن خیرمقدم به آقای دکتر رهنما از حمایتهای ایشان تقدیر نموده و تلاش ایشان در حوزه پژوهش را بسیار عالی توصیف نمودند.

در بخشی از این مراسم دکتر اراتمند معاون پژوهشی این واحد دانشگاهی فعالیتها و خدمات صورت گرفته توسط اساتید و دانشجویان را برشمرد و اعلام داشت با مساعدت ریاست این واحد ، تمامی طرحهای پژوهشی و فعالیتها به انجام رسیده و توفیقات فراوانی نیز بدست آمده است.

در بخش دیگر برنامه دکتر رهنما معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی طی سخنان مبسوطی با ابراز رضایت کامل از عملکرد واحد ساوه اعلام نموده در دهه چهارم که دهه رقابت با دانشگاههای بین المللی است می باید تلاش مضاعفی صورت گیرد تا ایده ها تبدیل به پدیده شوند و تولید ثروت از طریق تولید علم صورت گیرد.

دکتر رهنما بیان نمودند نگاه اندیشمندانه ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی بیانگر افق روشنی است که در پیش رو داریم و ما باید در بهترین شرایط علمی و پژوهشی در سطح منطقه قرار گیریم و واحد ساوه با توجه به ظرفیت بسیار بالایی که دارد
می تواند از واحدهای پیشتاز باشد . واحد ساوه دارای امکانات و پتانسیل و ظرفیت خوبی است و اختصاص علوم و تحقیقات به این شهر بیانگر این ظرفیت است .

وی در بخشی از سخنان خود اساتید واحد ساوه را بسیار خوب و برجسته با پتانسیل علمی بالا معرفی نمودند و بیان داشتند همکاری خوب بین معاونین واحد می تواند ارتقاء اساتید را در بر داشته و این ارتقاء موجب انگیزش بیشتر می گردد.

در بخش پایانی مراسم از 90 نفر از اساتید پژوهشگر و 35 نفر از دانشجویان پژوهشگر این واحد دانشگاهی با اهداء لوح و هدیه تقدیر بعمل آمد.

| پنجشنبه ۱٦ دی ۱۳۸٩ | ٧:٥٠ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com