روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بمناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و نیز ادای احترام به ساحت نورانی شهید بزرگوار مرتضی مطهری ، آن بزرگ مردی دانش آموخته مکتب اسلام ، مراسم باشکوهی با حضور دکتر احدی معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود ، پیام ریاست عالیه دانشگاه قرائت گردید و سپس حیدری ریاست واحد طی سخنانی ضمن گرامیداشت این ایام حضور اساتید برجسته و صاحب اندیشه را در این واحد دانشگاهی امتیازی بزرگ برشمردند و موفقیتهای بدست آمده را حاصل یک تلاش جمعی خواندند و سپس به مقام والای شهید مطهری ادای احترام نموده و بهره گیری از افکار و اندیشه آن اسلام شناس بزرگ را امری ضروری بیان کردند در ادامه دکتر احدی معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی  وجود دانشگاه آزاد اسلامی را موهبتی بزرگ دانسته که موجب ارتقاء سطح دانش و اندیشه در میهن اسلامیمان گردیده است . وی با استفاده از سخنان بزرگان تعلیم و تربیت ، براساس توسعه انسانی و اجتماعی و فرهنگی را وابسته به ارتقاء سطح علم و دانش دانسته و بیان داشتند دانشگاه آزاد اسلامی توانست در ترویج علم وتوسعه دانش خدمات ارزنده ای به میهن اسلامیمان نماید.

احدی در ادامه به فضایل اخلاقی و علمی شهید والامقام دکتر مرتضی مطهری اشاره نموده و بیان داشت که وی با زندگی پر بار و شهادت خونبار شکوه ایمان و عظمت انقلاب اسلامی را تصویر نمودند.

در این مراسم از اساتید پژوهشگر ،‌اساتید ارتقاء یافته به درجه دکترا ، فعالان فرهنگی ، اعضاء شوراهای تحصیلات تکمیلی و... با اهداء لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

| سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ | ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com