روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بمناسبت فرخنده میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) مجلس جشن باشکوهی ویژه همکاران دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد . در این مراسم با شکوه پس از زینت جمع به تلاوت آیات نورانی قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ، ابیاتی در وصف آن بزرگوار قرائت شد و در ادامه ذاکر اهلبیت(ع) حاج عباس لشکری در مدح آقا امام زمان(عج) ضمن مولودی خوانی سرود شادی را نیز تقدیم حضار نمودند.

در ادامه حیدری نوری ریاست واحد با عرض تبریک بمناسبت میلاد مقتدای عالم امکان ، آرزو نمودند خداوند توفیق منتظر واقعی بودن را به ما عنایت نماید ، وی در فضایل آن بزرگوار مطالبی را ایراد نمودند و قطعه شعری از سروده های خود را قرائت کردند که مورد توجه حضار قرار گرفت سپس ضمن تقدیر از تلاش همکاران ، ‌عملکرد حوزه های مختلف را بسیار موفق اعلام نمودند و جذب صددرصدی بودجه پژوهشی ، راه اندازی رشته های مختلف ، ایجاد علوم و تحقیقات با رشته های بسیار با اهمیت و مورد نیاز ، کسب رتبه های مختلف را از این مقوله  اعلام نمودند.

در ادامه با توجه به هدفمندی یارانه ها ، استفاده بهینه از امکانات را یادآور شدند و از کلیه همکاران درخواست صرفه جویی در انرژی ، تکریم ارباب رجوع و به روز رسانیدن کارها ، پاسخ صحیح و درست و تسهیل امور آموزشی  ، پژوهشی را خواستار شدند.

در پایان مراسم به برگزیدگان فرهنگی در مسابقات مختلف جوایزی اهدا شد و به همکارانیکه نام مهدی داشتند نیز هدایایی تقدیم گردید و به 12 نفر از همکاران منتخب در مسابقات منتظران ظهور نیز هدیه داده شد . این مراسم با ضیافت نهار به یمن میلاد مسعود امام زمان (عج) از همکاران برگزار شد.

| شنبه ٢٥ تیر ۱۳٩٠ | ٩:٤٠ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com