روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

پذیرفته شدگان عزیز : با عرض تبریک بمناسبت موفقیت شما در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی مقطع (کارشناسی ارشد) باطلاع می رساند لازم است مدارک ذیل را  جهت ثبت نام تهیه و به دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه واقع در کیلومتر 4 جاده نورعلیبیک – شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص)  مراجعه نمائید.

1-    پوشه روغنی یک عدد

2-    اصل شناسنامه عکس دار و چهار برگ فتوکپی از صفحه اول و در صورت دارابودن توضیحات از کلیه صفحات (اصل شناسنامه برای تطبیق می باشد)

3-    شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ ( از یک نگاتیو) که اخیراً تهیه شده است ( برای برادران مشمول 12 قطعه)

4-    اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ( لیسانس ) و یا کارشناسی ناپیوسته و یا اصل گواهی اتمام دوره کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته در رشته مربوطه صادره از دانشگاه آزاد اسلامی و یا سایر دانشگاههای دولتی معتبر در داخل و یا خارج از کشور که مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باشد.

5-    ارائه ریز نمرات دوره کارشناسی با ذکر معدل

6-    مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید.

7-    اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی ( ارائه اصل کارت جهت برابر با اصل بودن تصویر کارت می باشد)

8-    ارائه اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت شهریه به امور مالی دانشجویی همراه با نوشتن دقیق کد شناسه و شماره دانشجویی به شماره حساب سیبای بانک ملی 0103508507003 قابل واریز در کلیه شعب سراسر کشور

میزان شهریه پذیرفته شدگان سال 1390 در رشته های مختلف مقطع کارشناسی ارشد مبلغ 000/000/18 ریال بصورت علی الحساب می باشد

-         مبلغ 000/10 ریال از شهریه فوق مربوط به حق بیمه دانشجویی و 000/600 ریال مربوط به هزینه خدمات آموزشی پذیرفته شدگان می باشد

-         اتمام دروس دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی پذیرفته شدگان باید قبل از نیمسال اول 91-90 باشد در غیر اینصورت ثبت نام آنها کان لم یکن تلقی خواهد شد.

-         در نیمسال هایی که دانشجو منحصراً دروس جبرانی انتخاب می نماید بایستی شهریه ثابت دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته متغیر دوره کارشناسی را برابر تعرفه سال ورود پرداخت نماید.


راهنمای مراحل ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 90 واحد ساوه

باجه 1: کنترل پذیرش دانشجو (احراز هویت) براساس لیست ارسالی از سازمان مرکزی و دریافت فرمهای مربوطه

باجه 2 : بررسی مدارک تحصیلی مقطع پایه

باجه 3 : بررسی وضعیت نظام وظیفه

باجه 4 : تعیین میزان شهریه

باجه 5 : مراجعه به باجه بانک جهت پرداخت شهریه

باجه 6 : کنترل فیش های واریزی

باجه 7 : ثبت نام اطلاعات توسط مرکز اطلاعات و آمار و احراز هویت سازمان مرکزی

باجه 8 : تحویل مدارک به بایگانی آموزش و احراز هویت نهایی ( معرفی به سیستم آموزش) و دریافت رسید تحویل مدارک

دانشجویان از تاریخ 3/7/90 می توانند ضمن مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس : www.iau-saveh.ac.ir نسبت به برنامه انتخاب واحد خود مطلع شوند و می باید نام کاربری : شماره دانشجویی  و رمز عبور : شماره شناسنامه  را وارد نموده و پرینت برنامه درسی خود را دریافت نمایند.

دیگر اطلاعات مورد نیاز :

خوابگاهها : جهت ثبت نام خوابگاهها و کسب اطلاعات بیشتر به امور دانشجویی خواهران و برادران واقع در مجتمع ورزشی دانشجو سوله شماره 1 مراجعه نمایند.

نقل و انتقالات : جهت پاسخگویی به سئوالات مربوط به نقل و انتقال دانشجویی به دفتر نقل و انتقالات واقع در مجتمع ورزشی دانشجو سوله شماره 1 مراجعه نمایید

تربیت بدنی: کلیه دانشجویان جدید الورود که دارای مقام های ورزشی در سطوح مختلف و کارتهای مربیگری می باشند  جهت انجام امور مربوط به مسئول تربیت بدنی دانشگاه مراجعه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 6-4233342  –4233332 – 4233028 با کد 0255 تماس حاصل فرمائید

| پنجشنبه ۱٧ شهریور ۱۳٩٠ | ۱:٤٩ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com