روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

با توجه به قابلیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و وجود سالنهای استاندارد برای برگزاری مسابقات طی هماهنگی بعمل آمده ریاست تربیت بدنی با دانشگاه آزاد اسلامی هفتمین دوره مسابقات بدمینتون نونهالان دختر سراسر کشور بمدت 5 روز از تاریخ 21/4/90 لغایت 25/4/90 در مجتمع ورزشی واحد ساوه برگزار شد . در این دوره از مسابقات 24 تیم از 24 استان کشور بالغ بر 270 نفر بهمراه مربیان و سرپرستان حضور داشتند که با رعایت تمامی دستورالعملهای ورزشی مسابقات در نهایت سلامت برگزار گردید .

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات مهندس قمری مدیر کل تربیت بدنی استان و مهندس پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون کشور از همکاری بی شائبه ریاست واحد ساوه و دیگر همکاران تقدیر نمودند و یادآور شدند وجود امکانات بسیار مناسب بیانگر آن است که این واحد دانشگاهی توانایی برگزاری مسابقات در سطح بین المللی را نیز دارد و از طرفی همکاری و هماهنگی و همراهی مسئولین شهرستان تجربه  جدیدی بود که از شهرستان ساوه داشتیم ، در پایان برنامه از تیمهای ورزشی که مقامهای اول تا سوم را کسب نموده بودند و نیز مقامهای انفرادی با اهداء مدالهای ورزشی تقدیر بعمل آمد.

لازم بذکر است با اهداء لوح سپاس توسط مدیر کل تربیت بدنی استان مرکزی از ریاست واحد ساوه بواسطه همکاری همه جانبه تقدیر بعمل آمد.

| دوشنبه ٢٧ تیر ۱۳٩٠ | ٢:٢۸ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com