روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور 136 زوج و جمعیتی بالغ بر یکهزار نفر در سالن شهدای دانشجو در روز چهارشنبه 24/1/90 برگزار شد . در این مراسم جمع کثیری از دانشجویان ،‌خانواده های معظم شهدا ، مسئولین شهر حضور داشتند که با توجه به دعوت از مجری و هنرمندان صدا و سیما مرکز استان قم از شکوه و تنوع خاصی برخوردار بود.

در این مراسم علاوه بر اجرای موسیقی سنتی ، موسیقی محلی در دو مرحله به اجرا در آمد که مورد توجه حضار قرار گرفت.

سخنران این مراسم حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حاج سیدحسین تقوی امام جمعه شهرستان ساوه بودند که با عرض تبریک به مزدوجین از تلاش مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری جشن و ترویج امر ازدواج که سنت رسول گرامی اسلام (ص) است تقدیر نمودند.

امام جمعه ساوه با بهره گیری از آیات الهی قرآن ازدواج را امری مقدس دانست که موجب رسیدن انسان به آرامش و کمالات می گردد و بیان داشتند امر ازدواج به موفقیت و تلاش بیشتر انسان می انجامد ، انسان را از آلودگیها و مفاسد دور نگه می دارد.

لازم بذکر است در این مراسم اسماعیلی ریاست دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه نیز طی سخنانی آثار و برکات ازدواج را بر شمردند  و در طول برنامه در دو نوبت مسابقه ای شاد برگزار شد که موجب انبساط خاطر حاضرین گردید.

| پنجشنبه ٢٥ فروردین ۱۳٩٠ | ٩:۱٤ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com