روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 اختتامیه سومین جشنواره رشته های الکترونیک و الکتروتکنیک در تاریخ 19/12/89 ساعت 8 صبح با حضور آقای مهندس پیشوا معاون محترم آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی سازمان سما ، آقای آریائی نژاد دبیر محترم منطقه 5 سما ، حجه الاسلام و المسلمین دکتر تقوی امام جمعه شهرستان ساوه ، جناب سرهنگ ویسمه ای فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه ، معاونین محترم دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرستان و دانشجویان شرکت کننده در جشنواره و جمعی از مسئولین شهر در محل آمفی تئاتر آموزشکده سما واحد ساوه برگزار شد .

در این مراسم ابتدا پس از تلاوت آیاتی از کلام اله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، تیزر سومین جشنواره مسابقات پخش شد و در ادامه حجه الاسلام و المسلمین دکتر تقوی امام جمعه شهرستان ساوه ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری چنین مسابقاتی در سطح ساوه پرداختند و شهرستان ساوه را شهری نخبه پرور دانستند و وجود افرادی مثل شهید چمران را از برکات شهر ساوه دانستند که با تحصیل علم و رشادت در جبهه های حق علیه باطل به تهذیب نفس نیز پرداختند . ایشان در ادامه به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه و تولید علم پرداختند و اعلام نمودند دانشگاه آزاد در برخی از رشته ها در سطح کشور پیشتاز می باشد وی همچنین مردم ایران را مردم علم دوست دانست که در طول تاریخ به بشریت خدمات قابل توجهی داشته اند . در ادامه مراسم آقای مهندس پیشوا معاون آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی سازمان سما ، ضمن تقدیر و تشکر از کلیه برگزارکنندگان جشنواره به اهداف جشنواره اشاره و اعلام کردند هدف از برگزاری جشنواره در سما ایجاد رقابت در آموزشکده ها جهت ارتقای کیفیت می باشد وی در ادامه افزودند سازمان سما به عنوان یکی از معاونتهای دانشگاه آزاد اسلامی خدمات قابل توجهی در عرصه علمی و پژوهشی و فرهنگی داشته است .

ایشان در ادامه به تعداد آموزشکده ها و مدارس سما اشاره و اعلام نمودند در حال حاضر بیش از 120 آموزشکده و 700 مدرسه در کل کشور به تعلیم و تربیت می پردازند . وی سپس بالا بردن سطح کیفی را از اولویت های سازمان شمردند و اعلام نمودند سازمان سما در صدد بالا بردن سطح کیفیت و استانداردسازی در سطح ملی بتواند گامی در بعد بین المللی بردارد . آقای مهندس پیشوا در ادامه به تعداد رشته های موجود در آموزشکده ها اشاره و اعلام نمودند در حال حاضر بیش از 30 رشته تحصیلی در آموزشکده های سما سراسر کشور تاسیس شده است و ابراز امیدواری کردند که رشته های فنی و حرفه ای نیز به مانند کشورهای پیشرفته در سطح مهارتی تا مقطع دکتری نیز توسعه یابد . وی در ادامه به عملکرد آموزشکده های سما اشاره و اعلام کردند در برخی از آموزشکده هادانشجویان بیش از 60 اختراع و در برخی 20 و 15 اختراع به ثبت رسانده اند و ابراز امیدواری کردند که همچنان شاهد رشد و شکوفایی علمی دانشجویان باشند . در پایان مراسم نفرات برتر رشته های الکترونیک و الکتروتکنیک به شرح ذیل معرفی شدند و ضمن اهداء لوح ، جوایز ویژه ای نیز ارائه گردید .

نتایج آزمون رشته الکتروتکنیک :

آقای میلاد فرخی از واحد ساری با کسب 5/378 امتیاز به عنوان نفر اول

آقای کمیل اسفندیار کلائی از واحد ساری با کسب 9/364 امتیاز به عنوان نفر دوم

آقای مجید فرهادی لشکریانی از واحد سیاهکل با کسب 342 امتیاز به عنوان نفر سوم

نتایج آزمون رشته الکترونیک :

آقای علی مجلسی پور از واحد اراک با کسب 423 امتیاز به عنوان نفر اول

آقای رامین جوکار از واحد شیراز با کسب 380 امتیاز به عنوان نفر دوم

آقای حسام غافری از واحد شیراز  با کسب 366 امتیاز به عنوان نفر سوم

در بخش پروژه های کاربردی و مقالات علمی :

آقای نادر اسکندری دانشجوی رشته الکتروتکنیک واحد سنندج با طرح آیفون بی سیم ویژه معلولین موفق به کسب مقام اول مسابقات گردید .

لازم به ذکر است سومین جشنواره مسابقات علمی مهارتی رشته های الکترونیک و الکتروتکنیک از تاریخ 19-17 اسفند ماه سالجاری به مدت دو روز در واحد ساوه برگزار گردید و دانشجویان ضمن برگزاری امتحانات برنامه های متنوع از قبیل بازدید های علمی ، کارگاه های آموزشی و بازدید های فرهنگی را نیز سپری کردند .

 

 

| دوشنبه ۱٥ فروردین ۱۳٩٠ | ۱:٠۳ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com