روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

جلسه عمومی کارکنان آمورزشکده سما واحد ساوه با حضور استاد حیدری ریاست واحد ، مهندس آقامیری معاون سما واحد و تمامی کارکنان آموزشکده در محل سالن اجتماعات این آموزشکده برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید ، مهندس آقامیری ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر و تشکر از حضور ریاست واحد و کارکنان سما ، به گزارش اجمالی از فعالیت مرکز آموزشی و فرهنگی سما پرداختند در ادامه با توجه به شروع امتحانات پایان ترم مواردی را متذکر شدند .

وی همچنین به برگزاری جشنواره علمی و مهارتی الکترونیک و الکتروتکنیک در اسفندماه سالجاری اشاره کردند و ابراز امیدواری کردند با تلاش و جدیت همکاران بتوانند همانند سالهای قبل جشنواره به خوبی برگزار شود.

در ادامه جلسه استاد حیدری ریاست واحد ساوه ، از تلاش و جدیت همکاران و مدبیرت سما تقدیر و تشکر کردند و اعلام نمودند اگر واحد ساوه رتبه ای را احراز نموده است ، بخشی از آن مربوط به سما می باشد و همان نظر مثبتی که آقای دکتر جاسبی ریاست عالیه و مهندس میرشمسی معاونت سما دانشگاه به واحد ساوه دارند .

وی در ادامه پیرامون طرح هدفمندی یارانه و نحوه رعایت صرفه جویی و همچنین برگزاری امتحانات پایان ترم سخنان مبسوطی ارائه نمودند.

در ادامه معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده به بیان برخی از مطالب آموزشی و همچنین مواردی در خصوص جشنواره الکترونیک و الکتروتکنیک پرداختند در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید .

| پنجشنبه ۱٤ بهمن ۱۳۸٩ | ۸:٤٩ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com