روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

همایش علمی با عنوان آسیبهای قبل از ازدواج در روز شنبه 23/9/87 با حضور خانم دکتر نوابی نژاد چهره ماندگار و مادر مشاور ایران در این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

این همایش علمی که با استقبال بی نظیر دانشجویان مواجه گردید. در دو جلسه صبح و عصردر دانشکده خاتم الانبیاء  و سایت مرکزی برگزار شد که در آن علاوه بر تلاوت قرآن مجید ،پخش سرود جمهوری اسلامی ،ایشان پیرامون امر ازدواج و آسیب های قبل از آن سخنان مبسوطی ایراد نمودند و تاثیر این همایش به گونه ای بود که جمعیت زیادی از خواهران و برادران دانشجو در خواست برگزاری این گونه همایشها بصورت مستمر را داشتند.

ایشان در بخشی از سخنان خود توجه دانشجویان را در دوره دانشجویی به اثر کسب علم و دانش و پرداختن به پژوهش معطوف نمودند.بعلاوه عدم آگاهیها  دانشجویان در انتخاب همسر و آسیبهای قبل از ازدواج را آفتی برای آنان برشمردند.در این رابطه از تجربیات تلخ و شیرین در حوزه مشاوره مطالبی را برای حاضرین بیان نمودند.

در این همایش بخش عمده ای از برنامه به امر پرسش و پاسخ اختصاص داده شد که بیش از 150 سوال با عناوین مختلف مطرح گردید و خانم دکتر نوابی نژاد پاسخ لازمه را ارائه نمودند.

| یکشنبه ٢٤ آذر ۱۳۸٧ | ٩:٥٥ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com