روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر که یادآور دلاورمردی بزرگ مردان خطه توحید است مراسم باشکوهی در واحد ساوه برگزار شد .

در این نکوداشت که به همت بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی برگزار گردید جمع کثیری از پاسداران ناحیه مقاومت بهمراه فرماندهان حضور داشتند یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس سردار مهدی صباغ فرمانده قرارگاه عملیاتی سپاه غرب تهران سخنرانی نمود . وی بیان داشت فتح خرمشهر فتح آب و خاک و آزادی خونین شهر نبود بلکه بیانگر ایمان و عقیده و فتح ارزشها بود که عظمت ایران اسلامی را به جهانیان نشان داده شد. در جنگ نابرابری که بر ما تحمیل کردند بیش از 32 کشور دنیا با صدام همکاری داشتند و از ان کشورها سربازانی به اسارت سپاه اسلام در آمد.

وی در بخشی از سخنان خود به رشادت و شجاعت فرماندهان و بسیجیان اعزامی از ساوه اشاره نمود که شجاعتهای زیادی از خود نشان داده و به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

در این مراسم دکتر اسماعیلی ریاست دفتر فرهنگ اسلامی واحد شمه ای از تاریخ کشورمان را بیان داشتند که بیانگر توطئه دشمنان اسلام و قرآن بود و آنان از گذشته های دور به دنبال از بین بردن عقیده و نیز تجزیه به کشورهای مسلمان بوده اند.

لازم بذکر است در این مراسم نوایی از دوران دفاع مقدس خوانده شد که فضای معنوی و خاصی در محفل ایجاد گردید.

| پنجشنبه ٥ خرداد ۱۳٩٠ | ٢:۳٤ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com