روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرا(س) جشن بزرگ کوثر توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان در روز دوشنبه 2/3/90 با حضور بیش از 2000 نفر از خواهران بسیجی از پایگاههای مختلف شهرستان در سالن شهدای دانشجو این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی استاد حیدری نوری ضمن عرض تبریک  میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن  سالروز میلاد حضرت امام (ره) را تبریک گفته و ضمن بیان فضایل آن بزرگ بانوی اسلام قطعه شعری از سروده های خود را در مقام آن بزرگوار قرائت نمودند . در ادامه حجه الاسلام و المسلمین واهزی با بهره گیری از قرآن و احادیث ، مقام والای حضرت زهرا را بیان نمودند و آن فخر خلقت را بعنوان الگویی برای همه مردم جهان معرفی کردند در این جشن با شکوه دکتر تقوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان طی سخنانی عظمت حضرت زهرا(س) بعنوان پرورش یافته دست نبوت که نقشهای بزرگی را بعنوان  همسر ولایت و مادر امامت و دخت نبوت ایفاء نمود و مدد از آن بزرگوار موجب فلاحت و رستگاری بشریت می گردد ایراد نمودند .

در این مراسم از همسران شهدا و جانبازان و زنان نمونه شهرستان با اهداء لوح و هدیه تقدیر بعمل آمد و از فعالین بسیج خواهران با اهداء لوح تجلیل گردید . لازم بذکر است در مدح ائمه معصومین و صدیقه کبری (س) مدیحه سرایی توسط مداح اهلبیت(ع) صورت گرفت.

| سه‌شنبه ۳ خرداد ۱۳٩٠ | ۸:٢٢ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com